Eveline, Happy Day, Krem żel ultranawilżający 24H do cery normalnej i mieszanej

Eveline, Happy Day, Krem żel ultranawilżający 24H do cery normalnej i mieszanej

Krem żel ultranawilżający przeznaczony jest do skóry normalnej i mieszanej. Zapewnia kompleksowe nawilżenie skóry, dodaje jej blasku i energii. Twarz jest wypoczęta i zrelaksowana, bez oznak zmęczenia i stresu. Ultralekka konsystencja i apetyczny zapach pobudzają zmysły, poprawiając zmysły, poprawiając mikrocyrkulację komórek skóry.
Seria kosmetyków Happy Day to propozycja dla aktywnych, pelnych życia młodych kobiet - zawiera endorfiny, zwane hormonami szczęścia, które relaksują skórę oraz dostarczają jej odpowiedniej dawki energii. Happy Day to nowoczesny kompleks aktywnych składników: pobudzającej formuły Happ-Dorfin oraz nawilżającego Hydra Complexu. Happy-Dorfiny to hormony roślinne, pochodzące z ziaren kakaowca i owoców noni. Odpowiadają za podwyższenie poziomu β-endorfin w skórze i pobudzenie procesu odnowy komórek, dzięki czemu skóra promienieje młodością, energią i blaskiem. Hydra Complex utrzymuje właściwy poziom nawilżenia i zatrzymuje wodę w naskórku. Kosmetyki z nowej serii posiadają przyjemny, relaksujący zapach.

13 zł / 50 ml

taki średniaczek

Kupując jakąś gazetę dostałam próbkę tego kremu - całkiem sporą - 30 ml. Ładnie pachnie, szybko się wchłania, twarz mi się po nim nie błyszczy jak księżyc w pełni;) Nadaje się pod makijaż. Sympatyczna żelowa konsystencja i ładny kolor. Niestety, specjalnie nie nawilża, a szkoda:o

Używam tego produktu od: jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: jedno 30 ml

może być

Krem nawilża, jak wiele innych. Twarz się po nim świeci(ale to nie jest krem matujący). Nie robi krzywdy tłustej cerze, nie zapycha i nie podrażnia, ale to rzekome działanie relaksująco- uszczęśliwiające to już gruba przesada.

Używam tego produktu od:miesiąc używałam
Ilość zużytych opakowań:1mała tubka(próbka z gazety)

taki sobie lekki kremik

Nie ma sie do czego doczepic w tym kremie,ale tez nic specjalnego nie robi...z nawilzeniem srednio,choc zdecydowanie nie wysusza jak "orygnilany" Happyderm Loreala,ten jest o wiele delikatniejszy,nie podraznia ani nic.Dobry na codzien,na letnie dni,pod makijaz,szybko sie wchlania,konsystencja tez ok.Niestety-cera po nim wcale nie promienieje blaskiem jak zapewnia producent..jest raczej matowa..

Używam tego produktu od:2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:pół opakowania

Test redakcji – Podkład Eveline Liquid Control HD

Zadowolenie się skończyło

Kupiłam ten krem z nadzieją na o połowę tańszy odpowiednik HappyDermu L`Oreala,i właściwie to mile się rozczarowałam. Inna konsystencja - to akurat wypada na minusie, L`Oreal jest bardziej żelowy. Inne opakowanie - na plus - z tubki łatwiej wydostać resztki kremu, niż z buteleczki L`Oreala. Ale wchłania się lepiej od L`Oreala, i bardzo dobrze rozprowadza się na nim podkład (a używam Dream Matte Mousse,i przynajmniej nie widać tak wszystkich niedoskonałości).
Na właściwości nawilżające nie narzekam,chociaż zobaczę, co będzie dalej...

EDIT: Po 2 miesiącach stosowania mogę stwierdzić, że więcej go nie kupię. Po zmianie z HappyDermu widzę, że skóra jest gorzej nawilżona, i chyba trochę zatyka pory, bo zaczęły wyskakiwać mi różne niespodzianki, częściej niż dotychczas.
Zaczynam też doceniać zalety opakowania z pompką - krem jest w tubce, została go jeszcze połowa, a ja muszę się namęczyć i nacisnąć, bo jest na tyle gęsty, że opornie wypływa. Chyba zyżyję go jako krem do rąk i wrócę do HappyDermu.

fajny

Jeszcze nie znalazłam kremu, który mógłby byc moim KWC. Krem happy day jest dobry, tak samo jak inne wypróbowane przeze mnie kremy, żele, emulsje. Nie mam do niego zastrzeżeń. Jest lekki, mile pachnie, nawilża. jest fajny.
Raczej nie kupię drugiego opakowania,będę szukać dalej idealnego kremu.

taki sobie

Zacznę od plusów:
* dobrze się wchłania
* łatwo aplikuje
* przyjemnie i delikatnie pachne
* jeszcze nie zapchał mi porów
* podkład się na nim nie waży
* higieniczne rozwiązanie

a teraz czas na minusy, a raczej jeden minus, ale za to bardzo znaczący:
* nie zauważyłam jego właściwści nawilżających :(

raczej nie dla mnie

skusiło mnie ultra nawilżenie i te wszystkie hormony szczęścia, niestety moja skóra nie zareagowała na niego równie entuzjastycznie. Może się nie znam- jestem tylko laikiem ale według mnie ultra nawilżenie to coś więcej niż tylko nawilżenie... u mnie występowało tylko to drugie, poza tym po jakimś czasie skórka była zaczerwieniona i nieco ściągnięta. więc jak to jest? nie wiem. może innym podpasował- u mnie grzeje miejsce na ławie "ostatecznej" rezerwy

bdb w tej cenie

Jestem bardzo miło zaskoczona tym kosmetykiem. Lekka postać, nie pozostawia tłustego filmu na skórze. Do tego dobre nawilzenie, ladny zapach i tubka - bardziej higieniczna forma opakowania. W tej cenie to moim zdaniem bardzo dobry pordukt.

a jednak ****

Jednak dam mu **** choć miałam dać mniej bo nie mogłam się zdecydować i naprawdę trudno mi go ocenić. Zaskoczył mnie mocnym efektem matowienia-po jego nałożeniu buzia staje się natychmiast matowa i zyskuje wprost niesamowitą gładkość i miękkość. Rewelacja:-) Ale z drugiej strony taka zmatowiona buzia nie jest zbyt naturalna... W każdym bądź razie nałożenie podkładu na ten kosmetyk daje świetny efekt, makijaż jest trwały i wygląda naturalnie. Krem ma bardzo ładny zapach. Opakowanie jest estetyczne aczkolwiek nie mogę do końca wyczuć, ile kremu wycisnąć z tubki, lepsze wyczucie mam przy słoiczkach. Wydaje mi sie, że w lecie byłabym skłonna dać mu jeszcze wyższą ocenę ponieważ na lato to chyba krem ideał. Dlatego jestem pewna, że go kupię, na lato właśnie:D

bardzo dobry

Początkowo jakoś mnie ten krem nie przekonywał,ale po jakimś czasie go polubiłam. Mam cerę mieszaną i ten krem super sobie z nią radzi. Nie świecę się po nim ani trochę, delikatnie nawilża i nie zatyka porów. Pachnie ślicznie i dodaje skórze zdrowego blasku. Polecam!!!

jednak nie

Najpierw kupiłam go w sklepie, całą 50ml tubkę. Poużywałam przez kilka dni i wymieniłam na Targowisku. Niby nawilżał dobrze, niby nie podrażniał, niby nie zatykał porów, ale jakoś mnie do siebie nie przekonał. Szczęścia jakoś nie zapewniał ;) Potem razem z gazetą dostałam 30-ml tubkę-próbkę. I znów poużywałam trochę i znów tubka poszła w kąt. Teraz, w okresie zimowym, ten krem jest za słaby nawet dla mojej mieszanej cery. Poza tym dalej mnie nie przekonuje ani jego zapach (dla mnie sztuczny i nieciekawy) ani konsystencja (choć faktycznie kremowo-żelowa). Ogólnie rzecz biorąc nie jest to krem dla mnie. Trzeciego podejścia nie przewiduję.

Bardzo przyjemny

Krem bardzo lekki,szybko się wchłania,nie pozostawia na skórze tłustego filtru.Skóra jest nawilżona,miła w dotyku.Jedynem moje zastrzeżenie to cena.10 zł za firmę Evelinę to trochę dużo :)