Avon, Skin So Soft, In - Shower Body Conditioner (Odżywka do ciała pod prysznic)

Odżywka zawiera kompleks nadający skórze miękkość. Specjalna formuła działa pod wpływem ciepła wody.

może być, na lato

Kolejna, po Planet Spa odżywka do ciała pod prysznic Avon.
Niestety działa trochę gorzej.

- dobry na lato, po goleniu nóg
- trochę mało nawilża
- nie polecam właścicielkom suchej skóry
- ładny zapach, typowy dla całej gamy SkinSoSoft
- nakładać na lekko nawilżoną skórę, z mokrej spływa

Ogólnie może być.

Ilość zużytych opakowań: kilka

KTO WYMYŚLIŁ COŚ TAKIEGO?

Chłam jaki żadko można spotkać. Po prostu bubel. Co to w ogóle miało być?!?!? Moja wina, że kupiłam. Notabene dzięki "bardzo bogatym" opisom w katalogach Avon. Myślałam, że to po prostu bardzo odżywczy żel pod prysznic, taki gęsty. Pierwszy raz byłam o tyle zdziwiona, kiedy na siatkowej myjce nawet odrobinka się nie zapieniła. Więc tą razą się nie umyłam ;) "Hmmm" - pomyślałam. Dobrze, że następnym razem instrukcje zechciałam przeczytać:)
Przechodząc do meritum sprawy to cudo spowodowało (w dueciku z suchym olejkiem z tejże serii) białą suchą skórę:[ Bez olejku nie było tak źle, jedynie NIC delikatnie mówiąc... Tak jakbym niczego nie użyła w zasadzie. Jeszcze z początku (po przeczytaniu "instrukcji":D) próbowałam potraktować się tym jak balsamem - zdecydowanie nie polecam.
Podsumowując :) Nigdy bym tego nie kupiła gdybym wiedziała jak się to stosuje, bo kto wymyśla odżywkę do CIAŁA, którą trzeba spłukiwać?
A, że twarda jestem, to zużyłam do końca;) I do tej pory mam niespodziankę w okolicy pachy :<

lość zużytych opakowań: 1 :(

do niczego

Jak dla mnie, to zbędny bajer. Odżywka nie tyle nawilża, co oblepia i zatyka skórę. Ma się wrażenie, że nakładamy pod prysznicem balsam do ciała, a później go spłukujemy, co jest raczej bezcelowe. Skóra jest po odżywce może minimalnie odżywiona, jednak odżywka ta nie zastąpi balsamu.

Avon Mark - relacja

niepotrzebny

Dla mnie ona jest niepotrzebna.Mimo iż ładnie się rozprowadza, ładnie pachnie(choć mało oryginalnie), ładnie odzywia i zmiękcza skórę.Najgorsze w niej jest to że nie nawilża.Po stosowaniu jej robiłam małe testy czyli schylałam sie do ziemi i jak to zwykle wychodzi przy nienawilżonej skórze, plecy mnie piekły i czułam jakby mi skóra pękała i szczypała.Czyli trzeba użyć dodatkowego balsamu??Tylko po co wtedy taka odzywka??
Ja polecam ją głównie dla skór nie lubiących cięzkich kremów, albo dla tych które wogóle kremów nie potrzebują.A także na lato.W zimę-będzie rozczarowanie i niepotrzene wydane pieniądze

ech...

Kolejna porażka avonu. A myślałam ze będzie tak pięknie...Ale do rzeczy; odżywka pachnie typowo dla całej serii skin-so-soft, wiec może być, ale podczas nakładania maże sie dziwnie po skórze wrrrr, dziwaczne uzucie, a po użyciu zero efektów, jakichkolwiek efektów, gdzie tej miękkości mam szukać bo nie wiem??????? Jedyne zaleta tej odzywki to to że po jej użyiu skóra po kąpieli nie jest wysuszona, ale to potrafi każdy porządny żel pod prysznic, od odżywki oczekiwałam czegoś wiecej :(. Zero efektów, wyrzuciłam pieniadze w błoto i już. Koncepcja sama w sobie b. dobra, szkoda że rezultaty zadne. Nie polecam.