Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Algi Morskie, Spray nawilżająco-ochronny do włosów

Algi Morskie, Spray nawilżająco-ochronny do włosów

Odżywka w sprayu. Nie zastępuje normalnej, radziłabym raczej używac sprayu do odświeżenia fryzury. Nie skleja włosów, nie usztywnia. Posiada filtry UV, więc nadaje się na plażę i do solarium.

Bardzo dobry :)

To jest produkt bez którego nie mogę sie obejść w podczas modelowania włosów. Psikam nim na nakręcone wałki , a po zdjęciu ich mam zapewnioną nienaganną fryzurę. Spray leciutko usztywnia włosy, nie skleja ich, nadaje ładny połysk. Niestety jestem rozczarowana- firma Joanna wycofała go z produkcji i obecnie jest nie do kupienia:(

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[94229].usefull || 0 }}% pomocna.

****

Przejdę do konkretów: tani,wydajny, nie skleja włosów,ładnie pachnie,nadaje im połysk, no i zapewnia trwałe ułożenie fryzury, ułatwia stylizację.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[80110].usefull || 0 }}% pomocna.

całkiem całkiem:)

Kupiłam spray specjalnie żeby ukladać grzywke i sprawdził się bardzo dobrze.
Plusy:
* nie skleja włosów
* ochrone przed słońcem
* włosy są puszyste ale nie odstają-ladnie sie ukladają
* korzystna cena
Minusy
* efek jest owszem długi, ale jak dla mnie niewystarczający.

Pozdrawiam

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[80100].usefull || 0 }}% pomocna.
depilacja zalety

Inne zastosowanie

Wszystko co jest napisane na opakowaniu mija się z prawdą. Spray wysusza, plącze włos, lepi je, a blasku to już na pewno nie nadaje- raczej mat. Ja jednak znalazłam inne zastosowanie tego kosmetyku- pryskam nim włosy u nasady po umyciu głowy. Efekt? Włosy mi się przetłuszczają o dzień póżniej. I używam go tylko do tego celu. Jest niedrogi i wydajny.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[63936].usefull || 0 }}% pomocna.

chroni

Kupiłam ją dla ochrony przed promieniowaniem UV i w tej roli sprawdza się znakomicie. Ładnie, świeżo pachnie. Dobrze się rozpyla, połowa nie leci na ziemię. Nie obciąża włosów, a wręcz sprawia, że są bardziej świeże i puszyste, choć poza tym właściwości pielęgnacyjnych nie zauważyłam. Położona w nadmiarze lekko skleja, ale nie sprawia, że są tłuste i łatwo je rozdzielić. Fryzury za bardzo nie utrwala, ale chroni przed promieniowaniem, włosy nie są tak wypowiałe i zmatowione jak bez niej. Wydajna.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[18410].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry i pięknie pachnie:)

Bardzo odpowiadają mi formuły typy spray na włosy bo moje sa delikatne i podatne na układanie. Sprau Joanny urzekł mnie przede wszystkim szalenie przyjemnym zapachem, tym , że mimo początkowego (gdy włosy są nim spsikane i wilgotne) lekkiego sklejenia (co nie oznacza obciążenie włosów) włoski jak wyschną są miękkie w dotyku, puszyste, pięknie się układają no i wciąż pięknie pachną.Nie robią się po nim przylizane albo w strąkach.Nie są pózniej posklejane i obciązone.Bardzo odpowiada mi ten preparat szczególnie biorąc pod uwagę jakość do ceny, bo zapłaciłam za niego coś ok.11 zł.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[15837].usefull || 0 }}% pomocna.

spełnia swoje zadanie

Dla mnie podstawową jego wadą jest właśnie to,że trochę skleja włosy. Świetnie jednak sprawdza się jako preparat modelujący i ochronny i takie jest też jego zadanie. Nie jest może jakiś nadzwyczajny, ale spełnia obietnice producenta.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[9092].usefull || 0 }}% pomocna.

Jest ok

Bardzo ladnie pachnie, nawilza wlosy, ulatwia rozczesywanie. Ale nie zastapi normalnej odzywki.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[9066].usefull || 0 }}% pomocna.

brak efektów

Filtry UV to w zasadzie jedyna zaleta, ponieważ zgodnie z instrukcją spray ten powinien także modelować fryzurę. Niestety, jeżeli chodzi o mnie to efekt był żaden. Można używać chyba tylko dla poprawy samopoczucia.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[4825].usefull || 0 }}% pomocna.

RZEŚKA

Kupiłam ją sobie niedawno z myślą używania jej nad morzem (wyjeżdżam za tydzień). Wypróbowałam - rzeczywiście nie skleja włosów, dalej pozostają lekkie i puszyste. Śliczny, rześki zapach! No i te algi! Niewygórowana cena to ostatnia zaleta.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[4806].usefull || 0 }}% pomocna.