Estee Lauder, Resilience Lift, Face and Throat Creme SPF 15 (Krem ujędrniający do twarzy i szyi)

Krem rewitalizujący o działaniu ujędrniającym i liftingującym, dla kobiet po 40 roku życia. Stymuluje ilość i jakość kolagenu wytwarzanego naturalnie w skórze. Napina i podnosi rysy twarzy, kontur szczęki i szyi - wg obietnic producenta po 8 tygodniach o 61%, a po 12 - nawet o 71%. W ciągu 4 do 8 tygodni wzmacnia i wygładza powierzchnię naskórka, zmniejszając widoczność zmarszczek i linii do 49%. Nawilża, dając natychmiastowe uczucie komfortu. Już po paru tygodniach stosowania zwiększa naturalną zdolność zatrzymywania wilgoci w głębszych warstwach skóry o ok. 40%. Odbudowuje naturalną barierę ochronną dzięki wyciągowi z coleusa. Wyrównuje koloryt cery dzięki witaminie C i wyciągom roślinnym, zmniejszając widoczność przebarwień spowodowanych wiekiem i działaniem słońca (po 8-12 tygodniach stosowania). Filtry przeciwsłoneczne i kompleks antyoksydantów opóźniają pojawienie się oznak starzenia skóry. Przywraca cerze świeży, promienny wygląd.

Testowany dermatologicznie.

Przeznaczony dla cery normalnej i mieszanej do suchej.

Występuje również w wersji o bogatszej formule - dla skóry bardzo suchej.

Kupić, zużyć, zapomnieć.

Cóż mieszane uczucia mam co do tego kremu. Mam wersję przeznaczoną dla cery normalnej/mieszanej.
Działanie: Ujędrnia, owszem, nie jest lekki jak to zwykle bywa z kremami do cery mieszanej ale ta konsystencja... cóż chyba zbyt gęsta, bogata. Należy wspomnieć że świetnie nawilża, brak dyskomfortu, efektu przesuszenia. Dość długo się wchłania, moja buzia dość długo się błyszczy po aplikacji. No i ten zapach... sprawia że marzę by ten słoiczek się jak najszybciej skończył...
Ps. Nie bardzo wiem czy zdjęcie przy opisie jest właściwe mój słoiczek jest bardziej różowy. Załączam zdjęcie.

Tylko komfort używania

zasługuje na wzmiankę - gęsta budyniowa ale jednocześnie leciutka konsystencja, mimo że treściwy szybko się wchłania, piękny zapach, delikatny różowawy kolorek, rozświetlające mikrodrobinki, obłędny słoiczek, cena, marka - używanie tego kremu daje poczucie luksusu, ale głupi kto kupuje krem z ww. powodów, bo działanie takie średnie jest, owszem nawilża, trochę natłuszcza, może trochę wygładza, ale gdzie tam lifting, jakie ujędrnienie, phiii. Nie warto.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:jedno opakowanie

Dobrze napina skórę

Cóż muszę stwierdzić, że spektakularne działanie tego kremu nie miało miejsca. Pomimo zapewnień producenta i konsultantek w Douglasie, krem cudów nie czyni i liftingu nie zastępuje. Wygładza jednak dość dobrze skórę, ale dla mnie to jednak zbyt mało jak na tak wysoka cenę tego produktu.

Używam tego produktu od:5 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i ostatniego za taką cenę!

depilacja zalety

znowu pudło :(

Konkretny w konsystencji, dość opornie się wchłania, po nałożeniu lekko nabłyszcza skórę (ale nie jest to oleista warstwa, raczej ten filtr jest widoczny).
Jeżeli chodzi o efekty, to trochę wygładza zmarszczki, nieco wygładza i uelastycznia skórę ale nie poprawia jej gęstości - czyli jak z tym wytwarzaniem kolagenu ? raczej lichutko ... Co do wyrównania kolorytu cery to może faktycznie ciut-ciut, ale o zmniejszeniu przebarwień to można sobie tylko pomarzyć. Poprawa konturu twarzy też niezbyt widoczna ...
W sumie efekty najbardziej widoczne były po 4-6 tygodniach (tylko że na noc używałam wtedy re-nutriv ultimate, i tak sobie myślę teraz, że może to jego zasługa była), bo potem już nie dostrzegłam poprawy.
Przede wszystkim zbyt słabo nawilża (używałam zgodnie z zaleceniami firmy - na serum ANR); wcale też nie przywraca cerze promiennego wyglądu - wręcz przeciwnie, te niby "rozświetlające" drobinki sprawiają, że skóra nieestetycznie się błyszczy, wygląda na zmęczoną. Ujdzie, jeśli się go używa pod matujący podkład typu Colorstay, ale samodzielnie - makabra. Dlatego lepszy jest na zimę niż cieplejsze pory roku. Samozaparcie z jakim maziałam się tym przez ponad 3 miesiące niespecjalnie się opłaciło ..
Dodam, że chociaż cerę mam mieszaną, wybrałam krem po wcześniejszym wypróbowaniu lotionu - ktory ma mniej więcej takie same właściwości, tylko jest rzadszy, więc mniej wydajny i mniej skutecznie zabezpiecza skórę przez przesychaniem. A błyszczy się jakby ciut mocniej.