Naturals, Aloe & Avocado, 2-in-1 Cream Cleanser and Toner (Intensywnie nawilżający żel i tonik w jednym `Aloes i awokado`)

Produkt zawiera ekstrakty aloesu i awokado dzięki czemu intensywnie nawilża, koi, wygładza i odświeża skórę.

Cena: 16,90zł / 125ml

yym

Produkt był używany przeze mnie dosyć dawno. Ale jednak nie zapomnialam o nim i razej nie zapomnę. Był to moj pierwszy "konkretny" kosmetyk do pielęgnacji twarzy. Ach te młode lata :). Ale przejde do sedna.
Zacznę może na poczatek od strony wizualnej, która jest trochę skromna ale przyjemna dla oka. Estetyczne opakowanie, dosyć funkcjonalne. Nic się nie psuje, nie wylewa ani nic z tych rzeczy. Jeśli chodzi o nazwe tej serii sadzę, że nie jest zbytnio adekwatna do jakości produktu. Na pewno ON NIE JEST NATURALNY ! nie wiem kto w ogóle dopuścil do zamieszczenia takiej informacji na opakowaniu. Można o jego "naturalność" przekonać się między innymi po zapachu, który przypomina jakąś chemiczną woń niby to świeżą i urzekającą. Dla mnie to coś okropnego. Po za tym kto wpadł na pomysł aby produkt do mycia buzi nazwać żelotonikiem. To komiczne same w sobie. Konsystencja produktu jest kremowa, dobrze się rozprowadza na buzi, ma kolor lekko zielonkawy. Ten "żelotonik" mało co sie pieni. Co bardzo mnie irytowało w jego używaniu. Jesli chodzi o oczyszczanie twarzy, nie byl najgorszy. Powiedzmy, że jakoś dawal radę. Ale czy nawilżał ? U mnie praktycznie w ogóle. Raczej efekt był odwrotny. Co nie sprzyjało pielegnacji mojej mlodziutkiej cery.
Cena moim zdaniem to kosmos. Gdyby nie był ten produkt na przecenie, nigdy bym go nie kupiła. Poruwnując jakość do wartości produktu wyznaczoną przez Avon to jakaś kpina. Co gorsza, zmordowanie tego dziada jest tak męczące, że od razu ręka zaczyna świerzbić aby go wywalic w tępie natychmiastowym. I tym pozytywnym akcentem kończę moją jakże długa recenzje :D

Podsumowując:
+ opakowanie
+konsystencja
+wydajność
+dostępność

-cena
-zapach
-nieprawdziwe informacje podane przez producenta
-nie nawilża
- lekko wysusza

Używam tego produktu od: używalam pare miesięcy

zostawia tłustą warstwę

To nie jest żel tylko mleczko! Nie oczyszca dobrze buzi, nawilżenia nie zauwazyłam, ale nie tego potrzebwałam. Po uzyciu konieczny jest tonik bo zapycha pory, brzydko pachnie, szybko się kończy, jest bardzo wodniste.

Używam tego produktu od: 3 lata temu
Ilość zużytych opakowań: 11 opakwoanie

Mi odpowiadał

Dostałam go w prezencie i długo stal na półce.
Pierwsze wrażenie: nie pieni się i napina twarz.
Ale po jakimś czasie polubiłam go.

+ładny zapach
+skutecznie zmywa makijaż
+ dobrze się pieni

- zbyt rzadka konsystencja
- nieciekawe opakowanie

Żel nie pozostawiał u mnie żadnego tłustego filmu. W ogóle nie jest tłusty. Po użyciu używam normalnego kremu, ale zawsze po umyciu twarzy wodą i żelem muszę to robić.
Ogólnie jestem zadowolona.

Dieta na trądzik

chymm ...

Nie nawilża dość dobrze ale to w moim przypadku dość dobrze ( jak wyszło z biegiem czasu ) : ))
Po mocnym peelingu mojej buzi nakładam ten produkt na twarz i czuję jak koi moją skórę. Co prawda, nie pieni się. Jego konsystencja przypomina bardziej jakieś mleczko niż żel. Kolor tego produktu jest lekko zielonkawy. Ma bardzo fajne opakowanie i świeży zapach ( chyba nie do końca mogę wytłumaczyć czym tak na prawdę pachnie : q ) W sumie jestem trak średnio z niego zadowolona.
Podsumowanie :

na plus :

+ opakowanie
+ zapach
+ miła konsystencja

na minus:

- nie nawilża ( jak zapewnia nas producent )

Tłuścioch

Nie, nie, nie!
Najgorsze coś co miałam do mycia twarzy. Tłusty, nie zmywa się, śmierdzi i wcale nie nawilża.
Nie czułam żadnego oczyszczenia po nim. Zresztą nie oczyszczał, bo czasem na ręczniku nadal ścierałam puder!

Kupiłam sobie zaraz po porodzie, gdyż moja skóra była szara i przesuszona, a on wcale jej nie pomógł. Nie polecam, bubel.

Używam tego produktu od: w lecie

nie nawilża niestety

+lubię ten zapach, jak leśny, sosnowy
+żel zmywa makijaż dość dobrze

-nie nawilża, normalny żel po którym trzeba smarować sie kremem, bo skóra sciąga sie błyskawicznie
-wydajność słaba, wystarczył na niecałe 3 miesiące
-pieni się trochę słabo, w ziązku z czym więcej sie go bierze i szybciej zużywa

Używam tego produktu od: 2 lata

Okropny

Jedyna zaleta to zapach.
Żel nie pieni sie, nie nawilza...masakra.
Drazni skóre, szczypie oczy....
Nie polecam nikomu tego zelu. To strata pieniedzy.

Używam tego produktu od:nie wiem

Średnio na jeża

Cóż...wcale się nie pieni...
MIałam raz i więcej nie kupie.
Nie spełnia swojej roli ani jako tonik ani jako zel.
Jestem konsultantką ale sama zamawiam tylko zapachy bo są OK i trwałe.

Używam tego produktu od:juz nie uzywam

jako mleczko

tego produkty najlepiej uzywac jako mleczko do demakijazu lub własnie jako tonik
ja przy jego aplikacji stosowałam wacik komsetyczny, i powiem że ten preparat nawet niezle sie sprawdzał
nie jest taki zły, dla sychej cery w szczególności własciwie dobry

Używam tego produktu od:pół roku temu

nie pieni się

Pierwszy raz kupiłam żel z linni Naturals spodziewałam się że będzie się pienił a tu nic. Żel jest koloru zielonego w konsystencji przypomina mleczko do demakijażu . Po umyciu twarzy pozostawia tłustą warstwę która chyba jest tym nawilżeniem.Słabo oczyszcza twarz.

Używam tego produktu od:4 miesiące

Dobry

Jak sama nazwa wskazuje, ten produkt ma za zadanie nawilżać, a nie oczyszczać!! Dla mnie jest dobry, po regularnym stosowaniu, nie przetłuszcza mi się Strefa "T". Lekko nawilża, skóra jest po nim gładka ;) Polecam ;)

Używam tego produktu od: nie wiem

co ta ma być?!

Przedewszystki myslałam że ten preparat ma konsystencje "typowego"żelu do mycia twarzy.
Niestety...typowe mleczko do demakijażu! Okropnie się maże i nie da się dokładnie wymyć nim twarzy, chyba że aplikując na wacik!
Pozostawia tłusty film na skórze, co sprzyja uczuciu dyskomfortu!

Ogólnie zużyłam z ogromnym bólem!
Nigdy wiecej!

Używam tego produktu od: ----