Avon, Skin So Soft, Fragrance Free Creamy Body Wash (Kremowy żel pod prysznic do skóry delikatnej)

Kremowy żel pod prysznic, który zapobiega wysuszeniu skóry, łagodnie myje, jednocześnie nawilżając, wspaniale się pieni.

Cena: 19,90zł / 250ml

ok

nie zgadzam zię z ponizsza recenzją,żel może nie pachnie pieknie, ale bez przesady nie śmierdzi
jego główne działąnie polega na tym, że ma byc dostowany do skóry skłonnej do alerii - przeciez nie możebyć naperfumowany jak nie wiem co !!!
zauwazmy jak pachna kosmetyki apteczne- trzeba to wziąśc pod uwage
ja osobiscie nie mam skóry wrazliwej, nabyłam tez żel w zeszłym roku, gdyz byłą duża obnizka ceny i może nie jest moim ulubionym, ale nie jest zły
do skóry delikatnej napewno się nadaje, nawilża lekko i dba o skóre
moge polecic, ale niekoniecznie

Używam tego produktu od:w zeszłym roku

Brrrrrrrrrrrr :(

Prysznic z tym żelem to czysta... nieprzyjemność, głównie ze względu na jego chemiczny zapach i całkowity brak piany (w przeciwieństwie do tego jak zapewnia producent). Za taką cenę stanowczo nie polecam produktu, który ma się ochotę z siebie zmyć zaraz po nałożeniu go na ciało. Po prysznicu i tak trzeba wklepać w siebie sporo ładnie pachnącego balsamu, żeby zniwelować ten nieprzyjemny zapach.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i ostatniego