Naturals, Peach & Almond, Energising Milk Face Mask (Odżywcza maseczka `Brzoskwinia i mleczko migdałowe`)

Maseczka dodaje skórze energii i witalności, odżywia, zmiękcza i wygładza skórę, chroni przed działaniem wolnych rodników.
Zawiera kompleks Bio-Seed.

Skład: Aqua, Kaolin, Alcohol Denat., Glycerin, Bentonite, Magnesium Aluminum Silicate, Polysorbate 20, Polysorbate 80, Silica, Corn Starch/Acrylamide/Sodium Acrylate Copolymer, Sodium Citrate, Methylparaben, Xanthan Gum, Butylene Glycol, Parfum, Tetrasodium EDTA, Propylene Glycol, Citric Acid, Hydrolyzed Milk Protein, Prunus Persica Extract, Phenoxyethanol, Prunus Amygdalus Dulcis Extract, Helianthus Annuus Seed Extract, Melia Azadirachta Seed Extract, Vitis Vinifera Seed Extract, Diazolidinyl Urea, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben, CI 77891, CI 15510, CI 47005, Limonene.

Cena: 16,90zł / 75ml

Lipa

Zamówiłam ją bo myślałam że da mi efekt promiennej skóry itp. tak jak pisało na reklamie. A tu niespodzianka dopiero po fakcie zorientowałam się że:

- Największym minusem jak dla mnie jest skład ten alkohol mi bardzo przeszkadza Dentaturat nie jest dobrym rozwiązaniem dla cery na dłuższą metę więc bardzo rzadko jej używam.
- Maseczka zasycha na twarzy i trzeba ją zmywać.
- Podrażnia skórę (czuje lekkie pieczenie po jej nałożeniu)

Niby skóra jest : gładka, miękka i nawilżona, ale jednak to nie to czego się spodziewałam.

Półtora gwiazdki za ładny brzoskwiniowy zapach.

Nie polubiłam...

Dostałam tą maseczkę od konsultantki za zakupy.Jakoś nie byłam nią zainteresowana.Z 2 miesiące później zobaczyłam,że ją wycofują,trafiłam też na pozytywne opinie na Wizażu.Cieszę się jednak,że nie zakupiłam 2 tubki.Od ok.4-5 miesięcy ją testuję,używając raz na tydzień/2 tygodnie.
Dla mnie to zwykła maseczka,która sprawia,że skóra jest gładka,miękka,nawilżona i ma lekko zwężone pory.
Jednak:
-pory zwężone są krótko,nie ma co oczekiwac cudów
-dla mnie śmierdzi-pierwsze co czuję,to uderzenie alkoholu,potem jakiś brzoskwiniowy smrodek (nie jest to w każdym razie świeża brzoskwinka)
-strasznie nieprzyjemna w użyciu-bardzo krzepnie/zastyga na twarzy,ściąga skórę,jak taka bardzo zaschnięta glinka na twarzy,ale glinki nie dawały u mnie takiego nieprzyjemnego efektu.
Ogólnie-nie była droga,z tego co pamiętam, dośc wydajna,niewiele robi,a samo użycie nie jest przyjemnością (wręcz przeciwnie). Będę się cieszyc,jak się skończy :p:

Używam tego produktu od: ok. 5 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

zaskoczenie

Na wstępie powiem,że użyłam ostatniej znalezionej w kosmetyczce, zakupionej jakiś czas temu, saszetki z tą maską. Nie wiem zatem, czy ów produkt jest jeszcze w sprzedaży, ale gdyby był- kupiłabym ponownie.

+uspokoiła skórę po wcześniejszych zabiegach
+oczyszcza i matowi
+ładnie ściąga pory
+zapach
+konsystencja

Przyjemnie się ją stosuje, a co ważniejsze, jest efektywna. Jestem zaskoczona,że produkt Avonu i to z serii Naturals, może być w istocie dobrym kosmetykiem.

Używam tego produktu od: ok 2 lat
Ilość zużytych opakowań: 1 tuba i 4 saszetki

Konturowanie Smashbox

Tęsknię za nią!

Ok. 3 lat temu natrafiłam na ten kosmetyk i bardzo za nim tęsknię - został wycofany ze sprzedaży :(. Nie wiem czemu, ponieważ inne kosmetyki do twarzy z tej serii są.

No ale przejdźmy do rzeczy ;). Po użyciu tej maski twarz miała wyrównany koloryt, skóra była lekko zmiękczona i baaardzo gładka i delikatna w dotyku.

Jeśli chodzi o jej inne aspekty, też same plusy :

- konsystencja gęsta i mleczna
- zapach świeży i przepiękny
- bardzo łatwo się zmywa
- przyjemne uczucie przy rozprowadzaniu maski po twarzy - konsystencję ma bardzo miłą ;). Taką gęstą, gładką i mleczną właśnie :).

Jedyny minus to to, że ten efekt wypoczętej skóry utrzymywał się przez dzień, lub dwa. Nie wiem czy to źle, czy dobrze, bo nie używałam innych maseczek.

Jeśli jeszcze gdzieś ją dopadnę, to kupię, ostatnio kupowałam rok temu na allegro - 2 op.
Już mi się skończyła data ważności drugiej tubki i nic nie mam.

:(.

Wiecie jednak jak można uzyskać podobną maseczkę? W mydlarniach są takie sypkie glinki, zupełnie naturalne, takie " surowe". Można je rozrobić z mlekiem i jeszcze czymś. Tak myślę ;p.

Używam tego produktu od: kilka lat temu.
Ilość zużytych opakowań: ok. 4 tubek

Miła niespodzianka-warto kupić

Mnie osobiście wydaje się, że Panie które pisały poniżej sugerują sie tylko zasychaniem maseczki w trakcie aplikacji i odczuciem ściągania..tak, to prawda ale nie znaczy to, że maseczka wysusza skórę!
Przeciwnie - dobrze nawilża i bardzo wygładza, nawet widac efekt oczyszczenia skóry :) i naprawdę ładnie rozświetla wyrównując koloryt.

W przeciwieństwie do moich poprzedniczek gęsta konsystencja badzo mi odpowiada, a zaskoczeniem dla mnie było, że naprawdę nietrudno ją zmyc z twarzy.

Oceniam od 3 do 4 gwiazdek, ale daję pełne 4 za to, że po Avonie nie spodziewałam sie, że maseczka będzie dobra i o dziwo (jak na Avon) nie wysusza skóry :)

Warto kupic-nie jest droga, a poza tym wydaje mi się, że wydajna.

Używam tego produktu od:1 miesiąca

Dobra ale...

Dobra ale nie odżywcza a raczej ściągająca. Pomocna w awaryjnych sytuacjach na tłuste partie skóry. Po zastosowaniu mam wrażenie że "wysysa" sebum z porów. +Rozjaśnia cerę
+Tania i wydajna
+Pięknie pachnie
+Gęsta

-Słabo nawilża
-Trudno się zmywa
-Za szybko wysycha

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Godna polecenia

Plusy:
-bardzo ładny zapach :)
-skóra po niej jest wypoczęta
-wysusza krostki, szybciej się goją ;)

Minusy:
-lekko wysusza

Jak dla mnie bardzo fajna maseczka. Uwielbiam jej zapach ;) Stosuję ją raz w tygodniu i to mi wystarcza :)

Używam tego produktu od: dość długo

dla mnie dobra :)

Kupiłam ją ze względu na pochwały koleżanek, i wiedziałam czego sie spodziewać. Wiedziałam, że ma oczyszczać a nie odżywiać, dlatego sie nie zawiodłam.

Jak dla mnie, to, że zasycha jest normalne, bo to w końcu glinka jest.
Za to bardzo łatwo się zmywa.

Ja dodatkowo, za radą znajomej kosmetyczki, po zmyciu maseczki z twarzy, ścieram naskórek (który jest już "przygotowany" do usunięcia) twardym ręcznikiem.

Muszę dodać, że mam na płatkach nosa krostki, które nie chciały się poddać żadnemu specyfikowi - dłużej niż na 12-24 godzin.
Ta maseczka pomaga w usunięciu ich (po przetarciu twardym ręcznikiem - krostki znikają) na cały tydzien.

Fakt, faktem, że przesusza skórę, ale od czego są kremy nawilżające? :)Używam tego produktu od:4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:końcówka pierwszego

naprawdę dobra!

to jedyny produkt, który naprawdę szybko pomógł pozbyć się mojej twarzy uczucia zmęczonej skóry:)
poza tym maseczka idealnie ją oczyściła i napięła, nie wysuszając jej:):):)
jak dla mnie bardzo ładnie pachnie, ma idealną konsystencję, daje wyraźne efekty.
jeden z najlepszych używanych przeze mnie kosmetyków. ;)

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:1, muszę kupić następne;)

wysuszajaca..

maseczka raczej nie jest odzywcza... raczej napewno... zawiera glinke, sciaga, wysusza.nadaje sie do cery tlustej. ja uzywam ja tylko punktowo-na pojawiajace sie syfki ;) bardzo ladnie je wysusza. probowalam uzywac na cala twarz, ale zbyt mocno wysusza, skora jest po niej bardzo mocno sciagnieta. daje dosc wysoka ocene, bo maseczka naprawde jest dobra, ale jak juz wspomnialam: punktowo lub do cery tlustej. dzieki temu, ze uzywam jej w malych ilosciach jest bardzo wydajana :) no i zapach jest bardzo ladny :) nie powalajacy, ale cos mi sie w nim podoba.

Używam tego produktu od:okolo2 miesiace
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

jestem na nie

I tak jak w przypadku peelingu z tej serii, zawiodłam się przede wszystkim na zapachu.

+ w jakiś tam sposób poprawiała wygląd cery, może nawet trochę ją oczyszczała
+ poręczna, ładna tubka

- zapach! tak pachną chyba tylko zgniłe brzoskwinie
- konsystencja zupełnie nie przypadła mi do gustu
- ciężko było ją zmyć

Używam tego produktu od: już nie używam

Dobra...

hm... maseczka jest niezła ale tylko oczyszcza...
PO nałożeniu mam uczucie oczyszczenia i "lekkiej twarzy" :)
Nie robi na mnie aż takiego wrażenia aby dać jej 5 ;)
Są tylko 3 ;) i to na wyrost ;D
za ładny zapach i to uczucie ;*