Bionsen (dezodorant)

Bionsen (dezodorant)

Delikatnie perfumowany, dzięki zawartości leczniczych minerałów z japońskich źródeł termalnych delikatnie pielęgnuje nawet najbardziej wrażliwą i delikatną skórę, pozostawiając uczucie świeżości i maksymalną ochronę przez cały dzień, jednocześnie pozwalając skórze oddychać. Nie narusza naturalnego pH i warstwy hydrolipidowej. Nie podrażnia skóry. W atomizerze. Bez gazu. Produkt wyprodukowano we współpracy z Kliniką Dermatologiczną w Sienie, Włochy oraz Centrum Studiów Termalnych w Tokio, Japonia. Hypoalergiczny, testowany klinicznie.

Cena: 14 zł / 100 ml

ma plusy i minusy

Dezodorant ma dużo plusów- nie podrażnia, nie uczula, nie zawiera aluminium ani alkoholu. Poza tym ma piękny zapach i wygodnie się go aplikuje. I na tym koniec.
Dość długo wysycha i nie chroni przed poceniem się... Skóra jest sucha najwyżej do kilku godzin, potem pojawiają się mokre plamy i nieprzyjemny zapach ;/ Polecam dla tych, którzy nie mają większych problemów z poceniem się.

Używam tego produktu od: od 9- 10 miesięcy, od czasu do czasu, jak mnie najdzie

Najlepszy dezodorant

To jeden z najlepszych dezodorantów, z jakimi miałam do czynienia. Wytrzymuje na pewno kilka godzin, nie miałam nigdy problemu z plamami potu czy przykrym zapachem. na opakowaniu pisze, że działa pzrez 24 godziny- nie sprawdzałam, czy działa całą dobę, ale 8-10 godzin na pewno.

Ilość zużytych opakowań: 1,5