Naturals, Coconut & Papaya, Conditioning Hand Cream (Pielęgnacyjny krem do rąk Kokos i papaja)

Krem zawiera ekstrakty kokosa i papaji, które znane są ze swych właściwości pielęgnujących, wygładzających, wzmacniających i nawilżających skórę.

Cena: 12,90zł/ 75ml

Bardzo przyjemny

Krem jest naprawdę fajny w użytkowaniu. Ślicznie pachnie, nawet osobie, która nie przepadała za kokosem, ten zapach przypadł do gustu. Jest on dość mocny, ale to dobrze, bo czuć go przez dłuższy czas. Ładnie nawilża, dobrze się aplikuje. Niestety, nie ma go już w katalogach. Ale na szczęście zrobiłam sobie zapas i zostały mi jeszcze trzy tubki :)

lubię ten zapach

Pewnie go kupię bo lubię ten zapach w sumie nie wiem dlaczego bo jest trochę taki chemiczny:P tak samo jak z mgiełką z tej serii wydaje mi się taka sztuczna ale kupiłam już 2 :) ale co do działań nawilża tego nie można powiedzieć ale moje ręce pozostają bardzo długo lepkie i bez konieczności wytarcia się nie obędzie bo krem się nie wchłania tak jak powinien co jest jego dużym minusem....ale ten zapach wszystko wynagradza;] no i cena taniutki

Używam tego produktu od:nie pamiętam

przyjemny

Lubię zapach kokosa w kosmetykach zatem zaopatrzyłam się w serię kokosowo papajową Avonu. Krem do rąk poszedł na pierwszy ogień i tak jak ogień jak się zaczął tak szybko się skończył. Niewiarygodnie mało wydajny, więc jeśli komus zależy na posiadaniu kremu dłużej niż 3 tyg to niestety nie powinien kupować tego egzemplarza. Mnie to nie robi wielkiej różnicy więc za wydajnośc nie odejmuję gwiazdek.
Zapach ma przyjemny, ale ten kokos jest mocno przełamany papają - wychodzi taki kwaskowaty.
Szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy - raczej tylko taki miękki i gładki film ochronny. Niestety nie nawilża tak jak powinien, po chwili trzeba dosmarowywać dłonie, żeby nie mieć uczucia wysuszenia i ściągnięcia.
Właśnie za to, że niedostatecznie nawilża odejmuję mu 2 gwiazdki.

Używam tego produktu od:3 tyg

Niewidoczna kreska na powiece

mój ideał

Mój ulubiony kremik do rąk! Piękny zapach, przyjemna konsystencja, pozostawia na dłoniach przyjemne uczucie (jakby był z talkiem), dłonie są gładkie, miłe w dotyku, ale nie pozostawia "mokrego" efektu. Szkoda, że wycofali je z katalogu, teraz trudno je dostać :( mam nadzieję, że niedługo znów będą normalnie dostępne, bo już mi się kończy...

Tylko wąchać;)

Bardzo fajny kremik:) Nie jest tłusty, nie kleją mi sie dłonie po nim. Nawilża, wygładza i pachnie tak, że mogłabym się nim smarować CAŁA :) Naprawdę dobry, mimo , iż nie jestem fanką AVONU :)
Używam różnych kremów - to zależy , który mi wpadnie w ręce, ale ten naprawdę lubię :)

Używam tego produktu od: 6 m- cy

bardzo fajny

Kremik ten uwazam za bardzo dobry, z tej serii Naturals mialam tez czeresniowy i wlaciwie dla mnie roznia sie one tylko zapachem.
Oba swietnie nawilzaja, nie pozostawiajac przy tym tlustego filmu na dloniach (a wiem co mowie, bo krem ten wzial w posiadanie moj TZ, ktory cale dnie spedza za kolkiem i wlasnie to mu sie w nim spodobalo). Zapach fajny, na dluzsza mete moze byc troche meczacy bo faktycznie jest intensywny, ale zalezy juz co kto lubi. Dlonie po nim sa taaakie miekkie i delikatne...

Szkoda tylko, ze Avon ma tendencje wycofywania wszystkiego co mi (i nie tylko mi) przypadnie do gustu.
Wiec dalam, ze kupie jeszcze, bo faktycznie z checia to zrobie, jesli jeszcze sie pojawi, w co niestety watpie.

Używam tego produktu od: dlugiego czasu

Gladkie dłonie

Krem do rąk godny polecenia. Dłonie są po nim gładkie, zapach jest ładny, co do zakupu to lubię zmieniać zapachy a poza tym nie ma już go w katalogu. Poręczne opakowanie, zmieści się do każdej kosmetyczki, torebki.

Niczym mnie ten krem nie olśnił, niczym nie zachwycił. Zapach ma przyjemny, i dośc intensywny, ale na dłuższą metę robi się irytujący :P w końcu jak długo można pachnieć kremem do rąk! :-p Nawilża całkiem nieźle, tutaj nie mam zastrzeżeń, ale mógłby się szybciej wchłaniać i nie zostawiać na dłoniach tłustej powłoczki :| Za to odejmuję dwie gwiazdki bo nie lubię zatłuszczać rękami wszystkiego dookoła :P plusik za ładne opakowanie.

Używam tego produktu od: od dawna ale sporadycznie.

super!

Jak dla mnie rewelacja! Zapach boski,nie znam osoby która przejdzie obok niego obojętnie;) nie pozostawia tłustej warstwy i bardzo szybko się wchłania. Z pewnością kupię jeszcze nie raz bo poprostu zakochałam się w tym zapachu...a jeszcze niedawno kupiłam sobie dodatkowo peeling do ciała z tej samej serii-cudo poprostu!:)

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

porażka

Zapach-po 3 dniach nie mogłam go znieść, teraz gdy sie nim smaruje staram sie nie oddychać :)
Konsystencja- zbyt gęsta jak na mój gust
I nawieksza jego wada- na moich dłoniach nie pozostawia tłustej warstwy bo ona sie WAŁKUJE!!! co wkurza mnie niemiłosiernie!!! Więcej go nie kupię na pewno

Używam tego produktu od:chyba roku bo używam go raz na jakis czas
Ilość zużytych opakowań:cały czas w trakcie jednego

NIE NIE NIE!

Oprocz zapachu kremik nic nie daje. Nigdy nie miałam problemów ze słuchą skórą dłoni, a odkąd zaczełam używać tego kremu taki problem się pojawił. Co do zapachu- jest sliczny, jednak ja akurat nie dla zapachu kupuję kremy do rak.

Używam tego produktu od:miesiąca

Smaczny :)

Kupiłam go po bardzo promocyjnej cenie i jestem narazie zadowolona. Nie oczekiwałam cudów, lecz zwyczajnego kremu do rąk który będzie ładnie pachniał i troszkę nawilży (do zadań specjalnych jest spa planet seria MM). Kremik spełnił moje oczekiwania dobrze się wchłania, jest gęsty i dość wydajny. Jedyny minus to że mało czuć kokos, ale papaja jest i tak przyjemna :) Kiedyś może do niego wrócę jak się pojawi w atrakcyjnej cenie.

Używam tego produktu od:2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego