Color Trend, Chill Out Lip Gloss (Wyluzowany błyszczyk do ust)

Color Trend, Chill Out Lip Gloss (Wyluzowany błyszczyk do ust)

Błyszczyk do ust w trzech kolorach:
- Beach Breeze,
- Pina Colada,
- Skinny Dipping.

Smak i zapach - mięta. Całkiem przyjemny. Polecam.

Cena: 14,90 zł / 7 ml

taki se

Taki sobie mały ładnie pachnący balsamik do ust.
Nic specjalnego. Zapach ok, opakowanie małe i wygodne.

Ale można za tą cenę znaleźć coś lepszego.

Ilość zużytych opakowań: jeden pinacolada

dziwnie suchy 0_o

Mam odcień Pina colada - beżowo-złotawy. Musze przyznać,ze zapach zaskakujący:D istna mietowa pasta do zebów, jak wspominały moje poprzedniczki. W smaku słodki. Zdziwiła mnie konsystencja błyszczyka - jest jakby złożony z samych drobinek, na ustach rozprowadza się jak potłuczona bombka, nie da się nałozyć go bez lusterka, no chyba że ktoś lubi efekt "pasiastych" ust. Jakoś jednak sobie z nim radzę- wystarczy najpierw nałozyć na usta balsam, a potem dopiero błyszczyk i od razu lepiej się nam współpracuje;)

Ogólnie daje całkiem ładny efekt bledszych, rozświetlonych ust, miło chłodzi. Idealny na lato.

Używam tego produktu od:wiosny (oczywiście przeplatany z całą resztą mego błyszczykowego arsenału :) )
Ilość zużytych opakowań:ułamek 1

Fajny

Bardzo polubiłam ten błyszczyk. Ma przyjemny smak i zapach (cenię to w błyszczykach bardzo). Zamówiłam najjaśniejszy kolor (pinacolada)i jest bardzo ładny, półprzejrzysty, z dużą ilością drobinek, ładnie perłowy, błyszczący. Jest rzadszy niż inne błyszczyki color trend, ale jest dość trwały. Tubeczka nie jest zbyt wygodna, ale przy jego żadkiej konsystencji nie przeszkadza mi to aż tak bardzo.

Używam tego produktu od: kilkunastu miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

na lato

Posiadam odcien najjaśniejszy. Kolor idealny na lato, do opalonej skóry. Smak, zapach - faktycznie czuć mięte. Odczucie co do ust - trochę takie jak pasta do zębów, ale nie jest obrzydzające ;). Opakowanie małe, ale jak na kupione w promocji (kupiłąm z resztkowej wyprzedaży) może być.
Nie radzę malować się bez lusterka - przynajmniej przy moim kolorze. Lusterko niezbędne ;)

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Ok

Dostałam go z wymianki. Mam odcień pina colada. Lubię go za ten efekt chłodzenia, przy obecnych upałach jest bardzo miły, ślicznie pachnie miętą. Smak ma słodki, na ustach zostawia taki perłowy połysk, o wiele ładniejszy gdy nałozony jest cieniutką warstwą. Gdy jest go więcej wałkuje się i zbiera w formie białej kreski. Średnio trwały, ale ja i tak nie oczekuje tego od błyszczyków. Całkiem porządnie nawilża usta. Jest po prostu w porzadku.

ciekawy..

kupiłam go ostatnio na wyprzedazy, nie ma go juz w zwyklej sprzedazy... Kolo pina colada- dla mnie idealny :) . Na lato do opalonej skory w sam raz. Efekt schłodzenia tez, ale smak i zapach pasty do zebow to duzy minus. Cięzko tez sie rozprowadza... Mimo tego, jak na tą cene (kupilam za 8zl), nie najgorszy:)

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1 opakowania

dop

Po pierwsze ma miętowy smak,co bardzo mnie denerwuje,bo czuje jakbym miala pastę do zębów na twarzy.Po drugie schodzi z ust w mig.Po 3 połysk nie taki jakbym chciala.Po czwarte małe opakowanie.Po piąte nie da się go nałozyc bez lusteka.Ma bardzo niewygodny otwór z którego wyplywa za dużo błyszczyku.Jedyne do czego się nie mogę przyczepić to kolor:skinny dipping jest w sam raz.

średniaczek

Idealny na ciepłe dni, bo lekko chłodzi usta. Posiadam odcień Pina Colada - beżowy ze złotawymi drobinkami, ładnie się błyszczy. Nie jest zbyt trwały, tubka średnio poręczna (aplikator do bani, strasznie malutki). Taki średniaczek. Można spróbować w promocji, bo tradycyjna cena jest zdecydowanie jak na takie maleństwo - za wysoka.

beznadzieja

Strasznie male opakowanie i nie polecam go na chłodne dni bo na ustach strasznie oziebia przez ta miete mi zimno:)Na lato pasuje a nie na takie chłody:) Strasznie ciezko jest nalozyc ten blyszczyk przez ten otworek ciezko wyplywa ten blyszczyk i w postaci takiej kluski:(Bez lusterka sie go nie da nałozyc....Nie polecam!

w miare

Posiadam Beach Breeze. Na ustach wyglada bardzo fajnie, co do trwalosci to jest przecietna. Po nalozeniu czuc chlod na ustach :) Naklada sie go rzeczywiscie nie za fajnie, ale da sie to przezyc. Bez lusterka bym chyba nie umiala...

bardzo fajny

zglosilam i oceniam. zamowilam najjasniejszy kolor /pinacolada/, jest to bardzo jasny bez z iskierkami-perlowy.fajny blyszczyk, dlugo sie trzyma,ok.godziny,jak na blyszczyk to dlugo.kolor bardzo mi przypadl do gustu,bardzo ladnie sie blyszczy, i nie daje efektu trupa na ustach.zamowilam juz drugi kolor-beach breeze-pewnie tez bede zadowolona. aaa!po nalozeniu usta troche pieka przez ta miete-da sie to wytrzymac, czuc odswiezenie:D i jeszcze jedna rzecz-minus-kopytko to jest tak niewygodne,ze az nie da sie uzywac niestety.musze zabierac inny blyszczyk ze soba.ogolnie polecam. da sie te minusy wybaczyc:)