Sztyft przeciw pęcherzom Compeed, Coloplast (stara wersja)

Sztyft przeciw pęcherzom Compeed, Coloplast (stara wersja)

Sztyft zastyga na skórze, tworząc niewidoczną warstwę ochronną, zanim początkowe otarcie, którego doświadczyliśmy przez niewygodne obuwie, zamieni się w pęcherz. Nie brudzi rąk, nie plami butów, nie ściera się.

Cena: 17 zł / 10 ml

wybawiciel! :)

Jeśli jeszcze go nie macie, a macie problem z obcierającym obuwiem, dopiszcie go do listy zakupów.
Ten sztyft naprawdę ułatwia życie i uprzyjemnia chodzenie na obcasach. Zresztą, nie tylko na obcasach.
Japonki, które obcierają mnie między palcami, sandałki czy baletki obcierające na pięcie, i koturny, które dotkliwie krzywdzą mój najmniejszy palec, zyskały nowe życie :) Mogę w nich chodzić.
Nie wiem jak robi to ten sztyft, ale buty naprawdę przestają obcierać stopy. Nie ma bolących pęcherzy wodnych i ranek od obtarć. I to najczęściej przez cały dzień. Bo smaruję się tylko kiedy wychodzę rano.
Nie brudzi butów, jest niewidoczny przy odkrytym obuwiu.
Ja mogę go polecić jeszcze jeśli np. przeszkadza wam metka lub biustonosz, też smaruję te miejsca i jeśli nawet nie niweluje tych niedogodności całkowicie, to zdecydowanie je zmniejsza.
Kosztuje coś ok. 20zł, ale mam go już dwa lata i została mi jeszcze jedna trzecia na przyszły rok.
Polecam, bo powinien mieć go każdy!

Używam tego produktu od: przeszło dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Naprawdę działa :)

Zawsze mam do w torebce, kiedy noszę dopiero co zakupione buty :)
Naprawdę zapobiega obtarciom dzięki śliskiej powłoce, którą tworzy i jest bardzo wydajny

Gorąco polecam

Genialny

Nie używam tego produktu długo, ale miałam dwa wesela i sprawdził się na nich idealnie.
Kupiłam nowe buty z odkrytą piętą i palcami posmarowałam sztyftem w miejscach gdzie przy próbnym chodzeniu czułam ucisk, min. okolice palców i kostki (przy zapięciu). W trakcie zabawy zaczęły mnie boleć końcówki palców, prawdopodobnie z powodu wysuwania się ich z poza buta podczas tańca, szybko posmarowałam sztyftem i po kilkunastu minutach ból jak ręką odjął:)
Czekałam początkowo kilka minut, żeby nałożona warstwa wyschnęła, ale, że nie miałam zbytnio czasu, to wkładałam buty i wcale nie przeszkodziło to w działaniu.
Bawiłam się do rana i zero otarć, odcisków!
A więc:

PLUSY
* skuteczny, zero obtarć, odcisków itp
* bardzo ładnie pachnie
* długo utrzymuje się na skórze
* bezbarwny, niewidoczny na skórze
* łatwo się rozprowadza
* fajne, małe, łatwe w obsłudze opakowanie
* cena w miarę niska w stosunku do skuteczności

minusy
* nie wysycha- napisane jest na opakowaniu, że powinien wyschnąć po kilku minutach, a mam wrażenie, że wcale nie wysycha, ale szczerze mówiąc nie jest to dla mnie do końca minusem, bo ten fakt mi w ogóle nie przeszkadza w działaniu

Produkt dla mnie idealny! Działa cuda!:))

depilacja jak się przygotować

faktycznie pomaga, ale nie sprawdza sie w 100%

Na wysokich obcasach chodze prawie kazdego dnia, oczywiscie w domu nie. Poza domem, o ile nie ide na fitness badz na rower, wysokie buty towarzysza mi prawie zawsze. Nie zawsze sa to rzecz jasna ogromne szpile, takie powyzej 10cm staram sie ograniczac do kilku razy w miesiacu, ale 5-8cm to u mnie standard.

Mam kilka par swoich ulubionych pantofelkow, ktore nigdy mnie nie obcieraly i ktore wkladam, gdy wiem, ze bede duzo chodzic.
Mam tez kilka par butow, ktore wygladaja nieziemsko pieknie, noga prezentuje sie w nich jak w katalogu, ale wyjsc w nich gdziekolwiek ciezko, bo odciski robia sie w oka mgnieniu.
Najczesciej uzywam plastrow na pecherze i obtarcia, ale w 2010 roku odkrylam sztyft przeciw pecherzom Compeed.

Zalety ma takie, ze jest bezbarwny, a wiec nie widac go na stopie i nie widac go na bucie, nawet jesli but sie nim odrobine ubrudzi.
Niestety nie chroni on calkowicie stopy przed obtarciem, a jedynie zmniejsza ryzyko. Wielokrotnie go uzywalam do przeroznych pantofelkow, sandalkow, peep toe, a nawet do japonek i z rzadka udawalo sie calkowicie uniknac obtarcia. Czesto stopy i tak sie obcieraly (na skutek czego potem powstawaly mniejsze lub wieksze pecherzyki), a sztyft przyczynial sie do ich pozniejszego pojawienia lub zmniejszonego obtarcia.
Niejednokrotnie scieral sie w ciagu dnia, wiec musialam go nosic przy sobie, aby powtarzac aplikacje.

Wydajnosc tez nie najlepsza, ja uzywalam kilka razy dziennie, w ten sposob pierwsze opakowanie zuzylam w krocej niz miesiac. Drugie opakowanie mam nadal, mecze od 2 lat, a zuzywa sie wolno, bo nie uzywam czesto. Mam nowy patent na ochrone stop: pozbywam sie butow, ktore mnie cisna badz obcieraja.

Czy polecam?
Tak.
Choc cena (okolo 5 euro u mnie, w PL pewnie kolo 20zl) nie jest az tak niska biorac pod uwage, ze da sie go zuzyc bez wiekszych staran w 2 tygodnie.
Ogolnie zly nie jest, ale plastry tej marki przeciw pecherzom sa o wiele lepsze.

Używam tego produktu od: okolo 2 lat
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Wspaniały,

idealny dla problematycznych stóp lub dla pięknych, ale niewygodnych butów :)

Kupiłam go przed studniówką, zawsze miałam problem po godzinie czy dwóch, obcierałam dosłownie każdy obszar stóp jaki się dało ;/

Posmarowałam stopy w miejscach narażonych na obcieranie (pół gwiazdki odejmuję tylko za to, że nie wchłonął się szybko i bardzo dokładnie, co jednak niczemu nie zaszkodziło). Całą noc byłam w szpilkach 14cm, żadnego obtarcia, nie bolały mnie prawie w ogóle stopy :) Baaaardzo polecam, zarówno na co dzień jak i na większe wyjścia.

Używam tego produktu od: 4miesięcy

Niezastąpiony! KWC!

Po pierwsze należy zacząc od tego, że jak większość nie wierzyłam w jego "magiczne" działanie... bo niby jak to jest możliwe, że buty nie będą obieciary dzięki jakieś mazi :)
Ale po wielu przejściach z jedna bardzo oporną parą postanowiłam jednak przetestować to CUDO. I ku mojemu wielkiemu zdziwieniu i nieopisanej radości okazało się, że DZIAŁA ! I to jak, pomaga przy nowych butach, których moje stopy nie cierpią (w moim przypadku dotyczy to wszystkich butów: szpilek, balerinek, sportowych, tolerują jedynie emu :P). Wstystarczy przy pierwszych 2-3 założeniach posmarować newralgiczne miejsca sztyfem i problem z głowy !

Od tego momentu nie rozstaje się z nim! Ułatwia niesamowicie życie i oszczędza wiele niepotrzebnego bólu. Dodatkowo jest naprawdę wydajny.

Polecam! Szczególnie teraz gdy zbliża się wiosna i przechodzimy na inne buty, które trzeba rozchodzić. Z Compeed nie jest to już straszne!

Używam tego produktu od: 1 roku

Najlepszy preparat dla delikatnej skóry stóp

Zdecydowanie jest to jedyny preparat, który ratuje moje stopy, zwłaszcza w sezonie letnim, kiedy byle jakie buty, nie ważne jak niepozornie wyglądające, doprowadzają moje gołe stopy do skrajnego zniszczenia.

Długo działa, chociaż w upalne dni dla pewności używam go przed każdym założeniem/zmianą butów.
Ważne żeby używać go na nieuszkodzoną skórę, bo na to raczej już nie pomoże.

Jako potwierdzenie jego skuteczności mogę dodać, że mój brat biegający w maratonach, przed każdym biegiem, zwłaszcza jeśli ma nowe buty, stosuje ten sztyft i nie ma żadnych obtarć, pęcherzy, ran, które zawsze zdarzają się, jeśli go nie użyje.

Naprawdę, z czystym sumieniem polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Magia

Zachęcona pozytywnymi opiniami na Wizażu, nabyłam latem to cudeńko, i nie żałuję. Mam bardzo delikatną i wrażliwą, a jednocześnie podatną na otarcia skórę na stopach, więc z pęcherzami praktycznie się nie rozstawałam: w miejscu jednych, które się goiły, pojawiały się kolejne – nowe. Każde buty powodowały na stopach otarcia i pękanie (nie tylko na piętach, ale właściwie na całej ich długości) i to bez względu na to, czy buty były nowe, czy z poprzedniego sezonu (rozchodzone). Istny horror. Posmarowałam tym cudeńkiem stopy bez wiary, że specyfik poradzi sobie z moim problem, ale na szczęście odniósł zwycięstwo. Popełniłam tylko jeden błąd w aplikacji, a mianowicie trochę się spieszyłam pierwszego dnia i zaraz po zastosowaniu, włożyłam stopy w sandałki i wyszłam z domu. Czułam się jak na ślizgawce, w ogóle nie mogłam iść, tak bardzo stopy ślizgały się w bucie, że co chwilę musiałam się zatrzymywać:(. A zatem moja rada: po aplikacji trzeba odczekać minimum pół godziny, zanim włoży się stópki w buty.

Teraz- jesienią zmieniłam obuwie z sandałków na botki i o dziwo, żaden pęcherz się nie pojawił!!!!!!! Prawdziwy cud!!!!!!!!

Używam tego produktu od: sierpnia 2011
Ilość zużytych opakowań: 1 sztyfcik 8ml (w trakcie)

Cudownie skuteczny

Natknęłam się na niego szukając czego co zapewniłoby mi komfort podczas najważniejszego dnia w życiu- ślubu. Miałam tylko jedną parę butów, do tego nierozchodzoną. Pełna nadziei po przeczytaniu recenzji na KWC obsmarowałam nim całe stopy w dniu ślubu. Efekt niesamowity! Wytrzymałam w butach do rana! co prawda nogi mi napuchły i miałam kilka pęcherzy(ale nie ma się co dziwić), ale zero obtarć.
Sztyf jest wydajny i skuteczny, na pewno nie zawiedzie mnie jeszcze w wielu sytuacjach

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1małe

kieszonkowe cacko

Sztyft jest eliksirem na moje stopy-obtarciuchy. Wystarczy posmarować, odczekać 3 minutki zanim włożymy buty i gotowe, można wychodzić. Zero otarć, pozostawia na skórze stopy delikatny przezroczysty film, całkowicie niewidoczny, nie brudzi butów. Utrzymuje się na stopie przez kilka godzin (w posmarowanym miejscu skóra w dotyku jest bardziej śliska, \'film\' jest wyczuwalny, więc łatwo sprawdzić czy się nie starł).
Jest dość wydajny, wygodny w użyciu, sprawdza się w każdym miejscu stopy. 8ml, Ważność 36msc. Na opakowaniu jest zastrzeżenie 30stopni max, więc w upalny dzień pewnie by się stopił na słońcu/w torebce. Nie noszę go ze sobą, bo nie mam takiej potrzeby. Trzymam w temp pokojowej, nic się z nim nie dzieje.

ps. podobno sprawdza się też przy ocierającym pasku od zegarka, ale nie sprawdzałam osobiście - usłyszałam od znajomego :)

Ilość zużytych opakowań: minimalne zużycie

Rewelacja

Nowe sandałki doprowadziły moje pięty do takiego stanu, że wstyd było pokazywać :/ Byłam już przekonana, że wylądują w szafie i nie bede mogła ich nosić, kiedy pojawił się ON - sztyft Compeed :) wystarczy, że zabezpieczę newralgiczne miejsca i mogę w nowych butach biegać cały dzień - jak dla mnie - rewelacyjny produkt

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Cudo

Naprawdę działa i jest świetny. Dzięki temu sztyftowi przetrwałam całe wesele w nowych szpilkach bez jakichkolwiek otarć. Sprawdził się na 100%.
Plusem jest także jego wielkość - mieści się w torebce, nie szpeci wyglądem. Bardzo dobry produkt.

Ilość zużytych opakowań: 1 szt.