Suractif Retinol Deep Lift, Advanced Facial Treatment (krem odżywczy liftingujący)

Dzięki zawartości Retinol 2 Complex - spłycenie zmarszczek, regeneracja, ochrona. Dla cery dojrzałej, z tendencją do przesuszania, tworzenia zmarszczek. Zawiera filtry UVA i UVB, witaminę E, glikol propylenowy ( nawilżenie), glicerynę, retinol wolny i zamknięty z ultrasomach.

Cena: 335 zł / 50 ml

SUPER

Bardzo dobry. Sprawia wrazenie tlustego i trudno rozprowadzajacego sie, ale tak nie jest. Zmniejsza pory, zmarszczki i ujedrnia (po 1 sloiczku) Szkoda tylko ze nie moge go znalezc w zadnym sklepie....

Używam tego produktu od: 4 m-cy

Idealny po 40-stce

Dla mnie po prostu rewelacja. Być może nie niezauważalne efekty po "jednosłoikowym" użyciu, ale moja skóra czuła się idealnie natłuszczona i nawilżona przez całą noc. Rano promieniała i naprawdę miałam wrażenie, że retinol "wkracza" do akcji. Zapach bardzo mi odpowiada, a konsystencja jest po prostu super. Nigdy nie kupowałam kosmetyków lancastera dopóki nie otrzymałam od znajomej próbki własnie tego kremu. Wiem, że jest to kosmetyk, który zadowoli wiele poszukujących pań. Poproście o próbki w perfumeriach i sprawdzcie. Ja kupiłam sobie jeszcze serum - perfekcja!

Używam tego produktu od:3 m-cy
Ilość zużytych opakowań:1 i juz nastepne

na szyję może być

Właściwości kremu dokładnie opisała Kamlisa, więc może nie będę się powtarzać; potwierdzę tylko że krem jest okrutnie ciężki - niby dość rzadki i nie tłusty, a nie wchłania się. Oblepia twarz i skóra pod nim się dusi; po prostu czułam potrzebę żeby go zmyć. Na noc się nie nadaje, bo rano buzia wygląda jak klucha na parze; na dzień też nie - bo błyszczenia nie zlikwiduje żaden podkład, poza tym ten zapach ! ciężki, orientalno-kwiatowy i tak niemożliwie trwały, że wypiera zapach własnych perfum ! Kompozycja nawet udana, ale zdecydowanie wieczorowa no i na twarzy po prostu przeszkadza.
Udało mi się go zużyć dzięki temu, że okazał się niezły na na szyję - skutecznie zabezpiecza delikatną i suchą skórę przed przesuszeniem w ciągu dnia. Ale żadnych efektów w postaci uelastycznienia czy ujędnienia skóry nie dostrzegłam, pomimo 2 miesięcy regularnego stosowania.

ilość zużytych opakowań: 1