Mincer Pharma, Active Zielona Herbata, Pamela, krem nawilżający z samoopalaczem i wit. C ujędrniający

Lekki krem nawilżający najnowszej generacji z ekstraktem z zielonej herbaty, wyciągiem z nagietka i rozmarynu, z wit. C. Dzięki substancjom pochodzącym z liści zielonej herbaty odtruwa komórki skóry, wiążąc i usuwając wolne rodniki. Unikalny kompleks zielonej herbaty z witaminą C aktywizuje działanie neutralizujące. Krem nawilża, ujędrnia i stymuluje krążenie. Działa bakteriostatycznie. Opóźnia powstawanie zmarszczek. Dodatek substancji samoopalającej nadaje skórze zdrowy i świeży kolor opalenizny. Polecany dla osób po 25 roku życia o cerze suchej, wrażliwej, dojrzałej i zmęczonej, skłonnej do zmarszczek, szczególnie zamieszkujących tereny o dużym skażeniu środowiska. Zawiera filtr UV.

taki sobie

Zabrałam go ze soba na urlop - i to był błąd. To NIE JEST krem na upalne dni...Słońce ( mimo ochrony!) i wysoka temperatura - zmieniają moją normalną cerę w mieszaną ze skłonnością do wyprysków. Nie twierdzę, ze sam krem zapycha pory, ale na pewno w tym pomaga. Jest gęsty, solidny, bliżej mu do półtłustego, niz do nawilżającego. Zresztą nawilża słabo, zdecydowanie gorzej, niz np Krem różany Bielendy, który równiez zabrałam ze sobą.
Opakowanie dość ładne. Sposób wydostawania kremu - faktycznie bardzo pomysłowy, koniec problemów w paznokciami czy szpatułką. Zapach - kwestia gustu, mocno "chlorofilowy". Może to i zielona herbata...? Wolę ją w kubku ;). Rozsmarowuje się dobrze, wchłania szybko, ale miałam odczucie powłoki na skórze. Parę razy tez po jego zastosowaniu - pojawiał się rumień na policzkach i nosie, a nadwrażliwośc na kosmetyki jest u mnie baaardzo rzadka.
Działania ujędrniajacego nie zauwazyłam, zresztą uzywałam go krótko. Brązowienia pewna z kolei nie jestem - słońce mimo filtrów jakos mnie łapało, więc cięzko mi powiedzieć, co jest dziełem kremu, a co natury. Odstawiłam go po tygodniu, ale wrócę do niego późną jesienią. Może wtedy będzie lepiej...? Na razie 3* - i to naciągane!
PS: własnie go skończyłam. W chłodne dni sprawdzał się zdecydowanie lepiej. Może i lekko brązowił skórę, w taki bardzo naturalny sposób. Ale wydajny zbytnio nie jest - skończył mi sie szybciej, niz typowe 50 ml.

Najlepszy

Jest to mój absolutny faworyt w kategorii kremy brązujące do twarzy.
Moim zdaniem taka nazwa bardziej do niego pasuje niż krem z samoopalaczem. To właśnie ten samoopalacz w tytule spowodował, ze chodziłam koło tego kremu jakiś czas, przed zakupem, bo bałam sie ujrzeć na
moim licu odcień dojrzałej marchwi. A tu niespodzianka. Krem brązuje bardzo subtelnie i pozwala osiągnąć tzw. light glow, czyli muśnięcie słońcem, ale osoby chcące uzyskać bardziej zdecydowany efekt też się nie zawiodą, muszą się jednak uzbroic w cierpliwość.
Ja używam Pameli wieczorem co jakieś dwa dni. Bardzo dobrze sprawdza się jako krem na noc do cery mieszanej, takiej jak moja. Na dzień moze się okazać trochę zbyt ciężki. Woń samoopalacza
jest bardzo nienachalna i zdominowana przez piękny zapach zielonej herbaty. Do tego bardzo higieniczne opakowanie, pozwalające dozować krem, bez grzebania w nim palcem.
Dla mnie jest to absolutnie KWC i nawet już nie
zwracam uwagi na inne specyfiki brązujace do twarzy.