ReACT!, Liftkrem pod oczy na noc

ReACT!, Liftkrem pod oczy na noc

Krem pod oczy na noc, po 35 roku życia, szczególnie dla skóry przesuszonej, mało elastycznej, ze zmarszczkami. Zawiera fitoestrogeny z jabłek, olej bawełniany, olej sojowy, witaminę C. Oleje nadają skórze gładkośc i dostarczają substancji odżywczych, aktywna postać witaminy C pobudza mikrokrążenie i regenerację naskórka, fitoestrogeny poprawiają jędrność skóry i wygładzają zmarszczki.

Cena: ok 67 zł / 15 ml

mocna czwórka :)

bardzo fajny krem po ktorego uzyciu skóra pod oczami jest odzywiona a zmarszczki widocznie wygladzone :) Krem jest bardzo wydajny, starczył mi na kilka miesiecy. Jednym slowem krem wart polecenia :)

Używam tego produktu od:kilku miesiecy

extra kremik:-)

Swietny, po prostu świetny! Przed odkryciem tego mazidełka każdego ranka budziłam się z podpuchniętymi oczkami, ze .srednio nawilżoną skórą..... makabra! A teraz okolice oczu są wyprasowane, nawilżone bez śladów opuchnięć, aż miło każdego ranka popatrzeć w lustro :-). Kremik nie uczula ,a mam bardzo wrażliwą skórę.Kupiłam go za 48 zł, podobno ta seria jest już wycofywana :-(. Jednym słowem polecam, bo to naprawdę dobry produkt!

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:pół opakowania, a drugie zakupione na zapas.

Świetny

Dałam się skusić na chwyt marketingowy ;) i zainwestowałam w obydwa kremy pod oczy. Na noc i na dzień. Rano nie mam śladu zmęczenia, skóra jest wygładzona, mieciutka, dobrze napięta. Krem nie uczula (zdarzało mi się to wcześniej) jest delikatny i skuteczny zarazem.

Manicure - geometryczny french

dość dobry

Przetestowałam krem na noc i na dzień. Odnoszę wrażenie, że w wersji na noc jest skuteczniejszy. Świetnie się nadaje (ten na noc) do stosowania również w dzień pod podkład. Nie uczula. Świetnie nawilża i wyrównuje pierwsze zmarszczki pod oczami. Cena faktycznie dość wysoka ale jakościowo wydaje się być lepszy od testowanych przeze mnie kremów dermiki w tej cenie. Polecam osobom w wieku od 30-40lat

Używam tego produktu od:5miesięcy

Dobry, ale za drogi

Dostałam garść próbek tego kosmetyku, przy okazji zakupów w Douglasie i zużywałam je dzielnie przez ponad miesiąc. Krem ma treściwą konsystencję, nie pachnie. Dobrze się rozprowadza, dobrze nawilża i natłuszcza. Nie mam specjalnie zmarszczek ( no może minimalne mimiczne po oczami), ale faktycznie co rano budziłam się z ładnie wygładzoną i wypoczętą skórą pod oczami. Równie ważny jest fakt,że krem nie podrażnia moich wrażliwych oczek, ale pomimo tych wszystkich zalet nie kupię go. Cena prawie 70 zł, za 15 ml kremu jest dla mnie zbyt wygórowana.

taki sobie

W nowej serii Eris mamy 2 kremy pod oczy - na dzień z filtrami i na noc. Opcja raczej dla zamożniejszych, bo same kremiki tanie nie są. Dostałam próbki kosmetyku na noc - i na kolana mnie nie powalił. Właściwie mogłabym powiedzieć to samo, co o recenzowanym wcześniej Lauder - krem jak krem. Bez zapachu, dość gęsty, ale szybko się rosmarowuje. Lekko nawilża i natłuszcza. Nie podrażnia, nie wałkuje się...Po zużyciu próbek nie mogę się wypowiadac o zmarszczkach, tylko o przyjemnosci stosowania i moich wrażeniach. Cóż - Jabu`she zdecydowanie bardziej mi odpowiada...Po prostu zapewnia lepszą pielęgnację.