Avon Naturals, Coconut & Papaya, Conditioning Body Spray (Pielęgnacyjny spray `Kokos i papaja`)

Spray do ciała z ekstraktami z kokosa i papaji. Pielęgnują one i wygładzają skórę, wzmacniają i nawilżają oraz zapewniają zdrowie i piękno. Spray zawiera kompleks roślinny Bioseed.

Skład: Alcohol Denat., Aqua, Parfum, Triclosan, Propylene Glycol, Carica Papaya Extract, Cocos Nucifera Extract, Phenoxyethanol, Diazolidinyl Urea, Helianthus Annuus Seed Extract, Methylparaben, Melia Azadirachta Seed Extract, Vitis Vinifera Seed Extract, Propylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Benzyl Alcohol, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Limonene

Cena: 18,90zł / 125ml

Słodki zapach kokosa

Mgiełkę dostałam od siostry ;) Okazała się całkiem fajna, o słodkim zapachu kokosa. Jednak po większym użyciu zapach staje się za słodki, trochę przytłaczający i mdły jak dla mnie.

Ilość zużytych opakowań: Kończę 2 butelkę ;)

mgiełka rozpaczy

Nie jestem i nigdy nie byłam fanką kosmetyków z Avonu, nie wiem co mnie podkusiło kiedyś żeby kupić tą mgiełkę.Chyba tylko zapach kokosa, który uwielbiam :D Szkoda tylko że w tym spray\'u wogóle go nie czuć! Sama chemia + alkohol w składzie, który oczywiście zamiast pielegnować skórę - wysuszał ją! Nie zużyłam nawet pół opakowania taki jest okropny.Totalny niewypał - nie polecam! ;/

Używam tego produktu od: dawno
Ilość zużytych opakowań: jedno (a właściwie 1/4)

Bardzo lubiłam

Bardzo lubiłam za ten słodziutki zapach :)
Może nie było w tym jakiejś szczególnej pielęgnacji ale zapach miał w sobie coś optymistycznego,wesołego,owocowego :)

To tylko spray do ciała i z alkoholem wysoko w składzie więc trudno żeby dogłębnie pielęgnował skórę ale zapaszek mi wszystko wynagradzał.Szybciutko wsiąkał w skóre a zapach był całkiem trwały.

w promocji cena nie była duża a jako zamiennik wody toaletowej sprawdził się znakomicie:)

Używam tego produktu od:ponad rok temu ?

Eris film 2

Bleee

Tak jak i balsam z tej serii, ten produkt jest okropny:
-ani nie nawilża skóry
-ani nie wygładza
-ani nie wzmacnia.
Po jego skosowaniu nie ma żadnych efektów oprócz jednego:
Tego okropnego zapachu! Śmierdzi, śmierdzi i jeszcze raz śmierdzi!
Normalnie wytrzymać się nie da. bleeee

Używam tego produktu od: kiedyś używałam
Ilość zużytych opakowań:1/2 opak.

taki jakiś..

Uwielbiam kokosowe kosmetyki więc postanowiłam kupić, no i kupiłam.
Zapach bardzo mi się podobał, ale za to nie zauważyłam żadnego nawilżenia skóry i którym była mowa w katalogu. Plus jedynie za zapach.

Używam tego produktu od: długo

Gdzie ten kokos?

Kupiłam w czasie mojego kokosowego szaleństwa. Nie mogłam się doczekać kosmetyków, gdy je wreszcie dorwałam myslałam, że konsultantka pomyliła moje zamówienie. Chciałam mgiełkę kokosową, a przyszła mgiełka... dziwna. Kokosa nie czuję żadnego. Gdy po psiknięciu alkohol zniknie zostaje dziwny, lekko owocowy zapach.
Nie wiem, po co w ogóle te mgiełki są. Ta jest niby pielęgnacyjna, ale jedyne działanie jakie zauważyłam to wysuszenie mojej i tak już suchej i odwodnionej skóry. Może gdyby alkohol zastąpić czymś innym... Na dzień dzisiejszy nie wyobrażam sobie spryskaniu całego ciała wysuszającą śmierdząca mgiełką. Używam do toalety :D

Używam tego produktu od:męczę od roku
Ilość zużytych opakowań:połowa

aaa! smierdziuch!

NIe lubie i nie stosuje mgielek do ciela.. bo jedyne czym chce pachniec to perfumami.. nie wiem czemu kupilam to cos.. chyba chwilowe niedotlenienie mozgu. Kokos mnie zachecil bo jestem fanka wszystkiego co kojarzy mi sie z zapachem bounty.. no niestety . Kokos w wydaniu avonowyym to mdla do nieprzytomnosci woda z cukrem i jakims syropem. Okropienstwo! Mgielka chyba ma orzezwiac.. to po tym czyms mozna sie jeszcze wysmarowac miodem, polozyc na trawniku i czkeac na smierc od ukaszenia owadow :/]

uzylam moze 2 razy.. to nie nadaje sie anwet jako odswiezacz powietrza! Trafilo do kosza

Używam tego produktu od: 2lata temu

smakowity

Całkiem dobry i przyjemny spray. Intensywnie i przyjemnie pachnie, bardzo słodko, nieco egzotycznie, zapach bardzo mi się podoba.
Spray jest dość wydajny, ma poręczną i estetyczną buteleczkę. Atomizer nie psuje się i nie zacina.
Zapach jest trwały jak na mgiełkę, dość intensywny, przyjemnie się go nosi z balsamem o tym samym zapachu; świetnie sprawdza się jako odświeżacz w ciągu dnia.
Cena regularna jest zbyt wysoka ale w promocji można się skusić.

Nieporozumienie.

Okropny zapach - sztuczny, chemiczny, alkoholowy, duszący.
Nie do zniesienia.
Do tego podrażnia skórę.
Po dwóch dniach używania zaczęłam stosować jako odświeżacz do szaf :|

Nie polecam.Używam tego produktu od: 2 tyg.

Kokos przetworzony chemicznie.

Dostałam ten spray, sama bym go nie kupiła, ponieważ nie przepadam za zapachem kokosa, a już na pewno nie w tak chemicznej i dziwnie zmodyfikowanej, duszącej postaci. Nie zauważyłam specjalnych właściwości odżywczych, nawilżenie pozostawia wiele do życzenia. Jedyna zaletetą jest dobre rozpylenie mgiełki na ciele. Może przypaść do gustu komuś kto lubi mdlące zapachy.

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

mdly kokos

produkt zakupilam z powod uwielbienia do kokosow. Zapach troche za mdly jak dla mnie, nie czysto kokosowy. Zapach utrzymuje się krotkotrwale, nie wiem czy nie zawiera w swoim skladzie alkoholu, bo czasami po zastosowaniu piekla mnie skora.
Ogolnie nie polecam tego sprayu, ogolna tandeta jak na avon przystalo, nie skusze sie na kolejne zapachy.

Używam tego produktu od:roku

średni

Dostałam w prezencie, tak więc darowanemu... wiadomo.. Pachnie ładnie (lubię słodkie zapachy), dobrze sie rosprowadza i wchłania, ale nie odżywia a raczej wysusza

Używam tego produktu od:już nie używam