Florina Kraków, Bouquet Nature, Masło orzechowe do ciała

Florina Kraków, Bouquet Nature, Masło orzechowe do ciała

Wyjątkowo delikatne masło orzechowe przeznaczone jest do codziennej pielęgnacji całego ciała szczególnie skóry suchej i wrażliwej. Kompleksowe działanie składników roślinnych bogatych w lipidy, nienasycone kwasy tłuszczowe i witaminę E intensywnie wygładza, uelastycznia, lekko natłuszcza skórę, gwarantuje skuteczną regenerację połączoną z uczuciem głębokiego nawilżenia. Przynosi ulgę po opalaniu.

Skład: Aqua, Corn Oil, Isopropyl Mirystate, Cetearyl Alcohol&Ceteareth18, Cetearyl Alcohol, Hazel Seed Oil, Propylene Glycol&Junglans Regia, Cocoa Seed Butter, D-Panthenol, Lauro Amidoylinuline, Mineral Oil&Corn&Walnut Extract, Phenoxyethanol&Methylpara ben&Etyl Parabene& Propyl Parabene&Butyl Parabene, Carbomer, Triethanoloamine, Parfum, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone

Cena: 17,50 zł / 180 ml

Luksusowe Masło do Ciała!!

Masło jest świetne, ma same zalety:
- odżywia skórę
- pięknie pachnie
- ma bogatą konsystencję, doskonale się rozprowadza
- zawiera składniki naturalne
- w szklanym słoiczku, ozdobnym i luksusowym

szkoda, że jest tak trudno dostępne

wspaniałe

Masełko jest naprawdę cudowne. Ma gęstą, aksamitno-maślaną konsystencję. Pachnie delikatnie i bardzo naturalnie. Jest umieszczone w ładnym, szklanym słoiczku (po zużyciu masła też się może przydać - ja w nim trzymam płatki kosmetyczne). Najważniejsze są jednak jego cudowne właściwopści pielęgnacyjne. Jest jednym z niewielu smarowideł, które potrafi tak zadbać o moją skórę w zimie. Nie ma mowy o żadnej szorstkości, przesuszeniu, podrażnieniach. Skóra jest gładziutka i nawilżona.
Gdyby nie ogromny wybór innych mazideł, które nęcą na sklepowych półkach, kupowałabym je częściej.

KWC!

Ja natomiast mam masło bazyliowe, ale jestem pewna, że wypróbuję inne warianty- orzechowe czy jogurtowe. Składem się nie różnią, więc myślę, że mogę produkt przeze mnie wypróbowany ocenić tutaj. Zapach jest przyjemny i subtelny, ale nie zachwycił mnie szczególnie, myślę, że takie aromaty pasują raczej na jesień i zimę, dlatego też część, która mi jeszcze została, przeznaczę właśnie na ten okres [niestety, to już niedługo]. Konsystencja gęsta, treściwa, masełkowata, co raczej nie dziwi :D. Miło się rozmarowuje na ciele, szybko wchłania, nie zostawiając tłustego filmu. Skóra jest wspaniale nawilżona, odżywiona, gładka i miękka, po prostu idealna! Daję pięć gwiazdek, bo do reszty zakochałam się w opakowaniu- szklany, ciężki, babciny słoiczek stanowi ozdobę mojej szafki. Jak dla mnie- małe dzieło sztuki, zdecydowanie wyróżnia się na tle kolorowych plastików, które chowam jak najgłebiej, nawet nie czepiam się, że to produkt stacjonarny, coś za coś się mówi :D. Polecam po stokroć!

Używam tego produktu od:-
Ilość zużytych opakowań: -

Manicure - kolorowy french

brawa!

Aż dziw bierze, że za 16 zł można kupić kosmetyk tej klasy. Konsystencja na oko maślana, jednak w rzeczywistości kremowa, bardzo smarowna, puszysta. Mam b. suchą skórę i to masełko świetnie sobie radzi z tym problemem. Zapach jest delikatny, dość apetyczny, nie przesadny. Bardzo ładne opakowanie, choć zdecydowanie 'stacjonarne' ze względu na spory ciężar. Wydajność typowa dla masełek do ciała, czyli niezbyt wielka, co przy tej cenie wybaczam.

jogurtowe świetne

Mam masełko jogurtowe i jest świetne. Szybko wchłania się w skórę, nawilża , skóra robi sie faktycznie aksamitna. Nie natłuszcza ( w porównaniu z masłami z Body Shopu :) ) Bardzo przyjmne w stosowaniu, słoik może i dobrze prezentuje się na półce, ale już w podróży kiedy mam kremy do twarzy w szklanych słoiczkach wolałabym , plastikowe opakowanie kosmetyku do ciała :). Pojemność niewielka 180 ml, wydajność bez rewelacji, ale w moim przypadku każde masełko bez względu na firmę szybko znika. Polecam, szkoda że trudno dostępne, ja kupiłam w sklepie internetowym, bo pomimo długich poszukiwań nie znalazłam w tradycyjnych drogeriach.

rewelka

bardzo dobry, odżywia, nawilża, wygładza. lekki kosmetyk, wystarczy odrobina, żeby rozprowadzić na skórze. szczewrze polecam.:) ponadto ciekawe opakowanie, ładnie wyglądające na półce. ;)