Rosarium, Olejek-spray z płatków róż

Rosarium, Olejek-spray z płatków róż

Zestaw najlepszych balsamicznych wyciągów roślinnych z olejkiem różanym, najdroższym olejkiem eterycznym świata. W opakowaniu znajduje się olejek uzyskany z płatków 60 róż. Dzięki niemu ciało staje się gładkie i piękne, skąpane w zapachu działającym pobudzająco i tonizująco na zmysły i emocje. Aromaterapeutyczne działanie olejku różanego pozwoli Ci odprężyć się, rozluźnić napięcie, poprawić nastrój, zwiększyć poczucie własnej wartości, atrakcyjności, zmysłowości.

Polubiłam

Jestem wielką fanką zapachu tej serii kosmetyków i nie ukrywam, że głównie ze względu na zapach kupiłam ten olejek. Niestety czekało mnie tu lekkie rozczarowanie: zapach jest bardzo piękny, ale nie utrzymuje się zbyt długo na skórze. Za to sam olejek jest naprawdę świetnym produktem pielęgnacyjnym. Doskonale wchłania się w skórę, świetnie nawilża i wygładza ją. Godny polecenia po porannej kąpieli, gdy nie mamy czasu na wsmarowywanie balsamu. Skóra jest elastyczna, gładka i miękka, nie natluszczona. Od razu można zakładać ubranie (o ile naciera się mokrą skórę, w wytartą ręcznikiem wchłania się nieco wolniej, ale też bardzo szybko). Jest to naprawdę produkt godny polecenia. Niestety, poza nietrwałością zapachu ma jeszcze jedną wadę: jest niewydajny. Nie używałam go codziennie, ale z każdym użyciem dawało się zauważyć ubytek, a całą butelkę wykończyłam w ciągu miesiąca od momentu jej kupienia. Chętnie kupiłabym go ponownie, ale chodzą słuchy, że zaczyna znikać z rynku. Wielka szkoda :(