Naturals, Coconut & Papaya, Conditioning Body Lotion (Pielęgnacyjny balsam do ciała 'Kokos i papaja')

Balsam zawiera ekstrakty papaji oraz kokosa. Kokos znakomicie nawilża, odżywia i wzmacnia skórę. Papaja jest naturalnym źródłem enzymu papainy
- zmiękcza skórę i nadaje piękny zapach.

Skład: Skład: Aqua, Ethylhexyl Palmitate, Cetearyl Alcohol, Petrolatum, Prunus Armeniaca Kernel Oil, Parfum, Isopropyl Palmitate, Oryza Sativa Starch, Glyceryl Stearate, Triethanolamine, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Cetearyl Sulfate, Carbomer, Imidazolidinyl Urea, Methylparaben, Disodium Edta, Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate, Propylene Glycol, Carica Papaya Extract, Tocopherol, Cocos Nucifera Extract, Phenoxyethanol, Diazolidinyl Urea, BHA, Helianthus Annuus Seed Extract, Melia Azadirachta Seed Extract, Vitis Vinifera Seed Extract, Propylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylpraben, Limonene, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Geraniol, Coumarin, Benzyl Alcohol

Cena: 16,90zł / 200ml

rozczarowanie

Zamawiając balsam spodziewałam się więcej. Uwielbiam zapach kokosowy i pomyślałam, że połączenie z papają może być ciekawym urozmaiceniem (do tej pory używałam tylko kokosowych balsamów). Jednak myliłam się:

Minusy:

- zapach mnie rozczarował, nie pachnie "świeżo", zmienia zapach w ciągu dnia - nie podoba mi się;

- słabo nawilża, efekt krótkotrwały, a później skóra staje się taka, jak przed użyciem balsamu;

- trochę uczula, po pierwszym posmarowaniu miałam małą wysypkę, która na drugi dzień zniknęła;

- niewydajny, niewielka ilość za wysoką cenę; cena nie adekwatna do jakości;

Plusem jest lekka konsystencja, ale to zdecydowanie za mało, bo kupić go ponownie;

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: mniej niż pół

śmierdzący

Niewygodne opakowanie, a przede wszystkim koszmarny zapach, który utrzymuje się na skórze przez wiele godzin. Nie potrafię go wsmarować nie zatykając jednocześnie nosa. Nie polecam !

Ilość zużytych opakowań: 1/4 opakowania

Niemiłosiernie śmierdzi

Ten balsam to jakaś tragedia. Wcale nie odżywił mojej skóry.Normalnie żadnych rezultatów. Nic, oprócz tego okropnego zapachu. Po nałożeniu śmierdzi jak zdechła mysz i to przez kilka godzin. I broń Boże na słońce wyjść lub się spocić, bo wtedy to już tak cuchnie, ze się niedobrze robi.
Naprawdę odradzam wszystkim kupno tego "balsamu"

Używam tego produktu od:kiedyś przez kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań:1/3 opakowania

Anna Małecka masaż twarzy drenaż

Dla mnie OK :)

Pamiętam, że używając tego balsamu byłam całkowicie zadowolona. Co prawda moja skóra nie jest bardzo sucha, dlatego tego rodzaju nawilżenie całkowiecie jej wystarczało :) ale pewnie nie sprawdzi się z typem skóry bardzo wysuszonej...
Przede wszystkim balsam miał zniewalający, kokosowy zapach. Utrzymywal się on jeszcze przez jakis czas na ciele :) Oprócz tego odpowiadała mi konsystencja, dzieki temu produkt ten szybko się wchłaniał i nie pozostawiał na ciele nieprzyjemnej tłustej warstwy. Opakowanie także było poręczne, balsam można zużyc do końca.

Używam tego produktu od: dawno
Ilość zużytych opakowań: jedno kokosowe (oraz wiele o innych kategoriach zapachowych)

warto tylko dla zapachu ?

Do czego ten balsam ma służyć ? Bo nie zauważyłam - uwaga - ŻADNEGO nawilżenia. Szybko się wchłania i oprócz zapachu nie zostawia na skórze niczego. Nie warto go kupować. Chyba że zamiast perfum :d
Używam tego produktu od: ponad rok

nie! nie! nie!

No przeciez to jakas tragedia :/ Cala linia naturals to chyba zart! Co to jest? balsam do ciala???!!! Smierdzi przepotwornie.. jeszcze dluuugo po wsmarowaniu. Czlowiek czuje sie jakby wysmarowal sie woda z cukrem..doslownie i przez zpach i konsystencje balsamu. Zostawia lepki filtr.. za to wogole nie nawilza! Pod koniec dnia skora jest tak sucha ze peka :/ Po 3 miesiacach dzieje sie z nim cos dziwnego.. zapach zacyzna byc do bolu chemiczny i taki strasznie irytujacy, jakby sie zepsul.

nie mialam w zyciu gorszych "balsamow" niz te avonowe z lini naturals.. no moze wiekszym badziewiem jest avon SSS na spowalnianie odrostu wlosow.. ale jak widac poza firme nie wychodzimy.

zapach tak, pielęgnacja nie

Największą zaletą tego balsamy jest zapach, dla mnie pachnie przyjemnie, słodko trochę egzotycznie, podoba mi się. Zapach jest trwały, długo wyczuwam go na skórze i ubraniach.
Pielęgnacja - jak u naturalsów, prawie żadna, balsam jest za rzadki i za lekki, wchłania się i pozostaje po nim jedynie zapach, nawilżenia czy natłuszczenia brak i tego najbardziej żałuje.
Niezbyt wydajny. Cena regularna zdecydowanie za wysoka, promocyjna - do przyjęcia.
Balsam ma ładne i bardzo wygodne opakowanie.

bez przesady..

W pierwszym odruchu pomyślałam o 3 gwiazdkach, ale to byłaby przesada
Balsam, który jest raczej mleczkiem, mimo nazwy kokosem nie pachnie - ma zapach słodko kwaśny - trudny do polubienia. Zanim się wchłonie niemiłosiernie się maże po skórze. Trochę nawilża, nie szkodzi, nie uczula.
Ale jest mnóstwo milszych zapachów i konsystencji na rynku, że Avonowi definitywnie mówię nie. To mój ostatni Naturals i basta!

Używam tego produktu od:3-4 tyg
Ilość zużytych opakowań:1 całe

Doskonały :)

Przede wszystkim wspaniały zapach, ale to zależy od gustu, bo mi on odpowiada, natomiast są osoby, które drażni :( Ale jak dla mnie połączenie słodkiego kokosa z orzeźwiającą papają to najlepszy pomysł na balsam z Avonu.. Oprócz tego dobrze się wchłania i pozostawia skórę dostatecznie nawilżoną i miękką. Cena nie jest wygórowana, ale mogłaby być niższa

Używam tego produktu od: teraz nie używam, ale używałam go ok. 2 miesięcy

Poniżej moich oczekiwań

Ten balsam wypadł poniżej moich oczekiwań. Zapach jest ładny tylko z początku. Potem staje się mdły i przestaje nam się podobać. :( Jak zauważyła moja poprzedniczka - nie pachnie prawdziwym kokosem. :( A szkoda... Dobrze nawilża, odżywia i wygładza skórę. :)Jego konsystencja pozostawia wiele do życzenia.

Słaby

Lubię zapach kokosa, jednak ten balsam nie pachnie prawdziwym kokosem - to jest jakaś mieszanka zapachowa z dodatkiem papai. Na początku zapach mi się spodobał, jednak tak jak poprzedniczka,po pewnym czasie oddałam go mamie bo nie mogłam wytrzymać.

Dobrze nawilża, skóra po zastosowaniu jest gładka i miękka. Nie podoba mi się rzadka, lejąca konsystencja. To powinno się nazywać mleczkiem a nie balsamem.

Używam tego produktu od: rok z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 1,5

Koszmar!

Bardzo lubię zapach kokosa, więc postanowiłam zamówic sobie ten balsamik. Pełna nadziei na piękny kokosowy zapach:) czekałam, aż przyjdzie zamówienie. Czar prysł kiedy otworzyłam butelkę i poczułam... sama nie wiem co. W każdym razie nie był to kokos!:(. A sam balsam dobrze się wchłania, ale nie jest wydajny. Ma lejącą się konsystencję. Dałam go mamie, bo nie mogłam już wytrzymać tego zapachu.
Ogólnie nie polecam.

Używam tego produktu od:kilku mięsięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1