Kąpiel ziołowa Melisa i kozłek lekarski

Kąpiel ziołowa Melisa i kozłek lekarski

Kąpiel ziołowa o działaniu pielęgnującym i odprężającym, którego harmonizujące właściwości przynoszą najlepszy efekt przed snem. Kąpiel z dodatkiem eterycznych olejków z kozłka lekarskiego i hinduskiej melisy pomaga odnaleźć na nowo wewnętrzną równowagę i spokój przy napięciach spowodowanych pośpiechem i stresem.

Specyficzny kompleks z witaminy E, pantenolu i alantoiny wspomaga pielęgnujące i ochronne właściwości tego dodatku do kąpieli. Natłuszczające składniki olejków

sprawiają, że skóra po kąpieli staje się przyjemna w dotyku i gładka.

Porządny produkt

Fajne, pudrowe o mocnym zapachu saszetki. Wszystkie są świetne. Śliczne zapachy ! Zmiękczają wodę i dobrze relaksują, ale takie preparaty trzeba po prostu lubić.
Dobrze się rozpuszczają. Chętnie po nie sięgam. Cała łazienka pachnie !

Używam tego produktu od: długo
Ilość zużytych opakowań: oj, wiele

niestety nie

Jest to najgorszy dodatek z tej firmy wg mnie pod wzgl zapachowym. Kolor jasny niebieski-dosc oryginalny, jednak kojarzy mi sie z chemicznoscia produktu, a mial byc naturalny, ziolowy. Nie polecam!

Ilość zużytych opakowań: 5 szt.

Pozytywnie zaskoczona

Jestem pozytywnie zaskoczona. Rozczarowały mnie niektóre zapachy w saszetkach, więc po składzie nie spodziewałam się rewelacji, a tu proszę. Zapach bardzo przypadł mi do gustu, relaksuje i odpręża. Ciekawy kolor (hehe, te barwniki). Nie wiem tylko czy lepiej się po tym śpi, osobiście nie widzę różnicy.

Używam tego produktu od: tygodnia

pierwsza depilacja bikini

ukojenie

przystepna cena
duza saszetka
piekny, naturalny zapach

dośc nienaturalny ale intensywny kolor

zapach intensywny , dlugo utrzymuje sie w łazience i na skorze
nie wysusza skóry
lekko sie pieni, pana szybko znika

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: kilkadziesiat

Doskonałość do kąpieli

Wszystkie kąpiele z tej serii ubóstwiam i mogłabym używać non stop. Minusem jest jak dla mnie cena, a może raczej niemożność kupienia ich w większych opakowaniach.
Nie oczekuję od środka do kąpieli działania na skórę.
Plusy za zapach, kolory, relaks jaki dają.Cieszę się też, że w sumie nie za bardzo się pienią.
Niestety, nie wszędzie są dostępne.

Używam tego produktu od:lat
Ilość zużytych opakowań:mnóstwo

Meliska

Zapach rewelacyjny - jak świeżo zerwana melisa.
Trochę waleriany mi nie przeszkadza, nie jestem kotem.

Kolor super odjazd, uwielbiam :)
Saszetka działa, używam ich sporadycznie, zawsze przy tym dochodzę do siebie w wannie, bez Deprimu, picia ziółek etc.

Specjalnej pielęgnacji nie zauważyłam, ale zmiękcza paskudną chlorówkę na tyle, że nie wychodzę z kąpieli z przesuszoną skórą.

Urzekający zapach

A mi się ten zapach przebardzo podoba. Jest taki cytrusowo-anyżowy. Coś mi przypomina, ale za Chiny ludowe nie mogę sobie przypomnieć, co. W ogóle to bardzo przyjemna sól do kąpieli, ale z DE zdecydowanie najbardziej lubię pomarańczę z lipą.
Nie mam nie wiem jakich wymagań w stosunku do tego typu uprzyjemniaczy kąpieli - mają tylko ładnie pachnieć i odprężać. Melisa i kozłek wywiązują się z tego zadania bardzo dobrze.
Gwiazdkę odejmuję za zbyt "nasycony", niebieski kolor wody. Nie podoba mi się ta pseudo błękitna laguna w wannie.
Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: jedna saszetka

wysusza

Oryginalny zapach, ładny kolor to zalety tego produktu. Niestety ta sól w ogóle nie pielęgnuje skóry, wręcz przeciwnie: wysusza ją, także niezbędne jest użycie balsamu.

Używam tego produktu od:

Paskudny zapach.

Najgorsza pozycja wśród soli tej firmy. Okropny zapach. Nie wiem jak to ma odprężać i uspokajać, bo aromat może tylko rozdrażnić.
Spało mi się po tym dobrze, ale ten zapach zdecydował o ocenie. Na pewno więcej tej soli nie kupię.
Wydajność taka sobie - jedna kąpiel to koszt 2,5zł.
Używałam tego produktu: dwa dni

mdła

Jak dla mnie - najmniej udana kompozycja zapachowa spośród soli kąpielowych tej firmy. Kolorek ma pięknie i intensywnie niebieski, przyjemnie się pieni, nie wysusza skóry. Rzeczywiście ma działanie odprężające, ale ... zapach jest mdły i po prostu nie sprawia mi przyjemności. Na szczęście nie "czepia się" skóry - po wyjściu z kąpieli można go zaraz zapomnieć :D