Cztery Pory Roku, Balsam do ciała z ekstraktem z moreli (stara wersja)

Cztery Pory Roku, Balsam do ciała z ekstraktem z moreli (stara wersja)

Balsam przeznaczony do codziennej pielegnacji skóry całego ciała. Zawarte w balsamie składniki aktywne przywracają naturalny poziom nawilżenia i zabezpieczają skórę przed nadmierną utratą wody. Pielęgnacyjne działanie balsamu utrzymuje skórę w stanie właściwego nawilżenia, elastyczności i aksamitnej gładnkości. Świeży, naturalny aromat moreli dodatkowo pobudza zmysły, uspokaja i wprowadza w dobry nastrój.

mocna 4:)

Kupiłam w sklepie spożywczo -przemysłowym za 5zł i tylko dlatego że zauważyłam notkę o moreli i niską cenę.Ale balsam okazał się bardzo przyzwoity. Dobrze nawilża (jak dla mnie, a ja mam skórę normalną -bez przesuszeń), szybko się wchłania i nie klei.Ładnie pachnie choć po kilku minutach już nic nie czuć a szkoda, jest tani i wydajny.Nic nie mogę mu zarzucić, nic mi w nim nie przeszkadzało. Polecam

na pewno kupię jak wykończę to co mam i trafię do tamtego sklepu:)

Używam tego produktu od:1,5 do 2 miesięcy (na zmianę z innym balsamem)

Taki sobie

Skusiłam się na niego ze względu na cenę i zawartość lipidów,ale nie zachwycił mnie ten balsam,dość rzadka konsystencja,zapach Ok ale krótko się utrzymuję, noi przede wszystkim słabo nawilża. Mało wydajny.Nic specjalnego.Lubię polskie kosmetyki ale ta nie przypadła mi do gustu.Używam tego produktu od:2 miesięcy

taki sobie...

Kupiłam ten, bo akurat nie było różanego, i mimo że tani, to pieniądze wyrzucone w błoto. Ma mdły zapach, który mnie drażni (a mało które zapachy kosmetyków mi przeszkadzają). Za szybko się wchłania, po krótkim czasie nie ma po nim śladu, co jest u mnie duzym minusem. Nie nawilża, od razu musiałam smarować się innym balsamem, bo skóra w dalszym ciągu była lekko napięta. Może i pielęgnuje, ale od balsamu oczekuję przede wszystkim solidnego nawilżenia. No i ten zapach..!

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: część 1.-go (stoi od 2 lat)

Manicure - klasyczny

Do suchej skóry

Balsam ma dosyć bogatą, gęstą konsystencję. Pozostawia film na skórze, na szczęście nie jest on lepki i tylko trochę tłusty. Nie wchłania się do końca nawet przez noc, bo przy porannym prysznicu czuję, jak się zmywa. Nawilża i lekko natłuszcza, zgodnie z nazwą pielęgnuje skórę albo daje takie wrażenie dzięki tej gęstej konsystencji. ;) Przyjemny, delikatny zapach.
Nie kupię go więcej, bo wolę lżejsze, bardziej "lejące" konsystencje.

Ilość zużytych opakowań: połowa

KWC

Kolejny super produkt ,który kupiłam ze względu na recenzje wiżażanek.
Nie mam tego balsamu z czym porównać. Poprzedni balsam stosowałam wieki temu :) i nie pamiętam już jaki był.
Moim zdaniem jest to najlepszy balsam z tej półki cenowej. U mnie kosztuje on ponad 6 zł , ale może znajde inne, tańsze miejsce zakupu.
Dobrze się wchłania, ma bardzo dobrą konsystencje , nawilża skórę i dodatkowo ma rewelacyjny zapach!
Jest dość wydajny...
Jedynym małym minusikiem jest to ,że zapach nie utrzymuje się długo.Ale to jestem w stanie mu wybaczyć :) .

Gorąco polecam !
Używam tego produktu od: niecałe 2 miesiące

Naprawde ok

Ze względu na kiepski stan finansów od jakiegoś czasu testuję prawie wyłącznie polskie kosmetyki. Pharma CF spisuje się bardzo dobrze, jej balsam morelowy jest jednym z moich odkryć. To najlepszy z dostepnych w niskiej cenie balsamów do ciała!Nawilża, dobrze się wchłania i nadaje skórze fajny zapach. Nadaje sie raczej dla skóry bez problemów typu przesuszenie, trądzik. Specyfik wydajny-przy codziennym stosowaniu starcza mi na ok. 1,5 m-ca. Polecam! Szczególnie przy niskim budżecie na kosmetyki ten balsam będzie jak znalazł:)

Używam tego produktu od:ok 1 roku
Ilość zużytych opakowań:chyba 5

Zakochałam się!

Kupiłam ten balsam skuszona niską ceną oraz tym, że gratis dołączono do niego krem do rąk. Muszę powiedzieć, że balsam ten jest naprawdę bardzo dobry. ma świetny zapach, dobrze nawilża skórę, jest ona gładka i pachnąca. Na pewno kupię go ponownie.

Używam tego produktu od:5 miesięcy

niezły:)

Kupiłam go, kiedy miałam pustki w portfelu, ale też ze względu na zapach. No i po pierwszym użyciu byłam bardzo zadziwiona i o dziwo zadowolona! Pięknie pachnie i dobrze nawilża skórę. Nie rewelacyjnie, ale na lato wystarczy:) Jest to świetny przykład na to, ze dobre kosmetyki nie muszą kosztować fortuny:) Na pewno jeszcze do niego nie raz wrócę. Miła odskocznia od pięknie pachnących, ale bardzo słabo nawilżających i regenerujących balsamików:)

Używam tego produktu od: ponad roku (ze sporymi przerwami)

Balsam o przyjemnym zapachu

Balsam ten używam od 3 miesięcy. Kupiłam go, bo polecała mi go koleżanka i skusił mnie niską ceną. Oto jego zalety i wady:

~tani
~szybko sie wchłania, nie czuję się obklejona
~przyjemny, bardzo przyjemny i intensywny zapach
~dobrze pielegnuje

~jak dla mnie zapach zbyt szybko się ulatnia
~słabo nawilża, tzn. ja mam mocno przesuszoną skórę i niestety trudno poprawić jej stan

Ale i tak go kupię, bo warto za tę cenę. Muszę tylko, najpierw zaopatrzyć się w jakiś balsam intensywnie nawilżający. Gdy moja skóra osiągnie odpowiedni poziom nawilżenia i nie bedzie juz taka sucha, wtedy bedę sięgać po ten balsam.

Używam tego produktu od:3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Dobre a tanie :)

Świetny balsam. Dość lekka konsystencja, choć jeśli nałoży się więcej, to trzeba chwilę wsmarować. Dość szybko się wchłania. Ładnie, świeżo pachnie, nie za mocno, choć nie morelą o jabłkiem... a zresztą co za różnica, skoro ładnie ;) Efekt nawilżania jest, choć ja wsmarowuję go dość obficie, bo mam gdzieniegdzie kłopoty z przesuszaniem skóry, więc może i efekt bardziej spektakularny. Opakowanie zrobione z głową - miękka tubka (łatwo wycisnąć) z nie za dużym otworem (trudniej "przedawkować"). No i ta cena :)

Używam tego produktu od: ok. miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

super

Super!! NICZYM nie odbiega od jakis balsamow za 30 zł, super nawilza, szybko sie wchłania i kosztuje 5 zł!!! Nie dawajcie sie nabic w butelke i nie przepłacajcie za takie same kosmetyki tylko ze firm z super pozycja na rynku.

Miłe zaskoczenie

Kupiłam ten balsam przypadkowo w promocji z kremem do rąk (za niecałe 5 zł). Niczego sie specjalnie nie spodziewałam, ale jestem naprawdę zadowolona. Balsam przyjemnie pachnie, właściwie nie morelowo, ale zapach jest podobny do startych jabłek (ktoś juz miał podobne odczucie). Dobrze wygładza, skóra jest po nim nawilżona. Niezle się wchłania. Nie jest specjalnie wydajny, ale przy takiej cenie, mozna to zaakceptować.