Eveline, Happy Day, Żel do mycia twarzy (do każdego rodzaju skóry)

Eveline, Happy Day, Żel do mycia twarzy (do każdego rodzaju skóry)

Żel do mycia Happy Day łączy w nowoczesnej formule Happy-Dorfiny® i unikalny Hydra Complex® nawilżający oraz zapach polepszający samopoczucie skóry.
Działanie i efekty:
- Już po pierwszym użyciu czujesz, że Twoja skóra promienieje energią i blaskiem,
- żel doskonale zastępuje mydło,
- dogłębnie oczyszcza skórę i odblokowuje pory, nie wysuszając naskórka,
- usuwa wszelkie zanieczyszczenia, chroni skórę przed utratą wilgoci,
- skóra jest perfekcyjnie odświeżona, nawilżona i wygładzona.
Happy-Dorfiny - składniki aktywne pochodzące z ziaren kakaowca i owoców noni. Odpowiadają za podwyższenie poziomu ß-endorfin w skórze i pobudzenie procesu odnowy komórek, dzięki czemu skóra promienieje młodością, energią i blaskiem.

zł / 150 ml

Chcialabym go miec

Uzywalam go kiedys. Poczatkowo nie podobal mi sie zapach, ale po jakims czasie okazal sie byc moim ulubionym. Po umyciu twarzy naprawde czulam sie swietnie i ladnie pachnialam. Z tego co pamietam mial dosyc rzadka konsystencje, chyba nie pienil sie najlepiej i nie robil nic wiecej oprocz zapachu. Ale to ten zapach sprawil ze uwazam go za swietny.

Niestety kosmetyku nie moge nigdzie dostac; bardzo zaluje, chyba w ogole go juz nie ma, ale gdybym zobaczyla go w jakims sklepie na polce bralabym bez zastanowienia!

Używam tego produktu od: kiedys uzywalam

Happy??? Nieeeee!

Męczyłam się z tym żelem dobry tydzień, nie chcąć skazać go na wylądowanie w koszu tylko, z powodu zapachu, od którego zbiera mi się na wymioty :(, chciałam dać mu szansę "pokazania" się od innej strony, ale niestety nie dało się:( nie nawilża, choć też nie wysusza jakoś makabrycznie, bardzo rzadka, wodnista konsystencja, spływajaca z dłoni...ech, co tu dużo mówić...koszmarek! Myć myje, ale szare mydło też ;) A zapach... poniżej krytyki, kojarzy mi się z porannymi mdłościami w okresie ciąży, ciężki, słodkawy jak sfermentowane kakao...bleee!

Używam tego produktu od: o tydzień za długo;)
Ilość zużytych opakowań:1 zaczęte

koszmar

zapach tego specyfiku jest straszny.używałam go okolo tygodnia dłużej nie dałam rady.myje-to jedyna spełniona obietnica producenta.z poczuciem szczesia nie ma nic wspolnego

Używam tego produktu od:tydzień
Ilość zużytych opakowań:część pierwszego

Testy redakcyjne odżywek Eveline 8w1 Total Action i Eveline 8w1 Total Action Sensitive

super

Mam skórę mieszaną i jak dla mnie super się spisał ten żelik, bez nakładania kremu, na twarz, choć zawsze mi wysłuszały żele puliki. Ma konsystencje kremową i nie pieni się.

Używam tego produktu od:paru dni

Bleeeeee

Blee...Cóż spodziewałam sie czegos lepszego a tu taki zawód. Po wymyciu ściągnął moja biedna buźkę niemilozebnie. Biedaczka cała wysuszona i naciągnieta błagała o krem. Niegdy przedtem się tak nie zachowywała;) Poza tym niby zapach ma polepszyc samopoczucie a moim zdaniem to on pogarsza. "daje" taką chemia, że mycie to męka. Naprawde zbyt ostry.

są lepsze

W sumie dobry żel, bo dobrze oczyszcza cerę i łatwo się zmywa, ale... Zapach początkowo bardzo mi się podobał, ale po kilku dniach zaczął męczyć taki jest słodki i ciężki. Co ciekawe nie spotkałam jeszcze żelu po użyciu, którego jeszcze przez kilka godzin pachną nim ręcę, a ten to potrafi ;-). Pod tym względem bije na głowę większość wód toaletowych :-). Drugim minusem jest to, że wysusza trochę twarz, a podobno miał nawilżać :-(. Żelik nienajgorszy, ale są przyjemniejsze w stosowaniu.

Nie dla mnie

I ja też się złakomiłam na nowość, choć powinnam mieć więcej rozsądku - ale ponieważ kosmetyki do demakijazu - mleczka/żele - zużywam w wielkiej ilości, postanowilam kupić na próbę. Nie jest to bardzo zły kosmetyk - dość leisty, pieniący się, oczyszczanie - bez zastrzeżeń, dobrze zmywa ze skóry zanieczyszczenia. Pachnie znośni - mix herbatki z marchewką - na początku mi się ten aromat podobał, potem zaczął mnie męczyć. Niestety, ja go więcej nie kupię, bo bardzo wysusza mi twarz. Dawno już nic aż tak nie ściągało mi skóry. Myślę że żel może spodobać się młodym dziewczynom, które mają skórę bardziej przetłuszczającą się - moja młodsza siostra go sobie chwali.

Godny polecenia

Recenzja: Kupiłam ten produkt ponieważ jest nowością. Pierwszy raz połakomiłam się na NOWOŚĆ! :)
Nie żałuje ponieważ:

1. Preparat miło pachnie.
2. Posiada odpowiednią konsystencje, dzięki czemu łatwo można usunąć zanieczyszczenia i makijaż.
3. Skóra staje się miękka, gładka. Poza tym jest naprawdę dobrze oczyszczona.
4. Zauważyłam, że pory się zwężają. Nie jest to zapewne tylko i wyłącznie zasługa tego kosmetyku, ale ma w tym niewątpliwie udział.
5. Widząc moją skórę naprawdę staje się szczęśliwsza ;)
6. Jeśli chodzi o cenę, to zapłaciłam za ten kosmetyk jedyne 9,50 .

Wad narazie się nie doszukałam. Jedynie wydajność może wydawać się niska...
Recenzje obiecuję uaktualnić ;)