Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Bio Cosmetic, Mildness, Balsam do każdego rodzaju włosów z proteinami mlecznymi i aloesem

Balsam do rodzaju włosów jaki sobie tylko wymarzysz /do wszystkich:) / z mlecznymi proteinami i aloesem. Nawilża, odżywia, ułatwia układanie. Bardzo ładny zapach.

Super

Bardzo dobry kosmetyk do codziennej pielęgnacji. Używałam po każdym myciu włosów i już po tygodniu czy dwóch moje włosy stały się miękkie, lśniące, wyraźnie mocniejsze. Jest piekielnie wydajny, wystarczył mi na kilka miesięcy codziennego używania. Nie obciąża włosów i ma jeszcze jedną ogromną zaletę - jest do spłukiwania. Na pewno kupię ponownie.

świetny

Bardzo ładnie pachnący balsamik, po użyciu włosy są miękkie i lśniące. Dla mnie najwazniejsze jest, aby po balsame włosy dobrze się rozczesywały, a mildness idealnie spełnia to zadanie. Używam go codziennie i od razu moje włosy stały sie błyszczace i puszyste. Innym plusem jest dla mnie to, ze sie go spłukuje, bo nie lubie balsamow bez splukiwania. Podsumowując, jest to bardzo dobry, nie gorszy od drogich balsam, ktory kosztuje grosze! Acha, teraz jest sprzedawany w nowym, ladniejszym opakowaniu.

Używam tego kosmetyku od 3 miesiecy
Ps. Używam go i używam, już kolejne opakowania, i jestem bardzo zadowolona. Nie widzę żadnych wad, więc dodaję jedną gwiazdkę!

dobra rzecz

balsamik jest super,sprawia,że splątane włoski łatwo się rozczesują,są odżywione i lśniące,miękkie w dotyku,a to wszystko zamknięte w butelce 500 ml za niecałe 6 złotych,super