Konturówka do oczu

Konturówka do oczu

Pojemność 1,2 g

Miękka kredka konturowa, niezastąpiona przy wykonywaniu perfekcyjnego makijażu. Ma właściwości wodoodporne, co gwarantuje długotrwałość efektu upiększającego. Receptura oparta na surowcach naturalnych. Kredki posiadają drewniane opakowanie, o tym samym kolorze co wkład kredki, ozdobione złotymi lamówkami, nasadka w tym samym kolorze co oprawka.

Cena: 4 zł / 1,2 g

tragiczna (nie)trwałość

Szkoda, że nie zobaczyłam oceny tego produktu zanim wrzuciłam go do koszyka w Rossmanie. Ale nie spodziewałam się, że kredka kupiona w drogerii może być tak okropna (za nastolatki używała kredek kupowanych na bazarach i były o wiele lepsze), tym bardziej, że ta firma nie jest zła. Poza tym moja kredka nie kosztowała 4 zł, a jakieś 7 czy nawet więcej, nie pamiętam.
Jedyny jej plus to temperówka. Poza tym kredka ma tragiczną trwałość, a ja nie mam bardzo tłsutej skóry i nakadałam ją tylko na górną powiekę. Rozmazywała się praktycznie od razu, a zaraz potem znikała. Nie wytrzymywała u mnie 3 godzin jak ktoś pisał, taki czas by mnie nawet zadowalał :/

Używam tego produktu od: użyłam kilka razy

raczej nie

Plusem jest cena,dostępność.
Utzymuję się ok pół dnia u mnie, ale nie maże się do tego czasu.
Tragedia jest za to z nakładaniem, robią się jakieś dziwne grudki,jest jakaś toporna. Nie przypadła mi do gustu.

Lubię

Kupiłam w promocji w Rossmannie. Szukałam zielonej kredki i kolor wibo najbardziej mi odpowiadał. Zwykła, przeciętna kredka. U mnie wytrzymuje kilkanaście godzin. Lekko odbija się na górnej powiece, ale mi się wszystko odbija na górnej powiece:) Jest bardzo miękka, łatwo się jej używa. Ja jestem zadowolona z zakupu:)

Używam tego produktu od: tydzień
Ilość zużytych opakowań: 1 niepełne

Wibo na wiosnę 2015

tragedii nie ma

Właściwie używam tylko czarnej konturówki z Wibo, bo najtańsza, a do dolnej powieki cudów nie potrzebuję.

Plusiki:
+ cena
+ intensywność koloru
+ miękkość rysika

Minusy:
- rozmazuje się i odbija
- mało trwała na powiece

Ilość zużytych opakowań: ok. 3

tragedia

Nie spodziewałam się jakiejś rewelacji za tą cenę, ale to jest juz przegięcie.Maluję się nią rano do szkoły a na 3 godzinie jużjej nie widać! Jest twarda, ciężko się nią maluje, strasznie niewydajna i szybko się ściera. Ogólnie mega szajs..nawet 1 zł nie warta ;/ W dodatku chyba przepłaciłam bo w rossmanie dałam za nią 7 zł...;/

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Niska cena dobra jakość

Od roku uzywam tej kredki w kolorze czarnym. 1 opakowanie starcza mi na ok 1 miesiąc. Kupiłam ją ze względu na niską cenę, i jestem całkiem zadowolona, ponieważ obawiałam się tragicznej jakości (nie miałam akurat kasy na droższą, wiec była ta albo żadna ;)) ale jest dobra jakośc na na taką cenę.

Plusy:
+ bardzo niska cena
+ bardzo nasycona czerń
+ nie rozmazuje się, raz poszłam z nią spać i obudziłam się i nadal była na oczach w prawie nienaruszonym stanie)
+ łatwo się nakłada ponieważ kredka nie jest ani za twarda ani za miękka
+ ma temperówkę na zakrętce

Minusy:
- Bardzo szybko się zużywa ponieważ bardzo szybko się tępi (a ja muszę mieć zaostrzoną końcówkę) i często trzeba ją ostrzyć

Używam tego produktu od: od 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie na 1 miesiąc od 1 roku

Dla mnie jest wporządku

Lubię używać tej kredki szczególnie w kolorze szarym. Podkreślam nią linię rzęs a nie linię wodną oka. Jeżeli ktoś podkreśla linię wodną, to nie można zarzucać jej nietrwałość, bo tam każda kredka szybko się zmazuje. A jeśli wychodzą wam grube kreski to użyjcie temperówki. Nie wiem skąd takie słabe oceny i złe opinie.
Plusy:
-kredka jest tania i wydajna
-teraz na zatyczce ma temperówkę, ale ja i tak jej nie używam
-kredka jest dobrze napigmentowana, kolor jest okey
-kreskę dobrze się maluje, bo kredka nie jest ani za twarda, anie za miękka, taka w sam raz
-kreska trzyma się na powiece cały dzień, nie ściera ani nie odbija, nawet jak lekko się rozmaże to wygląda to dobrze i naturalnie
-jest wydajna i co do podanej wyżej ceny to teraz trochę zdrożała
Polecam tą kredkę, bo dla mnie jest ona lepsza od nie jednej z tych wyższej półki.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: wiele

Najgorsza...

Przyznam się szczerze że mam za sobą kilka sztuk tej kredki.Kupowałam ją namiętnie gdy zaczynałam się malować bardzo dawno temu może miałam wtedy z 11-12 lat i praktycznie zero funduszy na kosmetyki :D Ostatnio miałam okazje pomalować się nią u koleżanki (gdyż juz daaaaaaaaawno nie pamiętam jaka była ta kredka)Coś strasznego:/
+cena
-tępa w nakładaniu
-nie da się zrobić ładnej kreski
-końcówka wiecznie okrągła
-wyblakłe kolory
-twarda
-rozmazuje się
-nietrwała
Generalnie kredka nadaje się tylko do zabawy dla dzieci:/ Nie polecam!

Oh nie... ;/

straszna ..:(
jedyny plus to chyba cena ale i tak warto dołożyć pare złotych i kupić PRAWDZIWĄ kredkę.
Kolor beznadziejny ,wyblakły, twarda, trudno się nakłada, łatwo i niesamowicie szybko się rozmazuje.. :O O ! A wodoodporna to ona napewno nie jest heh to chyba jakiś żart...

Używam tego produktu od: kiedyś kupiłam
Ilość zużytych opakowań: początek 1

Bardzo fajna

Jak komuś wychodzą grube kreski to niech zacznie częściej temperować kredki.

Kredeczka jest miękka, ładnie się rozciera, trzyma się ładnych pare godzin. Nie jest raczej wodoodporna, ale nie tak łatwo się jej pozbyć. Czego się więcej spodziewać za 3,50?

Obecnie mam czarną 02, ale planuje dokupienie kilku kolorków.

Używam tego produktu od: prawie 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: pierwsza

dobry

Duży wybór kolorów, kredka długo się trzyma.
Ja mam zieloną i białą.
Biała fantastycznie rozświetla i otwiera oko. Polecam. Zielona mi intensywny kolor, nie ściera się, używam też do górnej powieki.
Minusów nie ma.

Używam tego produktu od: 1rok

straszna

Okropna kredka .
-Cieżko się nakłada
-bardzo łatwo się rozmazuje i spływa z oczu!
-zostawia smugi pod oczami !

ZDECYDOWANIE NIE ! Nigdy jej nie kupie, może cena OK ale co z tego ...

Używam tego produktu od:kupiłam jedna z 2lata temu mam ją do dziś