Versace, Red Jeans

Versace, Red Jeans

Versace Red Jeans to czysty kwiatowy zapach z pomysłowymi cytrusowymi tonami. Ewokuje ekstrawagancki młodzieżowy styl, czerwony, namiętny kolor i przenikliwie zmysłowe piękno. Perfumy Red Jeans są przeznaczone dla młodych, niezależnych kobiet, które są pomysłowe i kochają zabawę, oryginalność i modę.

Zapach otwierają powoli upojne akordy frezji i gardenii. Lekkie tony jaśminu i konwalii wplatają się do egzotycznego serca zapachu. Tutaj znajdują się: roztańczone ylang-ylang, słodka wanilia i rozgrzewające drzewo sandałowe. Zmysłowe dolne tony drogocennego piżma i czystego pudru doskonale domykają niepowtarzalny charakter tego zapachu. Z figlarnymi perfumami marki Versace poradzisz sobie w każdej sytuacji!

Versace Red Jeans to nowoczesny, roztańczony zapach, z którym nigdy nie będziesz się nudzić!

Nuta głowy: frezja, malina, lilia.
Nuta serca: czerwona porzeczka, kwiat pomarańczy, lilia.
Nuta bazowa: piżmo, cedr, mech.

50% jesień/zima 50% wiosna/lato

Malinowo - pomarańczowe landrynki

Lubię ten zapach. Choć ma wielu zwolenników jak i przeciwników, należę do kategorii zwolenników. Otwarcie to malinowo - pomarańczowe landrynki, zastanawiam się czasami skąd ta mieszanina, w składzie znajduje się morela, brzoskwinia, czarna porzeczka. Zapach jest mega owocowy, słodki i delikatnie pudrowy. Trwałość zaskakująca, na ubraniach wyczuwam nawet następnego dnia. Nie jest to ponadczowy zapach, ale dobrze się w nim czuję, nie męczy, jest przyjemny.

Zapach sentymentu.

Versace Red Jeans kojarzy mi się z dzieciństwem. Po raz pierwszy spotkałam się z nim mając zaledwie kilka lat - moja ciocia była (i jest) jego zwolenniczką.
Kompozycja jest świeża, ale ma w sobie coś otulająco-pudrowego. Jest to zdecydowanie zapach kwiatowy, idealny na dzień. Mimo wszystko nie jest oklepany, nudny. Siedzi w nim coś wyjątkowego. Warto poznać go bliżej.

Uwielbiam te perfumy. Używałam ich mając jakieś 17 lat i byłam bardzo zadowolona. Teraz nie zadowala mnie ich trwałość, ale jak na taką cenę jest ok. Uwielbiam butelkę, dla mnie jest piękna, kolor perfum też mi żadnej róŻnicy niw robi. Perfumy słodkie, ale nie powiedziała bym, żeby były mdłe. Takie wakacyjne

TOP 10 damskich perfum

***

Perfumy dostałam od mamy na 17. urodziny i muszę przyznać na początku nie byłam do nich zbyt przychylnie nastawiona. Męczył mnie mdlący, słodki zapach, lecz po kilku dniach okazało się, że nie męczy on aż tak bardzo, jak sądziłam. Nie jest to zapach wybitnie piękny, nie zmienia się wraz z upływem czasu (poza tym, że wietrzeje), ale nie jest też nie wiadomo jak bardzo zły. Przypomina mi nieco ekstrawagancję, duszące pomieszczenia, zdaje się łapać człowieka i nie pozwala mu z niego wyjść choćby na godzinę. No właśnie... Po takim czasie zapach powoli zaczyna się ulatniać, po 3-4 w ogóle nie ma po nim śladu.
Czy kupiłabym go ponownie?
Zdecydowanie nie.
Myślę, że złe recenzje przyznają mu kobiety, które miały większą styczność z perfumami niż ja i oczekują od nich czegoś więcej. To były moje pierwsze, poważne perfumy, więc nie mogę na nie narzekać.
Były ładne, słodkie, w uroczym opakowaniu (puszka służy mi teraz jako skarbonka). Mi się podobały.

Używam tego produktu od: Roku.
Ilość zużytych opakowań: Jedno.

Uwaga! Nieobiektywna recenzja! ;)

Zapach marzeń. Z okolic 1998r ;)
Moja sąsiadka go miała, dostała od taty z zagranicy ;)

Dla mnie był to synonim luksusu i dorosłości.
Ten zapach mnie fascynował. Zawsze jak u niej byłam, wchodziłam do łazienki, żeby go powąchać.
Marzyłam o nim, ale po jakimś czasie zapomniałam.

Dziś na codzień z daleka trzymam się od słodkich zapachów, ale gdy zobaczyłam ten na półce w sklepie, cała moja dawna miłość wróciła, nie mogłam go nie kupić.

I teraz, za każdym razem, kiedy go używam, czuję się, jakby znowu całe życie było przede mną ;)

Nie będę nikogo do tego zapachu przekonywać, ale kto ma z nim podobne wspomnienia, zrozumie.

Inni najprawdopodobniej będą odbierać to jako średnio trwałą landrynkę. Pewnie sama bym tak uważała, gdybym poznała ten zapach dzisiaj.

Używam tego produktu od: kilknastu lat / miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 0 / 1

Słodkie wspomnienie.

Kiedy byłam sporo młodsza uwielbiałam tę puszkę z landrynkami:)Miło, słodko, cukierkowo.Zapach letni, dla młodej uśmiechniętej dziewczyny, niezobowiązujący-do sportowych ciuszków, na wakacje.Zapewne jest to zapach dzienny, miły i optymistyczny.Nie dla kobiety dojrzałej, nie dla kobiet, które lubią ciężki kaliber, nie na jesień i zimę, bo jeszcze bardziej nas ochłodzi.Miałam jeszcze White Jeans-męczyliśmy się ze sobą, a mój były mąż Blue Jeans-uwielbiałam go-zapach, niebyłego męża:(W ubiegłym roku niebieską puszkę kupiłam Synowi i już nie znalazłam w tym zapachu niczego łał-nie wspólgrał się z ph Syna.Trwałość bardzo dobra, cena niska-często go widzę w promocji w Rossmannie, fajne opakowanie.Ja polecam paniom 30-.Jest to słodziak ale inny od pozostałych, ma to coś fajnego jakąś ostrą nutkę może to cedr?

Ilość zużytych opakowań: 3 duże

FAJNY

Zapach trochę dziwaczny, przypomina mi faktycznie tekstylny klimat. Generalnie jest ok, nie jest to kwiatowy, subtelny zapach, a bardziej wyrazisty, idealny na co dzień :) No i plus za oryginalne opakowanie :) Poluję na ten różowy, pudrowy, ale nigdzie nie mogę ich znaleźć :(

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 1 skończone

dla młodej kobiety

to zapach wspomnienie, uwielbiałam go kiedy miałam 20 lat. Wychował mnie na wielbicielkę słodkich zapachów. Już go nie kupuję, ale przyznam że czasem w perfumerii sobie poperfumuję nadgarstek, żeby przywołać wspomnienia.
Najpierw uderza zmysł węchu słodyczą, potem lekko się uspokaja i owocowo-kwiatowy zapach utrzymuje się ok 10 godzin.

Używam tego produktu od: od 17 lat
Ilość zużytych opakowań: około 4

fuj, żałuję

Ale ohydny smrodek. Płaska, słodka, dusząca oranżadka. Blee, przyprawia mnie o mdłości. Śpieszyłam się akurat, więc pokusiłam się na markę - Versace, ohoho! Biada mi za to ;) Baardzo nietrwałe, na szczeście!

Ale mama sobie chwali. Oddałam bez wahania.

Używam tego produktu od: 1 dzień

dusiciel

Zapach jest słodki ale przy tym też tandetny co totalnie nie idzie w parze. Jeszcze tandetne orientalne zapachy jestem w stanie przeżyć tak ten po prostu doprowadzał mnie do permanentnych mdłości. Zapach utrzymuje się przeciętnie około 4-6 h, niestety na mojej skórze się właściwie nie rozwija, pozostaje totalnie płaski jak na początku tyle że wiadomo mniej intensywny a liczyłam na to że chociaż minimalnie się zmieni. W odróżnieniu od większości osób zakupiłam red jeans właśnie ze względu na maksymalnie kiczowatą butelkę przypominającą mi estetykę lat 80 i sympatię do słodkich zapachów na wiosnę.
\\n
\\nNiestety przeliczyłam się. Zdecydowanie nie polecam nikomu tego wynalazków. Szkoda nawet niewielkich pieniędzy - to już lepiej kupić sobie jakąś wodę w owocowym zapachu np. maliny czy owoców leśnych (zapach będzie tak samo jednowymiarowy tyle że będzie pachniał a nie dusił).
\\n
\\nA versace niestety skończył jako odświeżacz do toalety, chociaż i do tego zadania się zbyt nie nadaje.

Ochyda

Dostałam w prezencie i po pierwszym psiknięciu myślałam, że zemdleję. Postanowiłam dać mu szansę po kilku tygodniach i spróbowałam znowu. Efekt ten sam. Po kilku godzinach trochę zeszlachetniał ale to nadal była tandeta i kicz. Dla mnie śmierdzi jak wino za 5 zł. Na szczęście moja buteleczka poszła już w świat, mam nadzieje, że nowa właścicielka docenia jego zapach :)

Ilość zużytych opakowań: 1 zaczęte

całkiem całkiem

Dostałam te perfumy od TŻta.
Gdy spsikałam sobie nadgarstek myślałam że się uduszę.
no cóz, prezent to prezent, a mojemu facetowi tak się te perfumy podobaja.....
Po kilku minutach przestałam wyczuwać nutę muchozolu i zachwyciłam się zapachem maliny i porzeczki.
Jeśli ktoś lubi bardzo słodkie zapachy, na pewno te perfumy przypadną mu do gustu.

Trwałość jest zadowalająca.

Butelka faktycznie kiczowata. Ale nie przeszkadza mi to. Puszka bardzo praktyczna.