Beauty Creator Body, Intensywne ujędrnianie, Wyszczuplająco- ujędrniający krem do ciała

Dzięki niezwykle precyzyjnemu połączeniu składników aktywnych zapewnia skórze szybsze spalanie oraz drenaż tkanki tłuszczowej. Intensywnie wygładza, napina i ujędrnia skórę, wpływając na redukcję skórki pomarańczowej (cellulit). Gwarantuje głębokie nawilżenie, odżywienie oraz pobudzenie skóry do samoregeneracji. Podczas codziennej pielęgnacji dostarcza świeżości i odprężenia zarówno ciału jak i umysłowi. Sprawia, że skóra staje się jedwabiście gładka, a sylwetka nabiera smukłości dzień po dniu. Ma różowy kolorek :)

Hmmm...

Zbyt ciężkie i lepkie jak dla mnie, ale może przy bardzo suchej skórze dobrze spełnia swoją rolę. Dosyć wolno się wchłania.

Plusem jest wydajność i niska cena produktu.

Używam tego produktu od: używałam około 2 lat temu

powiedzcie jak go zdobyć???

Uwielbiam!!! Używałam go od kiedy się tylko pojawił i zawsze byłam zachwycona efektami. Moja skóra pod jego wpływem stawała się wyraźnie gładsza, bardziej jędrna, napięta i tak rozkosznie miękko-delikatna. Do tego jeszcze super wydajność i piękny acz syntetyczny zapach kremu. Samo jego stosowanie było wielką przyjemnością i sprawiało, że patrzyłam na siebie łaskawszym okiem...
A potem zniknął. Od tej pory szukam go i szuka, schodziłam całą warszawę, wydzwaniałam do hurtowni, grzebię na allegro. I stopniowo zaczynam się godzić z tym że już go nie zdobędę ;( jeśli jednak jakaś wizażanka wie skąd go wziąć proszę o info :)

Używam tego produktu od:odkąd się pojawił
Ilość zużytych opakowań:niezliczone

fajny

Krem ma wściekle różowy kolor i intensywny kwiatowy zapach. Zapach szybko ulatnia się ze skóry. Zapach mi nie przeszkadza ale nie jest najważniejszy w tym kosmetyku.
Krem ma lekką konsystencję, łatwo go rozsmarować, szybko sie wchłania, skóra jest po nim nawilżona, ale nie tłusta.
Po zużyciu całe opakowania dostrzegam większe napięcie skóry po wewnętrznej stronie ud, więc coś tam zdziałał.
Używanie go jest przyjemne, także ze względu na wygodne opakowanie. Nie wiem czy te kremy są jeszcze dostępne w sprzedaży, więc zaznaczyłam, że nie wiem czy kupię.

Używam tego produktu od:3 tyg
Ilość zużytych opakowań:1 całe

Niewidoczna kreska na powiece

Szkoda, że nie nawilża :-(

Zużyłam trzy opakowania tego kremu i widzę tylko jedną wadę, a mianowicie krem ten w ogóle nie nawilża. Ale ponieważ jest to wada niemalże wszystkich preparatów ujędrniających, dlatego nie będę się aż tak "czepiać". Poza tym widzę same plusy różowego kremu Soraya: ma idealną konsystencję (nie lejącą jak lotiony, i nie gęstą jak typowe kremy czy masła do ciała), bardzo fajnie rozsmarowuje się na skórze, czyniąc ją miłą w dotyku, miękką, gładką i ładnie napiętą, ma przyjemny delikatny zapach, który po pewnym czasie ulatnia się. Używając tego typu produktów nie oczekuję jakiś szczególnych rezultatów, bo już nie raz przekonałam się, że wszelkie preparaty ujędrniające niczego nie ujędrniają, nie napinają, nie uelastyczniają, co potwierdziły zresztą badania niemieckich ekspertów. Ale po kremie Soraya skóra pozostaje w dobrej kondycji i to mi się podoba. Nie jest zbyt wydajny, ale przy tak przystępnej cenie można pozowlić sobie na zakupowanie dwóch opakowań w krótszym czasie.

uwielbiam go:)

Przede wszystkim piękny zapach, estetyczne opakowanie i cudowna konsystencja kosmetyku. skóra po zastosowaniu jest wspaniała-miękka, nawilżona, pieknie pachnie. Naprawde świetny a do tego tani krem. Super nawilża. Nie kupiłam go dla ujędrniania i wyszczuplania bo w to po prostu nie wierzę więc nie będe wypowiadała się na temat działania ww. Ale krem naprwde super. Pierwszy produkt soraya jaki kupiłam i nie żałuję.

raczej nie

Uzywam go dosyc krotko,wiec efektow jeszcze nie widze (chociaz spektakularnych sie nie spodziewam :D). Krem ladnie pachnie,ale tylko na poczatku.Skora po zastosowaniu jest wygladzona i nawilzona.Nie kupie go pomimo,ze jest tani.

Używam tego produktu od:2 tyg.
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Lubię go!

Kupiłam go jakiś miesiąc temu i zostałam mile zaskoczona. Opakowanie jest poręcze, krem w środku ma dość zabawny kolor, ale jest dobrej konsystencji. Zapach jest faktycznie landrynkowo-budyniowy, ale o dziwo mi nie przeszkadza, na skórze mniej go czuć. Skóra po tym balsamie jest wygładzona, ładnie napięta i nawilżona. Nie mam mu nic do zarzucenia, owszem ujędrnianie mogłoby być większe, ale nie oczekujmy cudów, to tylko balsam - ale jak dla mnie całkiem fajny balsam. Na pewno kiedyś po niego jeszcze sięgnę.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno, ale będzie kolejne

landrynka

Jakos nie moglam sie przekonac do tego balsamu.
Opakowanie dosyc poreczne, ale po jakims czasie uzywania bylo cale ubrudzone od kremu. Zapach i kolor - rozowa chemiczna landrynka - i to mi chyba najbardziej przeszkadzalo.
Balsam dosc dobrze sie wchlania, jest w miare wydajny, jednak efekty dzialania sa dosyc kiepskie.
Ani nie ujerdnil, ani nie wyszczuplil. Spowodowal za to po jakims czasie wysyp czerownych krostek na udach wiec poszedl w odstawke.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno

Chwilka przyjemności

Dla zmęczonej trudami długiego dnia osoby, masaż z wykorzystaniem tego kremu bedzie prawdziwą ulgą, łączącą przyjemne z pożytecznym. Gęsta konsystencja, która jednocześnie jest błyskawicznie absorbowana przez skórę, kojący i rozkoszny zapach, uprzyjemnią natomiast codzinną pielegnację każdej z nas. Krem pokrywa skórę aromatyczną, lekką wartstwą, dostarczjąc jej porcji nawilżenia. Wyraźnie uelastycznia i wpływa na miękkość i gładkość skóry. Nie wywołuje podraznień, użyty nawet na skórę tuż po depilacji.
Stosunkowo wydajny.
Walorów wyszczuplajacych nie oceniam, gdyż nie z takim zamiarem go zakupiłam, pozostałe własciwości kremu uważam za bardzo korzystne, przewyzszaja wiekszość balsamów do ciała.
Na podkreślenie zasługuje także fakt związany z opakowaniem prduktu, na kartoniku umieszczana zastała informacja pismem Braille'a, wymaga to pochwały.

Rozczarowanie!!

Zachęcona pozytywnymi opiniami kupiłam ten balsamik.
Dałam tylko jedną gwiazdkę, ponieważ mimo wielu zalet
takich jak dobre nawilżanie i wchłanianie, to najgorszy
jest zapach, który przekreśla wszystkie inne walory.Jest
dla mnie tak chemiczny i wręcz drażniący ,że nie mogę go znieść.Strasznie żałuję, że producent nie pomyślał
o łagodnym przyjemnym zapachu dla większej powierzni smarowanego ciała.

****

Bardzo fajny i przyjemny kosmetyk. Stosuje go na uda i pośleadki i muszę przyznac ze spisuje sie tu idealnie. Ładnie ujędrnił i wygładził skóre, jest cudownie gładka i miękka. We właściwości wyszczuplajace kremu za kilkanascie złoty nie wierze i słusznie, bo wyszczuplenie nie zauwazyłam, ale akurat tego sie nie czepiam, bo chodziło mi głównie o ujędrnienie i wygładzenie i to udało sie osiagnąć. Przyjemny zapach, kolorek, konsystencja również bardzo przyjemna. kremik fajnie sie rozsmarowuje i wchłania. Nic dodac, nic ująć, baaaardzo przyjemny.

jestem zadowolona

Stosowałąm go tylko na uda i pośladki. Spisywał się bardzo dobrze. Ujędrnił skórę i nawilżył. Była gładka i miękka w dotyku. Zapach bardzo ładny, kolorek też :) Cena przyzwoita, łatwo nabrac kosmetyk z opakowania. Ogólnie polecam :)