Bikini, Emulsja do opalnia wodoodporna z masłem kakowym

Bikini, Emulsja do opalnia wodoodporna z masłem kakowym

Skutecznie chroni przed poparzeniami słonecznymi oraz zapobiega przedwczesnemu starzeniu sie skóry. Zachowuje swoje właściwości ochronne w czasie i po kąpieli.
Masło kakaowe nadaje piękny kolor skórze zapewniając równomierną, piękną opaleniznę. Jednocześnie utrzymuje właściwy poziom nawilzenia skóry, zapobiegając jej wysusazniu.
Emulsja może być stosowana u osób z alergiami skórnymi i nadwrażliwych na promieniowanie UV. Produkt został przebadany pod kontrolą lekarza dermatologa. Dla najlepszej ochrony należy nałożyć mleczko na 20- 30 minut przed wyjściem na słońce.
Dostępna w wersji SPF 9 i SPF 12.

bardzo dobry

Dziwaczny:(

Kupiłam go z myślą o plażach w Chorwacji i hostessa na promocji zachwalała. Wypróbowałam na naszym polskim słońcu i zawiodłam się strasznie:(
Zapach super, konsystencja też w porządku, leciutki, dobrze się rozprowadza.
Ale to co później robi na skórze to porażka:( Po skórze dosłownie leje się woda!!!! Chyba wszystkie płyny z orgaznizmu ona wyciaga na wierzch:( Pierwszy raz w życiu zdarzyło mi się coś takiego, że dosłownie pot ciekł mi kroplami!!!!:( Myślałam, ze jakaś dziwna jestem i posmarowałam meża i on miał to samo!!!!
Opala też średnio, mnie złapało troszkę na czerwono:/
Ale najgorsze to pocenie jest:( Odrzuca mnie od tego balsamu strasznie. Nie polecam.