Color, Shine Supreme Lipcolour

Color, Shine Supreme Lipcolour

Ma płynną i delikatną konsystencję, daje lakierowany efekt oraz wilgotne, soczyste i pełniejsze usta. Producent wspomina, że im dłużej się ją nosi tym bardziej lśni. Dostępny w 8 kolorach. Efekt odnawiającego się blasku utrzymuje się do 5 godzin.

Skład: Polybutene, Dimethicone, Isoeicosane, Mica, Calcium Sodium Borosilicate, Behenyl Behenate, Perfluorononyl Dimethicone, Phenoxyethanol, Silica, Phenyl Trimethicone, Parfum. [+/a CI 15850, XI 16035, CI 17200, CI 19140, CI 42090, CI 45410, CI 73360, CI 77491, CI 77492, CI 77499, CI 77891]

Cena: 29,90 zł / 5 ml

A jak ja go kochałam!

Miałam go bardzo dawno temu, jeszcze w czasach licealnych kiedy to byłam wielką fanką Avonu. Teraz tak wielką fanka nie jestem ale ten błyszczyk wrył się w moją pamięć jako \\"Super Hit\\".
Uwielbiałam go za:
- wydajność,
- piękny kolor (miałam taki delikatny róż połączony z beżem ale nie pamiętam jak się nazywał),
- trwałość na ustach (wytrzymywał jedzenie i picie, nie jedna szminka przy nim wymięka),
- cudowny zapach czekolady/cappuccino:)
- już nie pamiętam ale na pewno go za to uwielbiałam;)

Jedyną jego wadą jest to, że go wycofali zanim zdążyłam się obkupić na kolejnych 10lat:(

nie polecam

Szminke kupila moja mama za namowa konsultantki kiedy byla to nowosc. Moja mama bardzo narzekala, bo nie znosi kiedy cos jej sie lepi na ustach, a ta szminka to wlasnie robila. Mama po 1 uzyciu rzucila w kat. Wtedy ja ja przejelam i niestety tez nie bylam zadowolona. Pomijam kolor-zbyt intensywny, wygladalam groteskowo. Zapach rowniez nienajlepszy. Lsnienie dosc slabe. Szminka jest gesta i bezwzglednie potrzeba do jej nalozenia lusterka, ale to normalne. Nie zauwazylam zadnych zalet.

Używam tego produktu od: mialam odkad sie pojawil w katalogu
Ilość zużytych opakowań: nawet niecale 1, wyladowalo w koszu

co mnie podkusiło?

Miałam wersję brązową a raczej ciemno brązową bo na ustach wyglądała całkiem inaczej niż w katalogu.Najbardziej odpowiadał mi jej zapach ślicznie słodko czekoladowy.Co do odnowienia koloru po potarciu wargami o siebie to prawda tak w połowie kolor odnowił się ale już bez takiego blasku.Szybko się ścierała i działała na zasadzie kleju do ust.Nie mogłam jej zmęczyć więc oddałam mamie a ona po roku wyrzuciła z hukiem.Dobrze,że już tego nie sprzedają

Używam tego produktu od:już nie używam
Ilość zużytych opakowań:niecałe 1

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

klej do tapet

miałam wersję intensywnie różową, kupioną z przeceny[potem się zorientowałam dlaczego był przeceniony].
nie dawało się go rozprowadzić na ustach, ponieważ rozmazywał się nierówno i wychodziło coś takiego - miejscami gruba klucha, miejscami nic. i to wszystko się jeszcze wałkowało! boże, pamiętam jak się wkurzałam próbując rozmazać to świństwo po wargach. W końcu się wściekłam i wywaliłam.

Używam tego produktu od:kilka lat temu

swietna

miekko otula usta...nakladanie tej szminki to istna przyjemnosc. nie sciera sie szybko, jest naparwde bardzo trwala, nadaje sie idealnie na impreze lub jakas okolicznosc, gdzie nie masz okazji i czasu ciagle poprawiac makijazu ust. jedyny minus, a raczej nie spelnienie obietnicy to to, ze nie jest superlsniaca, nie lsni na ustach tak jak to robia blyszczyki, dlatego odejmuje 1 gwiazdke. mam 2 odcienie, dla mnie akurat ciut za ciemne, wiec stosuje tylko na wieczor nawyjscia!

Używam tego produktu od:roku

obrzydlistwo!

Straszliwa paskuda. Śmierdzi obrzydliwie, lepi się i w ogóle nawet nie przypomina błyszczyka tylko jakiegoś ciągnącego gluta. O wiele taniej można sobie usta wysmarować klejem biurowym, efekt będzie pewnie podobny ;-)

Używam tego produktu od: dawna, nie mogłam go zmęczyć przez wiele miesięcy, więc w końcu skończył w koszu.

Dla oszczędnych i cierpliwych

W początkowej fazie użytkowania uznałam ten kosmetyk za porażkę - delikatnie rzecz ujmując. Nie umiałam go równomiernie nałożyć, a kiedy już udało mi się co nieco zmalować wyglądał na ustach jak ścięty kisiel i sklejał wargi niczym kropelka.
Ale prkatyka czyni mistrza.
Przede wszystkik BARDZO ostrożnie z ilością. Jedno minimalne zanużenie aplikatora spokojnie wystarczy na pomalowanie ust, wystarczy powoli przejechać po wargach. Im mniej błyszczyka, tym lepiej się prezentuje. Wówczas naprawdę mozna docenić jego niesamowitą trwałość (utrzymał się u mnie po piciu i jedzeniu).
Miła oku gama kolorów.

Fuj

Co tu dużo mówić - beznadzieja! Mialam chyba odcień Mauvelous Shine albo inny. W każdym razie róż. Sam odcień zadowalający - za to 1 *. Najgorsze zło w całej tej papie nazywanej szminką to wlaśnie konsystencja i nakładanie - horror! Tłusta, rozmemłana papka, toporna w nakładaniu i ciężka w równym rozprowadzeniu. Po pół godzinie starań może i coś z tego będzie, ale jak będziesz chciała "zacisnąć wargi w celu rozbłyśnięcia zniewalającym blaskiem " jak głosi reklama :D to całe starania na nic. Miała się trzymać 8 godzin, jak reklamował AVON. Byłam w niej na weselu i wiem, że dość trwała jest, wytrzymuje gdzieś tak 3-4 godziny co jest absolutnym rekordem. Za to druga *.
Nie polecam.
Wiele jest lepszych, ładniejszych szminek, które trzymają się naprawdę długo. Więc po co?

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: połowa 1

Slaby

Nie jestem zadowolona z tego produktu,poniewaz bardzo slabo sie rozprowadza,bardzo szybko znika(generalnie ie jemszybko blyszczykow,a ten znika mi po pol godzinie).rozni sie bardzo od tych kolorow co sa z katalogu.mala pojemnosc 5ml.zbyt wysoka cena jak dla niego zwlaszcza,ze rzadko sa na niego promocje.Cena regularna 29,90

Używam tego produktu od:3miesiace

Fajny! :)

Dostał się w moje łapki przypadkowo- mama zamówiła nie ten kolor co chciała, a ja cichaczem przetestowałam go na swoich ustach, ot tak z ciekawości.. i co? I ŁAŁ! :) W końcu jakiś produkt Avonu mi się spodobał!
Błyszczyk jest gęściutki (dobrze się trzyma na ustach), po nałożeniu wygląda prześlicznie (color Ice Rose bodajże) i dość długo się trzyma (dłużej niż Bourjois 3D Effet ).
Nie wiem tylko, czy z racji tej gęstości starczy mi na dłużej (w końcu ciągle się nim smaruję ;) ) ale pożyjemy zobaczymy :) narazie 4 gwiazdki

Używam tego produktu od: ok. miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 :)

piękny blask

Przekonałam się do niej dopiero od drugiego wejrzenia....na początku miałam problemy z rozprowadzeniem--za grubo nałożyłam,grudki nie do rozsmarowania,i ta lepkość....schowałam do szafki by po miesiącu zrobić drugie podejście,tym razem udane :)
Pierwszy mój kolor to Peach Luster--średnio ciemna (ja bladolica) taka jakby zgaszona czerwień...cieżki kolor do określenia,ale ciepły napewno :) skusiłam sie też na kolor Twinkle Pink,ciepły jasny róż,jakby miał drobinki ten odcień,bardzo ładny :)
Polecam cierpliwym,bo nakładanie jest tochę ciężkie,i lepkośc może przeszkaszać--o dziwo ja się przyzwycziłam :)

Używam tego produktu od:hmm....to będzie już jakieś 3 mies.
Ilość zużytych opakowań: dwa są obecnie używane :)

kolor idealny

na początku nie umiałam się posługiwać, a w tym kosmetyku oszczędność jest cnotą ;-)
jeśli uda się nałożyć mało (kwestia wprawy) to przylega ładnie do ust, prawie go nie widać, jedynie błyszczy (oczywiście nie aż tak jak w reklamie) i wyrównuje kolor ust
mam kolor mauvelous shine (mogą być literówki, bom leniwa i do łazienki nie chce mi się iść ;-)

Ilość zużytych opakowań: wykańczam pierwsze