Lancome, Starlette, Illuminating Loose Powder Intense Sparkle (Puder sypki nabłyszczający)

Ten sypki, puszysty mieniący się srebrny puder przypomina właściwie pył i kojarzy mi się z bohaterkami dziecięcych bajek; wróżkami i elfami. Starlette dyskretnie migocze oraz iskrzy delikatnymi refleksami. Można go nakładać punktowo opuszkami palców na kości policzkowe, usta, oczy lub na dekolt i ramiona dla dodania im subtelnego blasku lub nakładać go za pomocą puszka lub pędzla. Puder ma bardzo gładką, jedwabistą konsystencję co gwarantuje doskonałe przyleganie do skóry. Starlette jest idealny dla cery jasnej i chłodnej.

****

W zasadzie nie wiem co jeszcze napisać , wszystko napisałam o tym pudrze w zgłoszeniu . Jest to kolejny puder dla gadżetomaniaczek [ które teraz zapewne czekają na rozświetlający puder różowy ... ] - Starlette jest bardzo delikatny , transparentny . Lubię używać tego pudru na wcześniej nałożony róż - wtedy na kościach policzkowych mienią się takie mikroskopijne okruszki srebra . Srebrne drobinki migoczą punktowo , blask jest dyskretny . Tego pudru na całą twarz nie używam ponieważ mimo wszystko przypominałabym pannę migotkę . Co innego wieczorem , puder świetnie prezentuje się na dekolcie i ramionach , czasami używam go na cienie do powiek [ wspaniale ten puder pasuje do palety Le Carnet de Velours - w połączeniu z czernią , szarością i brudnym różem wygląda moim zdaniem ten srebrny puder naprawdę fantastycznie ] . Puder jest ogromny - wystarczy mi na wieki , puszek jest niepotrzebny - mogli dołączyć do pudru zdecydowanie bardziej delikatniejszy .