Long & Sensitive (Tusz wydłużający)

Long & Sensitive (Tusz wydłużający)

Delikatny tusz, który pięknie wydłuża rzęsy. Polecany dla wrażliwych oczu i osób noszących szkła kontaktowe. Wosk ryżowy i proteiny pszenicy otaczają każdy włosek łagodzącą podrażnienia warstwą ochronną, wzmacniającą rzęsy i nadającą im zdrowy połysk.

Cena: ok. 25 zł

nie spełnia obietnic

Tusz kupiłam jako, że mam wrażliwe oczy i noszę soczewki. Jest toporny w nakładaniu, łatwo o grudki, osypuje się po paru godzinach, podrażnia mi spojówki (wygląda to jakbym miała permanentne zapalenie), a efekt przy tym prawie żaden - rzęsy są ledwie podkreślone. Pół gwiazdki za to, że nie był drogi.

Używam tego produktu od: paru miesięcy

Rewelacyjny tusz

Używam tego tuszu już z 2 lata i jestem nim zachwycona. Noszę kontakty wiec szukałam tuszu który nie będzie się kruszył i sypał po całym dniu a zarazem będzie pięknie podkreślał rzęsy i to był strzał w dziesiątkę. Po całym dniu noszenia w ogóle nieodczuwalny jest fakt że ma się coś na rzęsach, nie rozmazuję się nawet jak się zapomnę i marze łapą po oczach a do tego składniki odżywcze rewelacyjnie odżywiają rzęsy. Co do ogólnego efektu wizualnego mogę powiedzieć że też jestem zachwycona raczej mam długie rzęsy wiec ten tusz idealnie podkreśla je tworząc naturalny efekt mega czarnych długich i grubych rzęs.

Używam tego produktu od: około 2 lata
Ilość zużytych opakowań: klika

Słaby efekt :(

Skusiłam się ze względu na to, ze moim problemem był zawsze rozmazany tusz- mam wrażliwe oczy, które na wszelkie kosmetyki reagują łzawieniem, stąd wszelkie tusze i kredki powodowały u mnie po jakimś czasie "pandę".
ten tusz powoduje uczucie, jakbym nie miała nic na rzęsach... Niestety, taki tez nadaje efekt wizualny. Szczoteczka najzwyklejsza, jaką można było wymyślić- nie podkręca, nie wydłuża, niekoniecznie ułatwia równomierne i precyzyjne nakładanie kosmetyku... W dodatku bardzo nieprzyjemnie pachnie podczas nakładania :(
Nie polecam, chyba, ze ktoś ma naprawdę wrażliwe oczy i szuka raczej bardzo naturalnego efektu. Zdecydowanie bardziej wolę "Wonder" oriflame, który także nie podrażnia mi oczu, a efekt nadaje nieziemski.

Używam tego produktu od: pól roku
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Well 01

KWC!

Jestem uzależniona od malowania oczu i choć na co dzień nie wymagam teatralnego efektu, to jednak muszę mieć "coś" na rzęsach. Ponieważ moje z natury są całkiem długie, nie wymagam od tuszu spektakularnego wydłużenia, a jedynie podkreślenia. Szczoteczka ładnie rozczesuje, nie skleja rzęs. Zaskoczyły mnie właściwości ochronne tuszu, dzięki niemu włoski są wzmocnione i nie wypadają. Dla mnie rezultat jest zachwycający, choć posiadaczki krótkich rzęs mogą być rozczarowane. Często kupuję inne tusze, gdy potrzebuję mocniejszego efektu na wieczór, jednak na co dzień zawsze powracam do tego. Na długo pozostanie on moim KWC.

Używam tego produktu od: 2-3 lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Najlepszy tusz :)

Jestem bardzo zadowolona. Tusz ładnie pachnie, ma intensywny czarny kolor. Super rozczesuje i wydłuża rzęsy. Jest bardzo delikatny i nie wywołuje podrażnienia przy noszeniu soczewek kontaktowych. Tusz choć nie wodoodporny nie rozmazuje się na deszczu ani w czasie potarcia oka. Bardzo dobrze się zmywa. Serdecznie polecam. Najlepszy jakiego używałam.

Ilość zużytych opakowań: nadal 1

Przeciętny

Tusz kupiłam pod wpływem Waszych recenzji i trochę się rozczarowałam. Zupełnie przeciętny, nie wydłuża, sprawia tylko ze rzęsy wyglądają na pomalowane. Zaletą jest to, ze jak zapewnia producent nadaje się dla osób noszących soczewki, nie podrażnia oczu, ale mimo wszystko nie jest tym, czego się spodziewałam i powtórnie go nie kupię.

Używam tego produktu od:2 tyg
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Nie wiem.

Tusz nie jest zły. Dobre efekty tylko przez pierwsze dwa tygodnie. Zrezygnowałam z niego dość wcześnie, ponieważ po dobrym tygodniu podczas zmywania (bardzo trwałe cholerstwo) moich rzęs było coraz to mniej i mniej. Piękna czerń, genialne wydłużenie. Przy średnich umiejętnościach jakie posiadam potrafiłam wyczarować na prawdę dobre pogrubienie. Tylko gdyby nie to że rzęs ubywało, byłby to na prawdę świetny tusz. Za taką cenę (16 złotych) warto zaryzykować, z tego co wiem z opowieści koleżanek, tylko moje rzęy zareagowały na niego tak gwałtownie.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni.
Ilość zużytych opakowań: jedno.

Po prostu dobry

Całkiem niezły tusz, chć bez żadnych bajerów , ot taki zwykły. Co do skutecznośc przy oczach wrazliwych nie moge się wypowiadac, poniewaz odpukać takich nie mam. Tusz ma dość wygodną szczoteczkę, nie osypuje się, nie wysycha szybko w opakowaniu, ale jak już pisałam jest bez bajeów, typu podkręcenie, wydłużenie itp. Jesli ktos szuka zwykłego porządnego tuszu, to polecam jak najbardziej, ale efektów oszałamiajacych rzęs raczej nie uda się przy jego pomocy osiagnąć

Całkiem OK

Dobrze się rozprowadza. Nie wysycha nie używany nawet dość długo. Nie powoduje podrażnień oczu. Ma przyjemny zapach. Niestety dla mnie większość kosmetyków mających zapach nie nadaje się. Drażnią mój nos powodując katar. Może nie dostawałam kataru po samym tuszu ale jak się zebrało parę takich pachnących drobiazgów, to drażniło nos. Kupowałam go w Niemczech, gdzie kosztował około 4 Euro.

Używam tego kosmetyku od 4 lat
ilość zużytych opakowań: chyba 4

super

Kupiłam bo szukałam czegoś do oczu wrażliwych, noszę szkła kontaktowe. Pozostanie to mój ukochany tusz ponieważ:
#nie podrażnia oczek
#nie osypuje się
#nie skleja rzęs
#ładne opakowanie
#przyjazna cena
#fajna szczoteczka
to dla mnie wystarczy żeby się z nim na całe życie zaprzyjaźnić:)

Ok

Kupiłam około 2 lata temu w promoji razem z miniaturką błyszczyku.Spodobała mi się estetyka opakowania,dlatego wybrałam właśnie ten.Mam go jeszcze teraz-jest bardzo wydajny,po 2 latach zostało jeszcze sporo(co prawda nie używałam go jakoś bardzo często ale i tak inny już dawno by się skończył) przez ten czas nie zgęstniał,co jest naprawdę niewiarygodne.Ma bardzo lekką taką wodnistą konsystencję,co średnio mi odpowiada,ale jest oki.Szczoteczak niezła,dobrze nadaje się do dolych rzęs z powodu tego,że nie ma wystających włosków.Efekt maskary bardzo naturalny(osobiście wolę jednak bardziej wyrazisty makijaż rzęs),jak ktoś lubi subtelny ale podkreślający oko efekt to Manhattan będzie idealny,ma dość intensywny czarny kolor,nie skleja rzęs.Rzeczywiście jest bardzo delikatny,nie podrażnia oczu,trwały,nie osypuje się.Za tą cenę godny polecenia szczególnie jak już wspomniałam wyżej wielbicielkom delikatnego malowania rzęs.

bardzo dobry

Stosowalam wiele tuszy firmy Manhattan, ale ten byl chyba najlepszy. Swietny do wrazliwych oczu, w ogole nie podraznia. Rewelacyjnych efektow wizualnych to on moze nie daje, ale jest bardzo przyzwoity. Jak za te cene moze byc. Przede wszytskim sie nie rozmazuje, po za tym fajnie pogrubia. Ma srednio gesta konsystencje i nie kruszy sie.