Odżywka "łatwe rozczesywanie" w sprayu

Odżywka "łatwe rozczesywanie" w sprayu

Timotei oferuje Ci możliwość łatwej i szybkiej pielęgnacji włosów, ale bez ich niepotrzebnego obciążania. Sekret? Lekka odżywka z ekstraktami z owoców cytrusowych i składnikiem nawilżającym. Prosta w użyciu, ułatwia rozczesywanie włosów, pozostawiając je lśniące, aksamitne, miękkie i czyste na dłużej. Do wszystkich rodzajów włosów.
Rozpryskuje się silnym strumieniem więc jeśli ktoś nie chce silnie wilgotnych włosów nie polecałabym tego środka. Nie nawilża znacząco. Silnie pachnie cytrusami, dla mnie aż za mocno. Pomaga rozczesać włosy, jeśli ktoś nie używa żadnej odżywki. Po jej zastosowaniu koniecznie trzeba rozczesać włosy inaczej są sklejone i sztywne.

tylko ułatwia rozczesywanie

Do włosów poplątanych i niesfornych nadaje się bardzo dobrze. Moim zdaniem oprócz tego, że ułatwia rozczesywanie problematycznych \'kołtuników" i dobrze sprawdza się na lokach, to nie robi nic poza tym;

Nie zaobserwowałam wyjątkowego odżywienia moich włosów; odzywka nie nawilża przesuszonych końcówek - jak były tak nadal są suche. Jest to środek, który tylko pomaga rozplątać włosy i później je wystylizować, ale nic ponadto; odżywka faktycznie jest bardzo lekka, ale od takiego produktu wymagam działania kompleksowego;

Odżywka słabo chroni włosy przed suszeniem; zapach jest nieco zbyt intensywny; opakowanie również mnie zniechęca - wygląda jak płyn do mycia okien; myślę, że warto poszukać odżywki, która oprócz zapewnienia łatwiejszego rozczesywania, zadziała także pielęgnująco na włosy ;-)

S U P C I O ! ! !

Przedewszystkim: piękny zapach: cudeńko! Kochane cytrusiki ! :) !! Wygodny " rozpylacz: ;) . Odżywka ułatwoała mi rozczesywanie włosów. Kosmyki były po niej trochę bardziej miękkie i blyszczące. Fajna. Acha, bardzo wydajna.

ładny zapach, nic więcej

Kupiłam ten kosmetyk z myślą o moich cienkich włosach, które po każdym myciu plączą się. Żeby rozczesać je trzeba użyć dużo specyfiku, co z kolei powoduje zbytnie obciążenie włosów i szybkie przetłuszczanie. Zdecydowanie nie polecam go.

Smokey eyes H&M

Bubelek....

Zawiodłam się...Ten produkt to tylko niespełnione obietnice. Mam włosy mniej więcej do połowy pleców, cienkie i delikatne i po każdym myciu tracę ich duuużo przy rozczesywaniu
:( Myślałam,że może ta odżywka mi pomoże, ale niestety.Nie ułatwia rozczesywania ani trochę, bardzo intensywnie pachnie cytrusami (dla mnie drażniąco) i szybko przetłuszczały mi się po niej włosy :( Nie polecam!

niezly

Ta odzywka jest calkiem niezla i doskonale spelnia swoja role czyli bardzo pomaga w rozczesywaniu wlosow. Ma swietny zapach i opakowanie, poza tym jest tania! ale... z odzywianiem wlosow to nie ma ona nic wspolnego niestety i jest bardzo malo wydajna!Ilość zużytych opakowań: 2

Bardzo średnia

Ma ładne opakowanie, przyjemny zapach, mnie pomaga w rozczesywaniu (teraz tracę mniej włosów przy tym ;)), jednak mam wątpliwości co do tego, czy rzeczywiście odżywia... Raczej chyba nie bardzo... Używam jej, kiedy nie mam czasu lub ochoty stosować odżywki spłukiwanej.

taki sobie.

Pierwszą gwiazdkę zyskuje za opakowanie – pomysłowe, w ładnym kolorze, nie aż takie wielkie. Poza tym łatwo można znaleźć na nim potrzebne informacje – opakowanie czytelne. Jednak ujęłabym z połówkę gwiazdki za ciężkie rozprowadzanie na włosach – potrzebuje się drugiej osoby do pomocy, ponieważ jeśli chce się spryskać kosmyki z tyłu to trzeba je przekręcić, a wobec tego zawartość przechyla się do drugiej ścianki i rurka nie dosięga płynu toteż można pryskać do woli a płyn nie wyleci. Druga gwiazdka za zapach, nie zgadzam się z oceną recenzenta że pachnie za mocno cytrusami, bo dla mnie zapach odpowiedni – żywy, świeży. Trzecia gwiazdka – za fajny połysk. Nie jest on aż tak wyraźny, ale jednak. Czwarta, za łatwiejsze rozczesywanie. Jeden minus jednak za to, że u mnie włosów jest jakby mniej po użyciu tej odżywki...Trzy gwiazdki.Ilość zużytych opakowań: połówka. Mam go od ponad pół roku. Używam czasami.

tylko pachnie

fajny pomysl na spray, z taka pompeczka (jak do kwiatkow), a nie ze zwyklym dyfuzorem :P Ladnie pachnie cytruskami i nawet sie troche ten zapach utrzymuje, ale w rozczesywaniu to on raczej nie pomaga :) taki sobie pachnacy spray do wlosow, moze troche odzywia, ale nie ma sie co po nim spodziewac. Chyba najciekawsze w nim to opkakowanie :-)Ilość zużytych opakowań: 1

dobra

Bałam sie tego typu odżywek - tzn. bez spłukiwania - bo mam tłuste włosy, ale pomyślałam, że jak to spray... Bardzo ładnie, cytrusowo pachnie. Jest bardzo wydajna. Włosy świetnie się rozczesują - a mam długie - nie są obciążone ani nie wyglądają na przetłuszczone. Polecam do tłustych, długich włosów, które nie potrzebują odżywek, a trudno je rozczesać.

tylko nablyszcza

Jako nablyszczacz dziala dobrze, ale cale nie odyzwia. Mam tez watpliwosci, czy w ogole pomaga przy rozczesywaniu. apach przyjemny i swiezy, ale bardzo silny.