Active, Anti-perspirant Deodorant Deoroller (Niepozostawiający śladów antyperspirant w kulce)

Dezodoranty zapewniają 24-godzinną ochronę przed poceniem, nie pozostawiają białych plam - tak zapewnia producent. Mają właściwości pielęgnacyjne i delikatny zapach. Osłabiają odrastające włoski. Dostępne w wariantach:
- Fresh,
- Pure,
- Breathe,
- Balance.

Nic nadzwyczajnego

Spodziewałam się, że ta seria antyperspirantów Avonu będzie skuteczniejsza od kulek z serii linii zapachowych, ale niestety się zawiodłam. Tzn., nie tak do końca. Przede wszystkim, dezodorant długo wysycha, brudzi ubrania, jego zapach jest przyjemny, ale krótko utrzymuje się na skórze. Ochrona antyperspiracyjna przed brzydkim zapachem jest super, ale niestety mokre plamy pod pachami pojawiają się i tak. Jest taki sobie, ja go już nie kupię. Kulki Avonu bardzo szybko się kończą.

Plusy:
- przyjemny zapach
- do każdej okazji
Minusy:
- nieefektywny
- słaba trwałość
- szybko się kończy
- niewydajny

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Beznadziejny

Fatalny produkt. Nic nie daje. Nie maskuje zapachu, nie chroni przed potem, zostawia ślady. Nawet jego zapach mi nie odpowiada. I mogę stwierdzić, że był to najgorszy antyperspirant jakiego używałam.
W składzie na drugim miejscu aluminium. Powodzenia Avon!

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: pół

Nie!!!

Dezodorant sie lepi, strasznie dlugo sie wchlania, pozostawia mokre i biale slady na ubraniach. Nie spelnia podstawowej roli-nie chroni przed poceniem sie.
Mozna go kupic tanio w promocji ale lepiej kupic jakis inny dezodorant.

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1 kulka

Avon Mark - relacja

porażka

*zostawia białe ślady na ubraniach
* po aplikacja pachy są całe mokre, produkt strasznie długo się wchłania
* lejąca konsystencja, czasem produkt po prostu wylewał się w opakowania
* nie zabezpieczał przed potem.

Jedyny plus to chyba to że ładnie pachniał, nic więcej.

Używam tego produktu od: parę lat temu

Oj nie, pozostawia białe plamy

Produkt posiada jedną istotną wadę- (jak dla mnie dyskwalifikującą) - bardzo brudzi ubrania ! Pozostawia białe
plamy, których nie udało mi się usunąć z kilku rzeczy. Wolno wysycha na skórze.

Plus na ładny i delikatny zapach.

Używam tego produktu od: ine wiem
Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

Nie narzekam ;)

Spełnia swoją rolę w 100%, ochroni przed potem, ma ładny zapach, nie zostawia białych plam, no może nie do końca osłabia włoski, ale całość na plus... ;)

Używam tego produktu od: 1-1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: ok. 3 lub 4 op

spelnia swoja role

Mialam go kilka lat temu. Bodajze niebieski. Nie mam i nigdy nie mialam problemow z nadmiernym poceniem, wiec dla mnie byl dobry. Nie podraznial i chronil. Niczego innego nie wymagam od antyperspirantu.

Używam tego produktu od: mialam go kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Czasem zawodzi

Dezodorant dostalam w prezencie. Mam wersje zielona, zapach jest bardzo przyejmny i odswiezajacy. Mam bardzo wrazliwa skore pod pachami i obawialam sie, ze dezodorant z alkoholem ja podrazni, ale nic takiego sie nie dzieje. Roll-on rzeczywiscie nie zostawia sladow, ladnie pachnie, jednak niestety nie zawsze staje na czele zadania i czasem zdarza mu sie nie uchronic przed przykrym zapachem. Do tego dosc wolno sie wchlania w skore, co czasem powoduje "mokre plamy przy zakladaniu koszulek. Ot, zwyklaczek, jakich mnostwo na sklepowych polkach. Wydajnosc standardowa.

Używam tego produktu od: miesiac

ok.

Mam tą kulkę antyperspiracyjną i jestem z niej zadowolona ma delikatny zapach kilka pociągnięć i starcza na cały dzień ale ma jedną malutką wade gdy sie nią posmaruje nie zdąrzy wyschnąć a ja już wkładam czystą bluzkę to wieczorem dostrzegam białe ślady ale tak wogóle to jest ok

Używam tego produktu od:2 miesięcy

troszke wadliwt

Jest wydajny i ma fajne zapachy na przekład banana czy coca-coli.Faktycznie zapobiega poceniu i eliminuje przykry zapach ale tylko na początku,gdyż uzywałam go ponad 8 miesięcy skóra się do niego przyzwyczaiła i już nie działal niestety.Zostawia białe ślady niewiele ale jednak.Może to i dobrze że już wycofany ze sprzedaży

Używam tego produktu od:używałam dawno

no nie wiem...

dezodorant jako tako się sprawdził, ale to co obiecał producent "Nie pozostawiający śladów antyperspirant w kulce" w ogóle się nie sprawdziło, ponieważ zostawia białe ślady na skórze i na ubraniach. nie sądzę, że kupię go raz jeszcze

Używam tego produktu od: ok dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego i ostatniego

mi pasuje

Mi bardzo odpowiadają te antyperspiranty. Używałam dezodorantów naprawdę wielu firm (m. in. Rexona, Nivea, Yves Rocher, Oriflame) i zawsze wracałam do tych.

Jak dla mnie zabezpieczają najlepiej, do wieczornego prysznica czuję się świeżo jak rano, pachną przyjemnie, orzeźwiająco, nie nachalnie (zapach jest ulotny co ja uznaje za +, mam pachnieć perfumami a nie mieszaniną perfum i dezodorantu).

Jedyne co mi przeszkadza to forma zakupów- nie lubię tego czekania na kosmetyk:/ Szukam czegoś co mi je zastąpi i będzie ogólnodostępne w drogerii, puki nie znajdę będę używać tych antyperspirantów.

Używam tego produktu od: około roku