Soraya, Kuracja Dotleniająca, Odświeżająco-dotleniający żel do mycia twarzy

Soraya, Kuracja Dotleniająca, Odświeżająco-dotleniający żel do mycia twarzy

Zawiera naturalne, bioaktywne składniki pochodzące z nieskażonego otoczenia Wielkiej Rafy Koralowej oraz Błękitnego Lotosu. Usuwa z powierzchni skóry zanieczyszczenia i makijaż pozostawiając skórę czystą i gładką w dotyku. Daje efekt natychmiastowego nawilżenia dzięki aktywnym substancjom z Rafy Koralowej. Skutecznie oczyszcza skórę z toksyn, dzięki aktywnym substancjom z Błękitnego Lotosu. Poprawia absorbcję tlenu i wody przez komórki głębokich warstw naskórka, dotlenia, ujędrnia i uelastycznia skórę, koi i łagodzi podrażnienia. Receptura żelu wzbogacona o związki wapnia, magnezu i miedzi przyspiesza regenerację naskórka, zmniejsza jego szorstkość oraz przywraca zdrowy koloryt skórze. Polecany do każdego rodzaju skóry, również wrażliwej.

dobrze oczyszcza & podrażnia oczy

PLUSY:

- dobrze oczyszcza moją mieszaną cerę, radzi sobie serio świetnie z usuwaniem nadmiaru sebum, lepiej niż niektóre kosmetyki dla tłustej cery,

- nie wysusza ani na jotę,

- pozostawia skórę matową, co mnie zaskoczyło,

- dobrze się pieni i łatwo go usunąć,

MINUSY:

- bardzo podrażnia oczy, tylko żele Soraya tak na mnie działają, to ich duży minus :/

- jest mało wydajny,

- konsystencja łatwo ześlizguje się z dłoni co jest niepraktyczne,

- ciężko ocenić jego "dotleniające" działanie.

Używam tego produktu od: 4 tygodnie

nie ma się do czego przyczepić.

Kupiłam ten żel ale w trochę innym opakowaniu ale nazwa ta sama.Nie mam się właściwie do czego przyczepić ..ani do 1 cechy.

plusy:
+wydajny...starczał na 2 miesiące przy moim częstym myciu buzi i zwyczaju przesadzania z ilością żelu to już coś.
+cena...no najtańszy nie był w sklepie ale przy tej wydajności to warto
+nie uczulił mnie i nie przesuszył buzi
+zmywa dobrze podkład i puder..bronzer(oczu nie próbowałam bo używam czegoś innego do oczu)
+uczucie odświeżenia jest!
+nie jest zbyt wodnisty
+a opakowanie-tubka pozwala na spokojne wygrzebanie żelu do ostatka(przecinam tubkę)

polecam. mi skończył się z 2tyg temu ale chyba kupię go niedługo znowu

Używam tego produktu od: prawie 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 op.i kupię następne

Świetny

Bardzo dobry .

+ładnie zmywa nawet najmocniejszy makijaż
+odświeża twarz
+ładnie pachnie
+duża, poręczna tubka
+ twarz nie swędzi
+ twarz nie jest zaczerwieniona
+twarz się po nim nie klei
+ wypryski znikają, nowych prawie brak

- mała wydajność (nie wiem, może i za dużo używam)
- nie pieni się. Niby to nic złego, ale wolę jednak pianę.

Ilość zużytych opakowań: pół jednego

Manicure - velvet nails

Do kitu

Beznadziejny żel- nie robi dosłownie nic. Całe szczęście, że nic po nim dodatkowo nie wyskakuje, co nie zmienia faktu, że jeśli komuś wyskakują niespodzianki, to on nic z tym nie robi. Nawet porządnie nie myje- mam Misia Pandę pod oczami, bo zamiast zmyć tusz, rozmazuje go. Fluid też nie jest dobrze zmyty- łatwo to można sprawdzić przecierając buzię płatkiem kosmetycznym z tonikiem bądź mleczkiem do demakijażu... Zdecydowanie nie polecam. Jedyny plus to chyba wydajność, bo morduję go już chyba z rok...

Używam tego produktu od: roku (?)
Ilość zużytych opakowań: kończę 1

Dla bez problemowej skóry

U mnie się nie sprawdził, niby oczyszcza skórę ale ja nie czuję ani oczyszczenia ani nawilżenia, jest wydajny, dobrze sie pieni ale nic więcej. Dla mnie zwykły żel...

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1/4

dobry produkt

Zel pieknie pachnie, odswieza twarz i dobrze oczyszcza,a zarazem jest lagodny. Uzywanie jest przyjamnoscia. Jest baaaardzo wydajny:) jakos super,a cena wrecz smieszna. Naprawde warto wyprobowac!

Wysusza skórę

Opakowanie jest wygodne, żel jest wydajny, cena niezbyt niska, ale znośna. Dobrze się pieni. Niestety bardzo wysusza skórę. Nazywa się odświeżająco - dotleniający - rzeczywiście dobrze myje, ale jakoś wątpię, że dotlenia. Skóra po umyciu jest cała w białych łuskach. Powiedziałabym, że wyżera twarz.

Używam tego produktu od: Przez jakieś kilka miesięcy.

Ilość zużytych opakowań: Kilka.

fajny

Plusy:cena adekwatna do jakości,ilości i wydajności produktu, ładny zapach, przyjemne uczucie świeżości, pozostawia skórę czystą, miękką, przyjemną w dotyku, łatwo dostępny.
Minusy:skóra w końcu przyzwyczaja się do niego i już nie czuć efektu odświeżenia.

Używam tego produktu od:kilka lat
Ilość zużytych opakowań:dużo

Mógłby być dobry ale wysusza

Skuszona nazwa i przystępną ceną kupiłam ten żel.
Plusy:
-Podoba mi się zapach taki świeży jakby morski,
-konsystencja ok
-dobrze się pieni,
-dobrze oczyszcza skórę,
-ma wygodną stojącą tubkę,widać ile preparatu zostało.
Natomiast na minus jest to że trudno go zmyć tak jak ktoś tutaj napisał po umyciu mam wrażenie że coś mi zostało na buzi oraz to że wysusza skórę,skóra jest ściągnięta, napięta nie lubię takiego uczucia.Produkt mógłby być bardzo doby gdyby nie wysuszał.
Używam tego produktu od:pół roku

prze-su-szacz-wy-su-szacz!

w swoim dotychczas dwudziestojednoletnim życiu krem nawilżający używałam od wielkiego dzwonu <tak, teraz się odezwą głosy oburzenia> i nigdy nie miałam absolutnie żadnych problemów ze ściągniętą skórą, uczuciem pieczenia, suchymi skórkami. no cóż, dzięki temu żelowi już wiem jak to jest, a krem nawilżający schodzi litrami.
jest okropny! jedyne zalety, to ze kosztował 13 zł i rzeczywiście jest wydajny, mała ilość pozwala na umycie twarzy. natomiast przy zmywaniu mam zawsze wrażenie ze zostało mi coś na twarzy, jest strasznie śliska. ogólnie - nie polecam, nikomu nie życzę żeby sobie zrobił krzywdę z twarzą.
Edit - zmęczyłam w końcu to pierwsze opakowanie. używając regularnie innego żelu, ten stosując jedynie raz-dwa razy w tygodniu. zalet żadnych nie odnotowałam - za to kolejny minus - mocno szczypie w oczy.
Używam tego produktu od:trzech tygodni(łącznie prawie 4 miesiące)
Ilość zużytych opakowań:skończone 1

Nic specjalnego

Kupiłam ten żel bo bardzo spodobało mi się opakowanie(fotka w KWC jest stara,teraz tuba jest błękitno-przezroczysta),opis produktu też był zachęcający,w sam raz dla mojej szarej i zmęczonej cery,chociaż w kwestii żeli do mycia na dużo nie liczę.
No i w przypadku tego żelu na za wiele nie można liczyć.
Oczyszczenie i odświeżenie- oczyszcza przeciętnie, niezbyt głęboko, skóra po nim jest lekko przesuszona

Dotlenienie,poprawa stanu skóry- nic z tych rzeczy nie nastąpiło,to tylko żel,ale stosując go 2x dziennie przez 4 miesiące można czegoś oczekiwać- nie w tym przypadku

Wydajność,konsystencja,cena- jego dużym plusem jest wydajność,,bo wystarczy kropla wielkości groszka żeby umyć twarz,żel starcza na wiele miesięcy.
Aha,i jeszcze ma bardzo przyjemny,świeży,morski zapach.Cena-ja dałam w promocji 10.99, niby drogi nie jest,ale za tę cenę można mieć coś lepszego.

Używam tego produktu od:4 miesiące

przeciętny

Przeciętny żel do mycia twarzy. Naprawdę nic specjalnego. Producent obiecuje działanie opóźniające starzenie czy coś w tym stylu na opakowaniu, nie wiem, nie sprawdzę. Pocucia oczyszczenia brak, poczucia nawilżenia brak, po prostu przeciętne mazidło. A szkoda, bo tę serię bardzo lubię.