Lancome, Extencils (Tusz wydłużający i podkręcający)

Lancome, Extencils (Tusz wydłużający i podkręcający)

Bardzo dobrze rozprowadza się, a dzięki szczoteczce rzęsy są podkręcone i wydłużone. Nawet mocny makijaż rzęs nie wygląda nienaturalnie. Jest także bardzo trwały: nie osypuje się, nie rozmazuje, nawet łzy nie są w stanie go naruszyć.
Dostępny w 3 kolorach.

Cena: 85 - 119 zł

Rozczarowanie

Mialo byc pieknie ale nie jest. Tusz jest jak dla mnie zbyt mokry- skleja rzesy, nie rozdziela. Piekna czern ale co z tego. na dodatek lzawia mi po nim oczy.

Używam tego produktu od: 2 tyg

Nic specjalnego

Nie osypuje się i nie skleja rzęs.
Nie robi również nic innego: nie wydłuża i nie podkręca. Moje krótkie i rzadkie rzęsy w żaden z tego tuszu nie skorzystały. Za taką cenę - szkoda słów.

Używam tego produktu od: 3 m-cy

szkoda pieniędzy

Dobry tylko przez pierwszy miesiąc, potem kruszy się po paru godzinach od nałożenia. Nie podkręca, nieźle wydłuża. Używałam większości tuszy Lancoma i z żadnego byłam zadowolona, nie za te pieniądze, które się za nie płaci. Wracam do Max Factora, przynajmniej na jakiś czas. Używam tego produktu od: już nie, w koszu po paru tygodniach
Ilość zużytych opakowań:1 niecałe

Salon fryzjerski

fajna

uzywalam bardzo dlugo i bylam raczej zadowolona. Zreszta ja zawsze jestem zadowolona z maskar Lancome - nie widze w nich wiekszej roznicy poza inaczej wygladajaca szczoteczka i cena ;) dzialaja fajnie, podkrecaja, czasami troche wydluzaja, czasami pogdubiaja, a zwykle robia to wszystko na raz.
wlasciwie to ta recenzja moglaby znalezc sie pod kazda inna maskara tej firmy.
Sostuje od lat i naprawde nie widze pomiedzy nimi zadnej powaznej roznicy.
Sa trwale, nie osypuja sie, nie zostawiaja grudek.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: wiele

chrabąszczyk ;)

Dostałam w prezencie z Hypnose - i tu powtarzam: za taką cenę sama nie kupiłabym nigdy w życiu.

Mam mocne, grube, proste i dość długie rzęsy.
Ten tusz zrobił mi takie cudowne owadzie nóżki, że powinnam chyba zrobić zdjęcie ;) Po prostu tragedia.
Dwie gwiazdki dałam za woodoodporność - zmywałam go 15 minut ;)

Nie wydłuża, nie wzmacnia, rzęsy są lekkie i wyginają się w każdym kierunku, wygląda to makabrycznie.

Dziewczyny, naprawdę wypróbujcie go przed zakupem w perfumerii.

Oczywiście nie polecam.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie

Mój faworyt

Jest rewelacyjny. Jeden ruch szczoteczką i rzęsy są pieknie wydłużone i rzeczywiście podkręcone. Efekt podkręcenia jest naprawdę rewelacyjny.Nie skleja rzęs.

Używam tego produktu od:roku

goraco polecam

to moja ulubiona mascara.dla osob,ktore chca uzyskac efekt bardzo dlugich i podkreconych rzes,bez sztucznego efektu,idealna do makijazu dziennego.nie skleja rzes,utrzymuje sie w perfekcyjnym stanie przez dlugi okres czasu.ma lekka konsystencje,latwa do nakladania.nie wysusza sie w pojemniczku,jest wydajna.

Bdb :)

Dobry tusz. Mam długie rzęsy i gęste - ale on je świetnie podkreśla w dzień, na wieczór dając trochę więcej można uzyskac bardziej teatralny efekt, stały, trwały - nie kruszy się, nie osypuje, zniesie nawet aerobic czy siłownie..ta firma rzadko kiedy uczula, nawet moja mama która ma alergie na prawie wszystko co nakłada się na oczy, może podbierać bezkarnie i nie ma uczulenia, a do tego zmywa się zwykłym płynem do demakijażu oczu. wart swojej ceny.

Świetny mimo wad...

oj właściwie nie wiem czy trafnie daje te 4 gwiazdki bo wielka wadą tego tuszu jest jego krótka żywoność. Wysycha dość szybko i ciężko sie zmywa! Nie moge jednak nie podkreślić, że jest świetny! Naturalny efekt, rzęsy długie. Kiedyś malowałam koleżankę i udało mi sie zrobic cos wspaniałego za jego pomocą! Takich pięknych rzes nie "stworzyłam" do tej pory używając innych maskar. Wyglądało dokładnie jak ze plakatów reklamujących tą marke, tak więc polecam dla niecodziennego efektu, naprawdę warto!

mój ulubiony

Bardzo dobrze rozprowadza się, a dzięki szczoteczce rzęsy są ładnie rozdzielone, podkręcone i wydłużone. Cenię go za to, żę nawet mocny makijaż rzęs, który lubię, wygląda naturalnie. Odpowiada mi także odcień brązu- nie jest za jasny i estetyczne opakowanie.

Fajny

Tusz fajny, pięknie pogrubia rzęsy, trochę wydłuża i podkręca. Ale... szybko wysycha, kruszy się, rozmazuje w kącikach oczu, niedopracowne opakowanie. Mało wydajny.

niby super, ale...

Do samego tuszu nie mam zastrzeżeń, co więcej uważam, że z oferty Lancome jest wciąż najlepszy. Ładnie maluje, bardzo przedłuża, a przy tym rzęsy wyglądaja naturalnie. Uzyskanie efektu nienaturalnie długich rzęs, które jednak wyglądaja dla średnio wprawnego oka jak niepomalowane to moim zdaniem duży sukces. Całość ma jednak wady, które dyskwalifikują ten kosmetyk. rzede wszytskim fatalne opakowanie, które jakoś się nie dokręca. Konsekwencją tego jest zbyt szybkie wysychanie tuszu. Poza tym szczoteczka się jakoś kruszy po 2-3 tygodniach. Gdyby więc ten tusz w innym opakowaniu, pewnie bym jeszcze kupiła. A tak - za bardzo mnie irytuje.