Baby Oil

Baby Oil

Olejek delikatnie pielęgnuje wrażliwą skórę dziecka pozostawiając ją miekką i elastyczną.
Dodam, że olejek świetnie spisuje się na skórze dorosłych :) jest niedrogi i bardzooo wydajny :)

Cena: 3,5 zł / 300 ml

produkt godny polecenia

Rok temu przez jakieś pół roku przeżywałam okreś używania oliwek zamiast balsamów po kąpieli.Ta oliwka stosowana na mokre ciało dobrze się wchlania ,pielegnuje i natłuszcza ciałko.Dobra też do zmywania wodoodpornego badź ostrego makijażu oczu.Jednak w liwkach szukam też zapachu dzieicństwa za co odejmuje jedną gwiazdkę bo jst praktycznie bezzapachowa-ja przynajmniej nie czuję nic szczególnego.Plus za naturalny skład.

Używam tego produktu od:rok temu
Ilość zużytych opakowań:1 opakowanie

Bardzo, bardzo słaba

Kupiłam tą oliwkę, kiedy dermatolog kazał mi używać maksymalnie delikatnych specyfików do ciała. Pomyślałam, co może być delikatniejszego niż oliwka dla dzieci, jeszcze w dodatku oparta na naturalnych składnikach? Niestety, byłam w błędzie.
Wytrwale przez miesiąc używałam do ciała wyłącznie tej oliwki, oraz żelu do mycia z tej serii, więc jest to chyba wyznacznik jej działania. Mianowicie ten zestaw poprostu zmasakrował mi skórę! Doprowadziłam się do stanu, kiedy skóra była tak przesuszona, że aż łuszcząca się i przypominająca rybią łuskę. Dodam, że po odstawieniu tych produktów i sięgnięciu po porządne apteczne, przesuszenie minęło. Nie nawilża, nie natłuszcza, nawet nie zatrzymuje wody w skórze, kiedy stosujemy ją na wilgotne ciało. Resztkę oliwki wykorzystałam do demakijażu oczu i w tym była niezła, ale szkody jakie mi wyrządziła były ogromne.
Stanowczo nie polecam.

Używam tego produktu od: ok. miesiąc

doskonała

Same plusy- tania, wydajna, pięknie pachnie, nawilża.
No i skład boski, same olejki zamiast parafiny. Cudo!
Faktycznie naklejka z bobaskiem odłazi, ale mi naklejki odłażą ze wszystkich oliwek prędzej czy później. Buteleczka jak to buteleczka, ani piękna ani brzydka. Ideałem byłoby, gdyby ktoś wyprodukował oliwkę z pompką :-)
To nie minusy tej oliwki, tylko takie sobie marudzenie i szukanie dziury w całym :-)

Używam tego produktu od:kilka lat
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Smokey eyes H&M

o tak...:)

Ten olejek towarzyszy mi bezustannie od kilku lat. Jest naprawdę świetny. Skóra jest niesamowicie mięciutka, przyjemna w dotyku i ładnie, subtelnie połyskuje. Zapach też mi odpowiada, choć bardziej podoba mi się J&J. Jedynym minusem jest opakowanie, po ktorym oliweczka sobie ocieka i te zdjecie z bobaskiem się odlepia;) Produkt stosuję codziennie rano i wieczorem. Właśnie wróciłam z dwutygodniowego wyjazdu i niestety nie zabrałam olejku ze soba... moja skóra bardzo się smuciła;] teraz jesteśmy już razem na szczęście:) Bardzo gorąco polecam, warto wydać tak małe pieniądze, aby mieć fajnie nawilżoną skóre, a olejek ten nawilża o niebo lepiej niż wiele balsamów i kremów.

Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 10? 20?

Świetna

Plusy
+świetnie nawilża
+świetnie pachnie
+szybko się wchłania
+bardzo wydajna
+ma niską cene
+jakością nie ustępuje oliwkom J&J
+nie podrażnia ani nie uczula

Minusy....nie znalazłam.

Jak dla mnie KWC nakładam ją na mokrą skórę często jeszcze w trakcie prysznica lub zaraz po peelingu, łagodzi wszystkie podrażnienia związane z depilacją (w każdym miejscu) działa też kojąco na wszelkiego rodzaju krostki alergiczne - super:-)

Używam tego produktu od: roku czasu

przyzwoitka ;) oliwczeka

to moja pierwsza oliwka jednak cena jak i wydajność jest bardzo db mogę ją szczerze polecić skóra po użyciu rozgrzana , natłuszczona i pachnąca :D napewno skuszę się jeszcze kiedyś na nią ale chcę przetestować jeszcze inne - używam jej sporadycznie i mam ją już od roku a końca nie widać :)

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:większe pół

Olejek jest bardzo fajny.
-dobrze nawiża
-nie jest strasznie tłusty
-stosunkowo szybko się wchłania
-ma niedrażniący zapach
- tania
-pojemna
-super wygładza ciało
-skóraj est mięciutka
-tylko opakowanie raczej brzydkie,aleliczy sie zawartość
ogólnie jest fajna
stosuje do kapieli wpołaczeniu z żelem pod prysznic i bezpośrednio na ciało

Stosuję kosmetyk od pary dni
Ilość zużytych opakowań:zaczete 1

Ok

Zalety:
-śmieszna cena,
-dość wydajna,
-przyjemny zapach,
-dobrze nawilża,

Wady- wylewa się z opakowania i brudzi łazienkę, ale to chyba jak u większości oliwek. Podsumowując jest to bardzo dobra oliwka- tak na 4,5*.

Używam tego produktu od:pół roku

ładny zapach

Bardzo lubię tę oliwkę za:

- ładny zapach
- dobre nawilżenie i natłuszczenie skóry
- nadanie skórze miękkości i gładkości
- niską cenę
- wydajność

Używam tego produktu od:

taki sobie :/

Na kupno tego olejka skusila mnie moja mama, ktora byla z niego bardzo zadowolona. No i sie bardzo na nim zawiodlam. Aby moja skora byla odpowiednio natluszczona musialam naniesc spora ilosc tego preparatu, mimo, ze nakladalam go na wilgotna skore! Zapach taki sobie. Gdy nalozylam go wieczorem po kapieli rano bylam juz sucha jak wior a zanim sie ubralam w pizame czekalam ok 15 minut az sie wchlonie.

Używam tego produktu od: uzywalam pol roku temu
Ilość zużytych opakowań: niecale jedno, ktore i tak oddalam mamie

mnie odpowiada

Rzadko używam oliwek, wolę balsamy. Zawsze apilikuję ją na mokre nogi po depilacji (wtedy są najbardziej wysuszone)i czasami na ramiona. Sprawdza się - łagodzi podrażnionienia i świetnie nawilża. Rzeczywiście "pachnie dzidziusiem", ale mnie się ten zapach podoba. Uważam,że oliwka jakościowo dorównuje oliwkom z J&J, ale jest jej więcej i jest tańsza. Na pewno wystarczy mi na długo.
Zapłaciłam w promocji 4,99, normalna cena to 5,99.

Raczej nie polecam

Skusiła mnie niska cena i dość duża objętość w Rossmanie. Używałam go głównie sama, gdy w ciąży miałam problem ze suchą skórą. Działanie nijakie: olejek kiepsko się wchłania, zostaje tłusta warstwa dopóki nie wetrze się w ubranie. Dodatkowo natłuszczona skóra zaczęła mnie swędzieć (chyba mam uczulenie na niego). Polecam oliwki innych firm, a szczególnie Skarb Matki w żelu - którą z powodzeniem stosuję obecnie u mojego dzidziusia.