Go Fresh Touch, Shower Gel (Odświeżający żel pod prysznic) (stara wersja)

Go Fresh Touch, Shower Gel (Odświeżający żel pod prysznic) (stara wersja)

Żel zawiera wyciąg z ogórka i ekstrakt z zielonej herbaty. Ogórek jest znany ze swoich właściwości nawilżających, odświeżających i chłodzących. Zielona herbata zawiera antyutleniacze i ma właściwości uspakajające. Wyjątkowe połączenie składników naturalnych i aktywnych składników nawilżających Dove zapewnia skórze uczucie świeżości i troskliwej pielęgnacji.
Podstawą zapachu nowego żelu jest bukiet kwiatowo-owocowy. Delikatna dzika konwalia i róża nadają mu lekki kwiatowy zapach, połączony z bogatą domieszką jaśminu i Ylang-Ylang oraz soczystością brzoskwini. Ta obfitość nut wspierana jest przez orzeźwiające zapachy świeżych cytrusów, bergamotki, soczystych jabłek i dojrzałych gruszek. Wszystkie te zapachy otula woń czarnej porzeczki, piżma, wanilii i drzewa sandałowego.

lubię

Uwielbiam produkty Dove, chyba jeszcze nigdy nie zdarzyło się, żeby jakiś mnie zawiódł. Żel dobrze myje, nie wysusza specjalnie skóry, co dla mnie nie jest aż tak ważne, bo i tak po każdej kąpieli używam balsamu. Lubię jego kremową, nie za rzadką ani przesadnie gęstą konsystencję. Żel bardzo dobrze rozprowadza się po skórze. Pół gwiazdki odejmuję mu za zapach, który początkowo przypadł mi do gustu, jednak ma w sobie nutkę chemii i po jakimś czasie drażni. Mydełko w tej wersji ma moim zdaniem lepszy zapach, Ogólnie polecam.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań: jedno, 500ml

dobry

Świetnie myje i ładnie pachnie, nie wysusza.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: wieleee

wspomnienia... :)

Ten żel jest przykładem tego, że gust zapachowy zmienia się co jakiś czas :) Kilka lat temu zabrałam go na biwak i jego zapach nie przekonał mnie do końca - wyczuwałam w nim za dużo ogórka ;) Jakieś dwa tygodnie temu mój narzeczony, zadowolony z siebie, kupił mi go. Oczywiście powiedziałam coś w stylu "wow, nigdy takiego nie miałam", myśląc "o nie, to ten ogórek!". Jakże się zdziwiłam, gdy podczas wieczornej kąpieli ten zapach naprawdę mnie zachwycił!
Żel ma idealną konsystencję, ślicznie pachnie i odświeża, nie wysuszając skóry. Nie powiem, cena mogłaby być niższa, ale i tak będę go kupować!

Ilość zużytych opakowań: 1,5

Jak zrobić makijaż Modern Marilyn

UWIELBIAM !

Jestem wielką zwolenniczką żeli Dove...

Ten także sprawdził się u mnie rewelacyjnie:
+ pięknie pachnie
+ super odświeża (idealny na lato!)
+ jest wydajny
+ tani (9,90 zł za 500 ml na promocji)
+ nie wysusza
+ nie uczula

MINUSÓW NIE DOSTRZEGAM.

POLECAM !

dobry

bardzo fajny zapach ktory podobal mi sie jeszcze bardziej latem.dobrze nawilza skore,nie uczula,dobrze sie rozprowadza a kapiel pod prysznicem z tym zelem jest przyjemnoscia.ladny zielonkawy kolor chociaz jak dla mnie to nie ma on znaczenia.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: kilka

Jeden z moich ulubieńców

Zdecydowanie jeden z moich ulubionych żeli pod prysznic. Na początku ujął mnie zapachem. Uwielbiam jego zapach, a po użyciu razem z balsamem utrzymuję się naprawdę bardzo długo.
Żel ma fajną, gęstą konsystencję, nie pieni się bardzo, ale łatwo się wchłania. No i po zastosowaniu ma się uczucie mega świeżości.
Kosmetyk nie wysusza. Czy nawilża? nie wydaje mi się. Jednak na pewno warty jest wypróbowania.
No i troszkę o butelce. Solidnie wykonana, poręczna. Łatwo zużyć cały żel, bez zostawiania masy resztek.

Używam tego produktu od: od wakacji
Ilość zużytych opakowań: 3 duże

Nie dla mnie

W Rossmannie była promocja a, że nowość to kupiłam dwa opakowania. I to był błąd.

+ w miarę dobrze nawilża
+ dobrze się pieni
+ w miarę wydajny

- zapach. dla mnie nieznośny... zbyt dużo sztucznego ogórka
- cena
- otwarcie

Średniak, podobny do innych produktów z tej marki

Zwyczajny żel pod prysznic o odświeżającym zapachu. Myje ale nie robi ze skórą nic innego dobrego. Kupiłam go skuszona promocją.

Plusy:
- ładnie pachnie (takie połączenie ogórka z trawą - dość odświeżające) + zapach utrzymuje się na skórze
- ma fajny pistacjowy kolor
- kremowa konsystencja - jest dość gęsty

Minusy:
- na pewno nie nawilża skóry, a wręcz wysusza + pozostawi skórę lekko napiętą
- słabo się pieni
- zawiera sls, z czym ostatnio walczę, dlatego nie mogłam doczekać się aż się skończy, a kupiłam ogromne opakowanie (chyba 500 ml)
- opakowanie - ciężko go otworzyć mokrymi rękami

Jeden z najcudowniejszych

Pierwsze nasze spotkanie nastąpiło w domu przyjaciółki przy okazji jakiegoś spontanicznego nocowania, na drugi dzień wracałam już do domu z dużym, świeżo zakupionym opakowaniem tego cuda.
Jak dla mnie to istna rewelacja, stosowałam go wręcz namiętnie przez długi czas ani razu nie zdradzając - kremowa konsystencja, cudowny zapach i przyjemne nawilżenie, czego chcieć więcej? :)
Co prawda od ok pół roku jesteśmy w separacji gdyż leczę AZS i boję się zaryzykować z produktem nie będącym hypoalergicznym - nad czym strasznie ubolewam.

Ilość zużytych opakowań: kilka

Super konsystencja, zapach nie do zniesienia

Kupiłam ten produkt skuszona promocją :)

Nie jest to żel moich marzeń :)

Kiedy wąchałam go w drogerii pachniał pięknie, kiedy wylałam większą ilość na ciało pod prysznicem czar szybko prysł :D

- zapach nie ma nic wspólnego z ogórkiem, dla mnie ten żel po prostu smierdzi :/

- jedyny plus to konsystencja! jest na medal! :)
nie spływa samoistnie, pięknie kremowa i nawilżająca formuła jest świetna pod prysznic

cena jak dla kogo :) gdyby nie zapach pewnie bym powtórzyła

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 500ml

Polecam!

Przepiękny, świeży zapach + doskonałe mycie. W dodatku opakowanie ładne i przede wszystkim szczelne. Skóra po wyszuszeniu miła w dotyku. Nic więcej nie potrzeba by być zadowolonym! :)

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

najlepszy zel pod prysznic

Od dluzeszgo czasu (ok 2lat)uzywam tylko zeli dove.Wedlug mnie slicznie pachna,sa wydajne,delikatne,wspaniale myja i sa tanie (na promocji 500ml za 8 -10zl!!!).Zawsze na obnizce cen w ross kupuje 2 op i uzywam z cala rodzina po czym znow jest promocja.Ten jest jednym z moich ulubionych zapachow na lato aczkolwiek zdarza sie ze uzywam go zima.Super odswieza i umila prysznic.Jak najbardziej polecam!!!

Ilość zużytych opakowań: nie pamietam