Gel Coiffant Modelant (delikatny żel do układania włosów)

Gel Coiffant Modelant (delikatny żel do układania włosów)

Ułatwia ułożenie fryzury i delikatnie ją utrwala. Nie pozostawia na włosach zbędnej powłoki, można go łatwo wyczesać. Zawarte w nim substancje ochronne takie, jak: prowitamina B5 i Anatide (syntetyczna kopia wosku pokrywającego kacze pióra) utrzymują naturalną wilgotność włosów, nadając im jednocześnie wyjątkowy połysk.

super

Wspaniały, delikatny, nie robi sztucznej skorupy. Mam długie włosy i niesforne włosy które lubią odstawać na wszystkie strony. Dzięki produktom rene furterer powoli zaczynam nad nimi panować. Gel ten idealnie się sprawdza do końskiego ogona, idealnie wygładza i utrwala na długo, włosy lśnią, ale nie sprawiają wrażenia tłustych... wreszcie moje krótsze włoski przy czole przestały śmiesznie sterczeć i nie muszę już dodatkowo stosować opaski. Na drugi dzień nie widać, że użyłam żel. Mam na myśli białe okruszki. Serdecznie polecam, czasem warto zainwestować :)Używam tego produktu od:5miesięcy
Ilość zużytych opakowań:ciagle 1

naprawdę delikatny

Jeśli ktoś jest miłośnikiem subtelnych preparatów do stylingu, to ten żel będzie idealnym wyborem. Utrwala bardzo delikatnie (co w niektórych sytuacjach staje się jego wadą), praktycznie nie widać go na włosach, pachnie ślicznie i dyskretnie. Jest bardzo wydajny. Używałam go z przyjemnością do czasu odkrycia "pajęczynki" L'Oreala, która moje delikatne włosy dyscyplinuje na dłużej niż ten żel.