Dax Cosmetics, Fitolift, Maseczka w tabletkach

Dax Cosmetics, Fitolift, Maseczka w tabletkach

Jest to maseczka przeznaczona dla cery powyżej 45 roku życia, jako kuracja lub dla młodej sporadycznie. Zawiera kompleks peptydowy, który poprawia mikrokrążenie w naskórku, intensywnie popbudza procesy energetyczneskóry oraz usuwa wszelkie toksyny - które niszcząc kolagen przyspieszają proces starzenia skóry. Wyciąg z północnoamerykańskiej rośliny Limnathes Alba zwanej ''perłą prerii'' zwiększa wymianę komórkową tlenu oraz reguluje gospodarkę wodną skóry. Flawon izolowany z owocu mandarynki oraz fitohormony z kwiatu bananowca działają przeciwzmarszczkowo i kompensują efekty hotmonalnego starzenia się skóry.
Maseczka ściąga, wygładza zmarszczki, likwiduje opuchliznę, działa niczym drenaż limfatyczny. Ja mam 24 lata, więc stosuję ją tylko w awaryjnych sytuacjach (pracuję w hotelu na recepcji i czasami po nockach wyglądam jak upiór). Czyni cuda, potwierdzeniem moze być fakt, że po jej zastosowaniu nie tylko koleżanki zauważyły brak zmęczenia na mojej twarzy, ale również mój mąż, należący do gatunku nic nigdy nie zuważających.

Skład: aqua, hydrogenated poly-1-decene, glycerol, lysine spartate, butylene glycol (and) aqua (and) ethyoxyglycol (and) musa sapientum (and) cantella asiatica, limanthes alba, peg-6 isostearate (and) hesperitin laurate, acrylates/c10-30 alkyl acrylate crosspolymer, carbomer, sorbitan oleate, triethanolamine, ethylparaben, methylparaben, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol, disodium edta

Cena: 26,40 zł / 5 saszetek po 10 ml

Koło ratunkowe

Efekty działania tej maseczki przerosły moje najśmielsze oczekiwania. Właściwie nie pamiętam już, co mnie skłoniło do zakupu, ale cudów się nie spodziewałam. Pierwszy raz użyłam jej w jakimś skrajnie krytycznym momencie: przepracowanie, PMS - a to w moim wypadku równa się jednoczesnemu odwodnieniu i przetłuszczaniu się cery, podpuchnięciu, i tym podobnym atrakcjom.

Rezultat był taki, że nie mogłam uwierzyć własnym oczom. Cera rozjaśniona, uspokojona, wygładzona, "napita" i odżywiona, a równocześnie zdrowo napięta, bez śladu obrzęków. Nawet lekko schłodzona, co przy naczynkowej cerze jest wprost błogosławieństwem. No po prostu inna twarz! Nówka nieśmigana ;)

Piątki nie mogę dać ze względu na to, że tak jak zauważyła systematica, często jedna saszetka serum to za mało by nasycić odpowiednio całą twarz. Ja daję czasem 2 saszetki na jedną "chustkę w tabletce", co czyni całość przedsięwzięcia nieekonomiczną nieco, a z kolei wsmarowanie samego serum bezpośrednio nie daje takiego efektu jak po zaaplikowaniu za pomocą tej bibułki. Mogłoby tego serum być jakieś 50% więcej w jednej kopertce, a wtedy dałabym bez wahania 5*. Analogiczna maseczka "w chustce" od Diora nie zrobiła nawet w połowie tak dobrze mojej cerze. Serio.

przerost formy ...

Efekt pielęgnacyjny tem maseczki jest naprawdę zadowalający - uelastycznia skórę - nawilża i lekko natłuszcza, trochę rozjaśnia i nadaje wypoczęty, optycznie młodszy wygląd.
Ale forma mi nie odpowiada - ta maska z flizeliny zwinięta w "tabletkę" wchłania większość serum i mam wrażenie że skóra nie może go wykorzystać (albo też ilość serum jest zbyt mała, bo maska jest trochę za słabo zwilżona i niezbyt dobrze przylega do twarzy).
Czasem nie korzystam z maseczki tylko wmasowuję w skórę samo serum - wymaga to cierpliwości, bo płyn jest rzadziutki i spływa z twarzy, ale przynahjmniej nic się nie marnuje.
W sumie - dobra, tylko uciążliwa w użyciu.

niezła, ale...

Trudna sprawa z oceną tej maseczki - jestem z niej w dużej mierze zadowolona, choć używam jej w innym celu niż chciałam.To miał być dla mnie ratunek na szybkie i skuteczne poprawienie wyglądu przed ważnym wyjściem. Jednak okazało się, że po użyciu tej maski, na twarzy zostaje solidny tłusty film (mam cerę mieszaną), któremu nie zaradzi nawet tonik matujacy. Poza wszystkim, moim zdaniem maseczka za słabo napina skórę, żeby dobrze mogła sprawdzić się do natychmiastowej poprawy wyglądu, przed 'dużym wyjściem'.Natomiast maska doskonale wygładza, solidnie odżywia i nieźle wyrównuje koloryt. Używam jej zawsze, na drugi dzień po zabiegu czyszczenia u kosmetyczki.W tej roli spisuje się bardzo dobrze - dzięki niej na dobre znikają ślady 'walki' ;)- mam wrażenie, że maska znacznie przyspiesza regenerowanie się naskórka.Nowatorska w formie, łatwa w użyciu (wbrew pozorom, nie trzeba leżeć w bezruchu ;) ), ma bardzo specyficzny zapach, który nie każdemu przypadnie do gustu (dla mnie jest ok.)

WŁOSY lokówka

niedroga ale super

miałam okazje kupic ją sobie kiedyś zimą bardzo podobało mi się rozwiązanie takie nowatorskie, że z tabletki zrobi sie bibułowa maseczka i musze przyznać, że dzięki tej ciekawosci wypróbowałam kosmetyk na miarę najwyższej półki za nie wygórowana cenę(a to ogromna rzadkość).Już po pierwszem razie buziak był zauważalnie jakis ładniejszy.Jakby wyprasowany, odmłodzony o kilka lat (takie przynajmniej odnosiło się wrazenie-zaznaczę, że jastem raczej krytycznie nastawiona do efektów jakie opisuje producent)rozświetlony i taki wypoczety.Byłam naprawdę bardzo ale to bardzo mile zaskoczona (nie oczekuję zbyt wiele po takich kosmetykach-ale myliłam się).Zużyłam jedno opakowanie i nie miałam żadnych sensacji alergicznych (co czesto mi sie zdarza).Po jakimś czasie kupiłam sobie kolejne i nadal byłam bardzo zadowolona efektami.Ale niestety wszystko co dobre szybko się kończy (nie żeby produkt był zły)od wiosny wszedzie szukam tej maseczki i nigdzie jej nie ma, mam nadzieję, że producent nie zaprzestał produkcji bo to by była katastrofa.

maseczka wszechczasow

CUDO!!!! Kupilam zachecona opiniami na KW i nie zaluje ani odrobinki./ Szkoda tylko ze nie wiedzialam ze ta tabletka zrobi sie maseczka na twarz, ja bylam przekonana ze ona sie rozpusci i naklada sie palcami :-P Alez bylo moje zdziwienie.Dziala super. Buzia jest odnowiona, wygladzona, jak nowa. Ja uzywam przed wyjsciem, alebo jak mam super ciezki dzien a trzeba jeszcze cos pozalatwiac albo chce miec mily wieczor z moim miesiem. Usuwa wszystkie zmeczenia.Goraco polecam!!!!

Niesamowita

Pisze w imieniu mojej Mamy i swoim.Mamie wygladza i rozjasnia sie po niej twarz. Na krem z tej serii jest niestety uczulona, ale maseczke jej twarz przyjmuje ze spokojem.A ja po jednokrotnym zastsowaniu tej maseczki tez razu mialam wypoczeta, rozjasniona skore. No i ta radocha prazy jej przygotowaniu, kiedy tabletka pecznieje i potem sie ja rozwija:)Cudo!

jeszcze raz polecam

Po raz kolejny mnie uratowała,nie spałam pod rząd dwie noce,wyglądałam strasznie,a na następny dzięń byłam druhną na ślubie koleżanki.I tym razem mnie nie zawiodła.Gorąco polecam