Naturals, Peach & Ginseng, Refreshing Body Lotion (Balsam do ciała 'Brzoskwinia i żeńszeń')

Balsam zawiera kompleks roślinny Bioseed-ekstrakty brzoskwini i żeń szenia, które mają za zadanie odświeżenie, odżywienie oraz nawilżenie skóry.

Cena: 16,90zł/ 200ml

oj tak! :)

Nie jestem wielką fanką marki avon, ale uwielbiam wszystko co ładnie pachnie!

Jeśli chodzi o ten balsam podbił mój nos od razu, bardzo leży mi ten lekki i przyjemny zapach.

Balsam jest lekki, szybko się wchłania, nie klei się. Ma konsystencję musu bardziej.
Skóra jest miła w dotyku po użyciu kremu.
Dość spore opakowanie, w miarę wydajny.

Jeśli chodzi o minusy - po około 5h nie ma śladów jego użycia, cały się wchłania i mogliby coś zrobić z opakowaniem, dość tandetny plastik.

Dla skóry normalnej

Zapach bez zarzutu. Nawilża ale słabo, myślałam po konsystencji że będzie inaczej. Czy odżywia? To troche za duże słowo, może nieco poprawia wygląd skóry ale bez rewelacji. -3

Używam tego produktu od: używałam
Ilość zużytych opakowań: 3/4

nic szczególnego

cóż.
zapach a i owszem - bardzo ładny, świeży.

konsystencja - gumowa (czy tylko ja mam takie wrażenie?)

działanie - bez rewelacji. łatwo się wchłania, ale co z tego, kiedy po chwili nie czuć, że został nałożony - praktycznie żadnych oznak nawilżenia czy odżywienia.

Używam tego produktu od:używam to za duże słowo. mialam jakieś pół roku temu

Salon fryzjerski

zapach tak, ale reszta fuj

Zapach całkiem ładny taki letni, ale tylko zapach,bo co z tego, że:

- wysusza skóre
- pojawiły mi sie jakiejs krostki
-wygórwana cena
- toporna butelkaUżywam tego produktu od: jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań:oddałam konsultantce

tylko ze względu na zapach.

nie będę rozpisywać się o tym balsamie - jak większość z linii naturals jest bardzo przeciętny. średnio nawilża, odświeża dzięki zapachowi, który, muszę powiedzieć jest piękny, w przeciwieństwie do efektów na skórze. połączenie żeńszenia i brzoskwini (dokładnie w takiej kolejności) sprawia, że zapach jest subtelny, owocowo-orientalny, a to czyni go dość oryginalnym.

Używam tego produktu od: ok. półtorej roku.
Ilość zużytych opakowań: jedno.

Żeń-szeń z odrobiną brzoskwini

Cos im sie delikatnie pokiełbasiło... Zapach jest, tak jak planowali, odswiezający,no ale nie za bardzo spodziewałam się ,że tak to rozwiążą... Taki z lekka orientalny przez to przedobrzenie żeń-szeniem... Ale w gruncie rzeczy jakos specjalnie mi to nie przeszkadzało... po prostu sredni.

Jesli ktos szuka właściwosci odzywczych w balsamach Naturals to lepiej niech sobie odpusci:-p

Używam tego produktu od:w lato uzywałam

Co to jest?

Nie wiem, no nie wiem - może trafiłam na jakiś trefny balsam, ale niestety nic dobrego o tym kosmetyku nie mogę napisać. O tyle dziwne, że jego waniliowy brat jest całkiem przyzwoity!
Kosmetyk bardzo ciężko się wchłania, marze się po skórze , pozostawiając lepką warstwę. Brzoskwini nie czuję za nic, zapach jest bliżej nieokreślony. Nie nawilża skóry, nie odżywia - nie robi z nią nic, może nawet ją trochę wysusza.
Balsamu pozbyłam się po kilku użyciach. Nie polecam.

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:niecałe 1

gdzie ta brzoskwinia?

Zacznę od tego, że lubię Naturalsy i mam do nich słabość :P Lubię ich lejącą się, rzadką konsystencję i przyjemne zapachy :)
I ten balsam spełnia moje oczekiwania - tzn. jest rzadki, dobrze i błyskawicznie się wchłania, nawilża moją skórę :)

Ale co do zapachu to jestem rozczarowana :(
Gdy wącha się ten balsam w butelece, to czuje się brzoskwinkę, ale gdy już posmaruję nim ciało - pozostaje tylko korzenny zapach żeń-szenia :(
Na dodatek aromat jest bardzo, ale to bardzo delikatny, więc prawie nie czuję, że mam na skórze balsam o jakimkolwiek zapachu :(
W porównaniu do balsamu kokos i papaja - ten jest prawie niewyczuwalny na skórze :(
Ale w sumie może to i lepiej, bo jak już wspominałam ja czuję tylko żeń-szeń a brzoskwini - niestety ani trochę :(

Podsumowując - jest to dobry balsam, zasłużył na 3 * - za konsystencję, nawilżenie i poręczne opakowanie oraz wydajność :) Ale niestety zapach mnie rozczarował, więc nie dam mu czwartej gwaizdki :(

raczej kiepski...

Balsam przyjemnie i delikatnie pachnie, ma ładne, poręczne opakowanie, cena w promocji całkiem przystępna...jednak balsamik właściwie nie nawilża...:( Powiedziałabym nawet, że nieco wysusza...:/ A do tego nie jest zbyt wydajny. Muszę tutaj dodać, że mam suchą skórę, a woda w moim miescie jest okropna. Ja jednak nie wierzę we własciwosci nawilżające tego balsamu i zakupu nie ponowię.:P

taki sobie

Taki sobie balsam. Kupilam go z ciekawosci i na ponowny zakup sie juz nie skusze.
Plus za gesta konsystencje, w miare szybkie wchlanianie i przyjemny swiezy zapach.
Gorzej z dzialaniem. Skora jest miekka i w miare nawilzona przez niecala godzine. Potem wraca do stanu przed nalozeniem balsamu. A szkoda.....

Tylko zapach

Jako maniaczka naturalsów skusiłam się i na ten balsam....No i niestety nie przypadł mi do gustu, chociaż za serią do twarzy szaleje. Po za zapachem nie ma NIC godnego uwagi. Za bardzo lejący się, żadnych właściwości nawliżających. Odświeżający? No jeśli sam zapach odświeża?
Ogólnie nie polecam:(

wiadomo...

To odżywienie i nawilżenie można oczywiście między bajki włożyć. Swoją drogą uważam, że gdyby autorzy opisów avonowych rzucili współpracę z tą firmą i rozpoczęli karierę bajkopisarzy, braciom Grimm zrzedłyby miny. No, chyba że bardziej zależało im na rozwoju gatunku niż na własnej chwale ;)

Balsam pachnie rewelacyjnie - rzeczywiście możnaby to jakimś odświeżeniem nazwać. Właściwości pielęgnacyjne ma jednak wątpliwe - cieszyć się pewnie należy, że powstrzymuje się jakoś od wysuszania skóry...

Jeśli ktoś potrzebuje balsamu w celach utrwalających dobrą kondycję skóry a nie w leczniczych, to ze względu na zapach będzie zadowolony. Ja się jednak do tych szczęśliwców nie zaliczam.

ilość zużytych opakowań: 1