Bronze After Sun, Aloe Ice Gel (Chłodzący żel aloesowy po opalaniu)

Bronze After Sun, Aloe Ice Gel (Chłodzący żel aloesowy po opalaniu)

Bardzo dobrze chłodzi rozgrzaną lub spaloną słońcem skórę, nawilża, jak również (nie jest to zalecenie producenta) dobrze się sprawdza w odparzeniach, otarciach naskórka.

Cena: 17,90 zł / 150 ml

ideal! koi skore w godzine

Nie rozumiem czemu firma wycofala ten kosmetyk! Byl to njalepszy zel po opalaniu jaki mialam okazj testowac a jestem maniaczka opalania i co roku przesadzam z kapiela sloneczna. Balsam mial forme niebieskiego zelu ktory bardzo dobrze i blyskawicznie sie wchlanial i odrazu dawal uczucie chlodu i nawilzenia. Nie mial zadnych drobinek jak jego (zreszta malo udany) nastepca. Balsam potrafil w kilka godizn przywrocic mocno spieczona sloncem skore do normalnego stanu. Lagodzil podraznienia i dawal natychmiastowe uczucie komfortu. Nawet po mocnym opalaniu mozna bylo wyjsc na drugi dzien na slonce. Bardzo za nim tesknie :( mam jeszcze odrobine i uzywam w naglych wypadkach.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Chłodzi i koi skórę

Kosmetyk na prawdę godny polecenia.
Odpowiedni jesli nieco przesadzimy z opalaniem, lub jeśli ktoś tak jak ja ma bardzo wrażliwa skórę.
Zapobiega schodzeniu skóry - tylko trzeba go obficie i często nakładać.

wydajny
skuteczny
odpowiednia cena
przyjemny zapach
łatwy w użyciu

troszkę lepki - ale myślę, ze to jest do wybaczenia :)

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: chyba dwa

Chłodzi

Polecam. Naprawdę chłodzi, był mi bardzo potrzebny i pomocny w Chorwacji przy ostrym słońcu i mojej spieczonej skórze spisał się wyśmienicie. Większy efekt dawalo to, jak się na niego dodatkowo dmuchało ;) wtedy ochłoda jak nic :)

Avon Mark - relacja

warto :)

Żel naprawdę działa, gdy przesadzimy ze słoneczkiem.
Dobrze się wchłania, pozostawia przyjemne uczucie chłodu i przynosi ulge poparzonej skórze.
W promocji nie jest drogi, zapach tez ok.

godny polecenia!:)

Tyle razy miałam ochotę go sobie zamówić, aż w końcu się zdecydowałam i nie żałuję! :) Żel wspaniale chłodzi (polecam trzymac go w lodówce --> efekt jest jeszcze lepszy:D) , koi , relaksuje i nawilża. Sprawdził się wspaniale nad morzem i po powrocie z niego:D Szkoda tylko , że jest dość niewydajny dlatego też odejmuje mu jedną gwiazdkę :)

Używam tego produktu od: 2 miesięcy:)
Ilość zużytych opakowań: kończe 1:)

jestem zadowolona!

chlodzi skore, nawilza i naprawde przyjemnie koi spalona skore, konsystencja zelu jest ok ale moze wlasnie dlatego ubywa go tak szybko bo az chce sie nim smarowac skore! jednak ubywa go za szybko:(

Używam tego produktu od:miesiaca

Cudny! :-)

Uwielbiam też żel chłodzący. Uważam, że świetnie nawilża, chłodzi i koi skórę spaloną słońcem. Znika napięcie i nieprzyjemne swędzenie, do tego ma bardzo przyjemny zapach. Błyskawicznie się wchłania i nie barwi skóry na niebiesko :] Tak jak poprzedniczka polecam trzymanie go w lodówce, wtedy efekt chłodzenia jest jeszcze lepszy. Szkoda, że jest mało wydajny.

Najlepszy!!!

Najlepszy tego typu preparat i jeden z najlepszych produktów firmy Avon.Za sam kolor i wygląd w buteleczce należy mu się **** bo odrazu robi mi się chłodniej gdy na niego patrzę:D.Koi,nawilża,chłodzi a do tego ładnie pachnie.Relaksuje po zbyt długim przebywaniu na słońcu,najlepiej działa jesli trzyma się go w lodówce-wtedy efekt murowany;).Naprawdę COŚ.Polecam!!!

lepi się

Żel miło chłodzi skórę i nieźle pachnie, ale na tym niestety kończą sie jego zalety - strasznie się lepi jeszcze długo po posmarowaniu się i praktycznie nie nawilża :( Na dodatek jest mało wydajny.

ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Moj ulubiony :)

Cudo! Kiedy bylam spalona egipskim slonkiem, tylko on mi pomogl. Cudownie chlodzi juz w trakcie nakladania i jeszcze dlugo potem. Nawilza skore, koi. Bardzo wydajny-po tygodniu uzywania (bo w drugim bylam juz brazowa) zuzylam niecale 2 centymetry (patrzac na stojaca butelke). Juz sie nie moge doczekac nastepnego opalanka i tego zeliku po nim :)
Nigdy nie kupie innego!

po opalaniu...

Nie ukoił mojej skóry po opalaniu, ale przyjemnie chłodzi oraz ładnie pachnie i to jest mały plusik. Poza tym znam lepsze specyfiki po opalanniu np. zwykły krem Bambino...

COOL!

Dla mnie super,w gorące lato polecam trzymać w lodówce,cudownie chłodzi i orzeżwia skórę,już nie mogę się doczekać gdy pojawi się w katalogu. Co do lepszego utrzymywania się opalenizny,to się w 100% zgadzam,skóra nie schodzi ani nie łuszczy się. Do tego wszystkiego ładnie pachnie,ma milutki morski kolorek,poprostu trzeba go mieć, no i cena jak za zupełna darmochę, ...