Fitomed, Odżywczy krem pod oczy z luteiną i aksamitką wyniosłą

Fitomed, Odżywczy krem pod oczy z luteiną i aksamitką wyniosłą

Luteina, ekstrakty z borówki czernicy i aronii, witaminy A, E, C i cynk (Zn) powszechnie są stosowane w suplementach diety wspomagających utrzymywanie wzroku w dobrej kondycji. Z wiekiem bowiem następuje zwyrodnienie plamki żółtej w oku – miejsca o największym zagęszczeniu barwników odpowiedzialnych za ostre widzenie. Spada również stężenie luteiny w oku. Krem z luteiną, ekstraktami z borówki, witaminami i cynkiem to skuteczny kosmetyk przeciwzmarszczkowy przyjazny również wzrokowi.

przeciwzmarszczkowe
z pompką
krem
>50ml

Skład jest w trakcie moderacji.

• Aqua, Theobroma Cacao Seed Butter, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Aronia Melanocarpa Seed Oil,Glycerine, Tagetes erecta L. Extract 5% Lutein, Hydroxyethyl Acrylate, Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, D-Panthenol, Sodium Hyaluronate, Trilaureth-4-Phosphate, Caprylic/Capric Triglyceride, Peg-7 Glyceryl Cocoate, Phenoxyethanol, Tocoferol, Rosa Canina (Rosehip) Fruit Powder 70% Witamin C, Vaccinium myrtillus Fruit Extract, Palmitynian retinolu, Zinc Gluconate, Ethylhexylglycerine

Przyjemny podstawowy krem pod oczy

Bardzo przyjemna konsystencja, nawilża i odżywia skórę, czuć nawilżenie. :)
Opakowanie mogłoby być lepsze. Wygląda tanio - gdyby nie recenzje na wizażu to z półki bym po niego nie sięgnęła.

Dobry, ale...

Krem sam w sobie jest całkiem dobry. Dobrze nawilża, rozjaśnia delikatnie cienie pod oczami.
Polecam dla osób pomiędzy 18-25 rokiem życia, które nie mają zmarszczek lub mają ich bardzo mało, raczej dla osób nie mających dużych cieni pod oczami.
Ja pomimo swoich 27 wiosen na karku zmarszczek jeszcze się nie dorobiłam. Mam cienie pod oczami, właściwie "doły", od mniej więcej 26 lat noszę okulary. Skóra pod oczami jest cienka jak papier, jest sino-fioletowa i ten krem powiem szczerze średnio sobie poradził.
Dobrze nawilżył, jak na jego lekką konsystencję, trochę rozjaśnił cienie, ale nie jest to jednak efekt jakiego bym oczekiwała.

Jeśli zaczynasz przygodę z kremami pod oczy to on może być na sam początek.
Jeśli nie masz tak, jak ja dołów pod oczami, tylko delikatne cienie, to jak najbardziej się sprawdzi.
Nie dla osób, które przeszły już dziesiątki kremów w poszukiwaniu idealnego.
Szkoda marnować pieniądze, tym bardziej, że krem jest bardzo niewydajny. Opakowanie z pompką, niby 15 ml, a wystarczyło tylko na miesiąc. (2x dziennie). A nie stosowałam grubych warstw.

Najlepszy ratunek

Moja skóra pod oczami była bardzo przesuszona , nie wyglądało to najlepiej , wszystkie worki pod oczami były jeszcze bardziej uwydatnione . Po regularnym stosowaniu tego lekkiego kremu moja skóra pod oczami znacznie się zregenerowała , widzę dużą poprawę. Jest zdecydowanie nawilżona i jędrna. Ten krem wpłynął na mnie bardzo korzystnie ponieważ załagodził worki pod oczami i dzięki temu wyglądam na mniej zmęczoną. Duży plus za naturalny skład.

Ekstra

Kupiłam go szukając kremu numer 10, ale go nie było. Zadowoliłam się aksamitką i dobrze na tym wyszłam. Krem jest gęsty, ale w kontakcie ze skórą jego konsystencja zmienia się w wodnistą, żelową. Szybko się wchłania. Nie miałam problemów z nim pod makijażem. Nic mnie nigdy nie zapiekło, ani nie uczuliło, chociaż nie nakładam kremu pod oczy z aptekarską precyzją i zdarza mi się za daleko wjechać. Po użyciu na noc widziałam wyraźną różnicę w odżywieniu skóry, byłam pozornie bardziej ' wyspana ' :). Jakiś czas później kupiłam numer 10 i nie byłam aż tak zadowolona. Do tego na pewno wrócę.

Nie cud, nie tragedia :)

Zakupiłam ten produkt na allegro, zachęcona opiniami :) Mam prawie 30 lat, chyba poszukuję czegoś wartościowszego, ale to nie znaczy, że nie polubiliśmy się z tym kosmetykiem ;)

-dostępność słaba
-cena mogłaby być niższa
-nie zauważyłam jakiegokolwiek wpływu na cienie

+zapach mało wyczuwalny
+wydajność
+ przyjemna lekka konsystencja, dość szybko się wchłania
+opakowanie z pompką
+nawilżenie, ulga
+zdrowy skład, nie powoduje alergii i w przypadku dostania się do oka
+nadaje się pod makijaż, bardzo mało się roluje

+/- wygładzenie zmarszczek? mieszane odczucia

Ogólnie mogę polecić, dla mało wymagających! :)

Dobry produkt za dobrą cenę

Odżywczy krem pod oczy Aksamitka wyniosła (15 ml/32 zł) ma za zadanie odżywiać, nawilżać, wygładzać drobne zmarszczki i redukować oznaki zmęczenia pod oczami. Najważniejsze składniki to macerat z aksamitki (źródło luteiny), nierafinowany olej z nasion aronii, ekstrakt z borówki bogaty w antocyjany oraz witaminy A, E, C i cynk. Składniki kremu mają wysoką wartość odżywczą oraz są przyjazne dla oczu. Krem dobrze się wchłania, jest bardzo wydajny. Zapach jest niewyczuwalny. Skóra wokół oczu rzeczywiście jest dobrze nawilżona, gładka, miękka i świetlista. Co do wygładzania zmarszczek to nie odnotowałam takiego działania. Z oznakami zmęczenia nie borykam się, więc nie ocenię kremu pod tym kątem. Według mnie ten produkt bardzo dobrze działa. Dobra jakość za dobrą cenę.

nie rozumiem jego fenomenu

Mam prawie 30 lat i od dawna stosuję różnego rodzaju kremy pod oczy. Widząc recenzje tego produktu, nie mogłam przejść obok niego obojętnie. I szczerze nie rozumiem fenomenu tego produktu. Uważam, że jest on absolutnie przeciętny.
Oczywiście absolutny plus za skład kremu - brak parabenów, silikonów itp. Krem ma żółte zabarwienie, jest bezzapachowy i ma delikatną konsystencję. Ładnie się wchłania w skórę, nie podrażnia oczu. Czasami tylko powodował pieczenie powieki. Zdecydowanie nadaje się pod makijaż.
Jeżeli chodzi o jego działanie, to nie mogę się zgodzić z producentem, że produkt ten wygładza drobne zmarszczki, bo tego nie robi. Odżywia i nawilża skórę pod oczami w stopniu umiarkowanym - jest to raczej delikatne działanie. Na pewno nie zauważyłam podczas stosowania tego kremu poprawy elastyczności skóry, a tym bardziej zmniejszenia cieni pod oczami.
Mniej ważne aspekty - higieniczne opakowanie z pompką. Jednak opakowanie jest też tak wykonane, ze nie widzimy, kiedy produkt się kończy.

Mój krem pod oczy nr 1 :)

Bardzo przyjemny krem mojego ukochanego Fitomedu.
Będzie odpowiedni dla młodej skóry (przed 30stką , nie wiem jak po) , nadaje się pod makijaż lepiej niż krem przeciwzmarszczowy nr 10, aczkolwiek ja wolę tamten z uwagi na lepsze działanie nawilżające i przeciwzmarszczowe.
Niemniej, świetny, dla wrażliwców i wymagajacych :)

Ok

Bardzo lubię naturalne kosmetyki z fajnym składem.Czyli przyjaznym dla naszej skóry bez uczulenia czy podrażnienia szczególnie tak wrażliwych partii skóry jak wokół oczu.Kremik ma bardzo fajne,higieniczne opakowanie.Jest wydajny.Dla osoby w moim wieku ponizej 30rż sprawdza się rewelacyjnie.Uelastycznia skórę,napina może nawet niweluje cienie pod oczami w lekkim stopniu.Jestem z niego bardzo zadowolona i ciesze się,że zdecydowałam sie takze na inne kremy marki Fitomed:-)

Bardzo lubię

z kremami do oczu nie miałam dobrych doświadczeń, zwykle wyrzucałam już w 1/3 opakowania bo były po terminie ;)
ale odkąd nawet olejek nie nawilżał odpowiednio postanowiłam poszukać kremu
po przeczytaniu recenzji postanowiłam kupić ten i jestem zachwycona
rozsądna cena
wygodna pompka
nienachalny zapach
treściwa konsystencja
odżywia
rozjaśnia cienie
ma wpływ na spłycenie zmarszczek
nawet jak się dostanie do oczu nie podrażnia
bardzo polecam

Obietnice producenta spełnione

Krem ma lekko pomarańczowy kolor i gęstą konsystencję. Zapach jest neutralny. Kosmetyk szybko się wchłania w skórę pod oczami. Nie pozostawia lepkiego filmu. Skóra jest miękka i nawilżona. Przy regularnym stosowaniu cienie pod oczami znikają. Można powiedzieć, że kremik to mały cudotwórca. Zapewnienia producenta zostały spełnione. Cena i działanie równie dobre. Jestem pozytywnie zaskoczona.

Bardzo fajny.

Bardzo skuteczny, komfortowy krem za bardzo atrakcyjną cenę. Idealnie się sprawuje na dzień i na noc. Nawilża, odżywia, dobrze pielęgnuje skórę okolic oczu. Bardzo bogaty, naturalny skład, nie podrażnia.
Brawo.