Fa, Fruit Me Up, Fruity Dream (Antyperspirant w sprayu)

Fa, Fruit Me Up, Fruity Dream (Antyperspirant w sprayu)

Antyperspirant Fa Fruit Me Up Owocowa Świeżość to 48h ochrona przed potem i długotrwała świeżość.

Cudnie pachnie

Antyperspirant ma cudowny, owocowy zapach który od razu przypadł mi do gustu, podobnie zresztą jak jego niewielkie, poręczne opakowanie.
Jest to jeden z nielicznych antyperspirantów w sprayu który nie podrażnił mojej skóry.
Jak dla mnie jest rewelacyjny. Świetnie odświeża i chroni przed potem. Szybko zasycha i nie pozostawia plam na ubraniach.
Jedynym minusem jest jego dostępność, ponieważ coraz trudniej znaleźć go w sklepie stacjonarnym.

Ok

Zaciekawiła mnie ta wersja jeśli chodzi o wygląd, ładna pozytywna i wakacyjna. Zakupiłam nie dawno temu kiedy był na promocji parę groszy mniej niż standardowo. Dezodorant jeśli chodzi o zapach jest bardzo owocowy, jak musująca  oranzada. Mnie przypadł do gustu, ale jeśli ktoś nie lubi takiej owocowej bomby to nie polecam. Jest jak widać w sprayu, dla mnie to wygodna forma. Jeśli chodzi o funkcjonalność, to jest słaba - słabo chroni przed potem. Służy on bardziej do odświeżenia, a ochrona to może max 2godziny. Tak czy siak jeśli ktoś nie potrzebuje to polecam. Ja jestem zadowolona, chociaż to nie będzie mój ulubieniec zapachowy

pozytywnie zaskoczona

Miałam już antyperspirant z tej samej serii i był okropny! Ale ten, to... po prostu wielkie zaskoczenie. Myślałam, że będzie tak samo nie przyjemny, jak swój poprzednik kupiony na promocji w Mili. Myliłam się! Pachnie dziwnie, ale lepiej niż różowy poprzednik. Ma prawie same zalety, a niby ta sama seria.
ZALETY:
+zapach
+nie podrażnia
+nie uczula
+fajne opakowanie
+nie klei się
+wydajny
+chroni przed potem (może nie jakoś mega mocno, ale zawsze coś)
WADY:
-jest jedna... dostępność. Już nigdzie nie mogę go znaleźć.

Owocowy

Chlubny wyjątek wśród antyperspirantów FA, czyli w końcu produkt tej marki, który na mnie działa. Nie wiem czym się różni (oprócz zapachu) od innych "kolegów", ale z nim czuję się pewnie.
Jak na spray nie schnie szybko, ale jestem w stanie mu to wybaczyć. Tak samo zapach-owszem, świeży i owocowy, ale nie w moim typie. Nie męczy mnie, ale nie należy do moich ulubionych i może się mieszać z zapachami innych kosmetyków na ciele. Opakowanie na plus, wygodne, niewielkie i poręczne, niezapychające się. Plam nie zaobserwowałam. Chronił długo, niemal do końca dnia, także w cieplejszą pogodę i w pośpiechu. Używałam również na wydepilowaną skórę pach i nie czułam pieczenia, ani innych działań niepożądanych. Cena niewielka, dostępność powszechna.

Świetny

Zakupiony dość przypadkiem i na szybko... I była to bardzo dobra decyzja.
Dezodorant na początku był używany jako "odświeżacz" lecz później stosowałam go jak zwykły dezodorant.
+ zapach
+ chroni przed potem
+ nie pozostawia plam na ubraniach
+odświeża
+ cena

Pięknie pachnie :)

Antyperspirant ma przepiękny,owocowy zapach. Od razu przypadł mi do gustu. Świeżość utrzymuje się naprawdę długo,jest świetny na letnie dni. Produkt jest dosyć wydajny,a cena bardzo przystępna. Zdecydowanie polecam!

Taki sobie, ale zapach śliczny

Dezodorant ma śliczny owocowy zapach i niską cenę (po promocji nawet 6 zł) jednak słabo chroni przed potem. Do tego długo schnie i długo się klei pod pachami, przez co moze zrobić plamy na ubraniach. Jest dostępny w każdej drogerii i ma wygodne opakowanie, jednak nie kupię go chyba więcej bo to długie wysychanie jest bardzo uciążliwe.