Avon, Planet Spa, Brazilian Rainforest, Oxygenating Shower Gel (Dotleniający żel pod prysznic 'Oddech Amazonii')

Poczuj, jak egzotyczny żel zmienia prysznic w gęstą, tropikalną ulewę. naturalne ekstrakty wkomponowane
w nawilżający kosmetyk do mycia sprawiają, że skóra czuje się młodziej, jest odświeżona, dotleniona,
a w dodatku miękka.

Cena: 17,90zł / 150ml

swietny

Szkoda,ze wycofali ten zelik. Swietny zapach,utrzymywał sie dosc długo na skórze,skóra była mięciutka. Rewelacyjne drobinki :D. Kosmetyk godny polecenia.Bardzo wydajny i niedrogi(w promocji)

Używam tego produktu od: długiego czasu
Ilość zużytych opakowań:dwa

najlepszy

To jest mój najlepszy jak dotąd żel pod prysznic:
* cudowny, nienachalny zapach
* wydajność
* konsystencja: gęsty, przyjemny w dodytku z cudownie oczyszczającymi peelingującymi drobinkami, można go używać codziennie
* śliczna, bardzo praktyczna (w przypadku tego płynu, bo w przypadku niektórych kosmetyków z tej serii się kompletnie nie sprawdza) buteleczka
* wspaniały efekt relaksujący i odstresowujący, zapach bardzo długo utrzymuje się na skórze
Nie wiem,czy jeszcze będę miała sznsę go kupić bo niestety avon wycofał go ze sprzedaży, ale jeśli mi się trafi okazja napewno nabędę

Prawdziwe KWC. Gratuluję!

Używam tego produktu od: jak jeszcze były w sprzedaży

hmm... niezbyt

Twarta butelka + gęsty żel = nerwy w łazience.
Żel ma zatopione w sobie takie suszone coś, co nawet mi się podoba, chociaz nie wiem co to może byc - pewnie jakieś liście.
Pachnie średnio - raczej za takimi świezymi zapachami nie przepadam. Pieni się przyzwoicie, ale przez toporną buteleczkę prawie zawsze wylewa mi się zbyt dużo. Wydajność tym samym spada.
Nie ma już w katalogach to na pewno następnego opakowanie nie kupię/ nie dostanę :)
Obniżam ocenę - pod koniec to żelu w ogóle nie da się wygobyć, nawet jak stoi na głowie. Mam go dość!

Avon Mark - relacja

mało wydajny

Zapach przyjemny, ale kosmetyk słabo się pieni, jest naprawdę mało wydajny, a do tego twarda butelka, z której ciężko żel wydobyć:(
Drobinki są, ale niegroźne dla skóry, nie drapią,
w sumie używa się przyjemnie ze wzgl. na zapach, ale jakoś tak ogółem to nie zachwyca. Będę szukać fajniejszego żeliku...

bardzo świeży

Fajny żel. Najbardziej spodobał mi się w nim zapach - bardzo świeży, trochę trawiasty oraz brązowe drobinki, które delikatnie peelingują skórę.
Kosmetyk dobrze się pieni, nie wysusza skóry. Szkoda tylko, że buteleczka jest taka twarda i ciężko się z niej wyciska zel.

Ilość zużytych opakowań:jedno

megaświeży zapach

Jest to najbardziej odświeżający zel po prysznic, jakiego uzywalam. Zapach to intensywna mieszanka trawy, tataraku i nie wiem czego jeszcze, ale az kreci w nosie :D to pewnie stad to dotlenienie w nazwie - ja sie tym zapachem wprost zaciagam ;) Ponadto zel swietnie sie pieni nie wysuszajac skory, a zawarte w nim drobinki fajnie masuja cialo. Fantastyczny poranny wybudzacz :D Do tego ma ladne opakowanie i wesoly, zielony kolor :) Jedyny minus to cena (nawet w promocji kilkanascie zlotych za 150ml), ale to sprawa wzgledna, wiec nie odejmuje gwiazdki.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

co tam pływa?

mam niestety słabośc do żeli pod prysznic z tej serii... ten z błotem najpierw mnie rozczarował, a potem- zaczarował:D ten w zasadzie przyjmuję na chłodno...

plusem jest duża wydajność, zgrabna buteleczka oraz zapach.

natomiast denerwują mnie w nim:
- to, że nie wiem, co to znaczy "dotlenianie", a raczej, jak to można na sobie zauważyć:]
- suszone drobiny czegoś nieokreślonego (obawiam się, że nie przyleciało to do nas z samej amazonii, a nawet jeśli, to nieładnie, powinno się przyrodę tam chronić;) )

podsumowując, jest to jeden z wielu przyjemnie pachnących żeli, na plus wyróżnia go wydajność, ale ze skórą nie robi nic specjalnego i nie wart jest ani swojej ceny poza promocją, ani nazwy "spa":)

zapach.....

Używam na przemian z peelingiem (brązowy cukier). Nie zauważyłam żeby w jakiś specjalny sposób dotleniał skórę za to pięknie pachnie i ten zapach utrzymuje sie długo po kąpieli :) Zawiera delikatne drobinki, które fajnie masują skórę. Wystarczy mała ilość, żeby powstała ogromna, pachnąca piana. Podobnie jak peeling-żel zamknięto w twardej buteleczce, przez co trudno go wydostać ze środka. Polecam.

Niezły

Bardzo fajny żelik.Dobrze się pieni, ładnie pachnie i co ważne , nie wysusza skóry.Opakowanie starcza na ok. 2 m-ce.Już niewielka ilość wystarczy aby gąbka była cała w pianie.Razem z resztą kosmetyków z serii tworzy znakomite połączenie.Cena regularna zdecydowanie za wysoka jak na tak małe opakowanie.Kupiłam go w promocji i nie żałuję.