Foot Works, Stay Dry Deodorising Lotion (regulujący pocenie i odświeżający krem do stóp)

Zapewnia całodzienną ochronę przed poceniem, a dzięki specjalnej technologii walczy z nieprzyjemnym zapachem. jest nietłusty i szybko się wchłania. Zawiera puder ryżowy.

Cena: 17,90 zł / 75 ml

taki sobie

Nie mam jakiegoś wielkiego problemu z poceniem się stóp, zwykle używam go kiedy moje nogi muszą spędzić więcej czasu w kozakach, lub w lato. rzeczywiście fajnie chłodzi i stópki się nie pocą(nie jestem osobą która ma z tym problem,dlatego nie oczekujcie,ze jeśli macie z tym problem będziecie miały taki sam efekt) . Jednak w działaniu nie ma rewelacji. miałam lepszy produkt o takim działaniu. Myślę,że AVON chciał zrobić coś co było w ORIFLAME, by nie być gorszym i nie zbyt mu to wyszło.Minusem jest tez to, że po pół roku użytkowania z kremu zrobiła się prawie woda...otwierając tubkę "krem"od razu się wylewa (bez naciskania na tubkę).Zmiana konsystencji wpłynęła niekorzystnie na wchłanianie się w skórę

Plusy:
- zmniejszenie pocenia się stóp
- delikatnie przez moment chłodzi stopy

Minusy:
- brak rewelacji w działaniu
- zmiana konsystencji po pół roku
- krótkotrwałe działanie

regulował

Co do regulacji pocenia,to w moim przypadku spisywał się całkiem nieźle.Odświeżał,no niby tak,choć jakieś wielkie i wspaniałe nie było.Miał dziwny zapach i dziwną konsystencję - a jeśli do tego postał jakiś czas nie ruszany, to już wogóle ciekła z niego jakaś woda...Ale spełniał swoją rolę co do regulacji i to dość skutecznie,a o to przecież chodziło.Więc mocne 3.

Używam tego produktu od:kiedyś tam

nieprzyjemny film

W sumie w moim przypadku krem spełnia obietnice producenta. Stopy dużo mniej się pocą po użyciu go, a już na pewno nieprzyjemny zapach jest w dużym stopniu niwelowany. Minusem dla mnie jest jednak film, który pozostawia na stopie. Nie jest tłusty, ale... nieprzyjemny. Z dłoni po użyciu nie da się go zmyć tak łatwo.

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Dobrze nawilża stopki

Kosmetyk ten stosuje sporadycznie, zwlaszcza w wielkie upaly. Stopy sa wtedy dobrze nawilzone i mniej sie poca, ale calkowicie napewno nie. Przyjemnie mietowo odswieza i szybko sie wchlania po nalozeniu, ale jakies wielkie cudo to to nie jest. Jednak przydatny w gorace dni i nalozony zaraz po umyciu pozwala dluzej cieszyc sie swiezymi stopkami;)

Używam tego produktu od:ok. roku

nie spełnia obietnic

Kosmeyk, który nie spełnia żadnej obietnicy.
A już "stopy suche przez cały dzień" należy definitywnie między bajki włożyć.
Jestem niestety posiadaczką dość mocno pocących się stóp, a ten krem nie sprawia że są suche ani na chwilkę, a co dopiero długofalowo.
A poza tym pozostwaia na stopach jakąś tłustą warstwę, co dodatkowo pogarsza sprawę (buty się na nim ślizgają po prostu)
Dodatkowo- mentooooooooool, nie znoszę kosmetyków z mentolem, ale przecierpiałabym zapach, gdyby krem działał, a skoro nie - dodatkowo go za to nie lubię.
W sumie- szkoda pieniędzy, a zresztą zdaje się że ten krem już wycofano.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:jedno, niecałe

nic nie daje

zawiodłam sie na tym produkcie,używałam go wiosną gdy stopki nie pociły mi się jeszcze tak bardzo i nie zauważyłam zadnych efektów, było tak samo jak przed użyciem, do tego denerwuje mnie jego strasznie leista konsystencja, cięzko się go aplikuje.Nie kupię więcej, o nie

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:pół pierwszego

czwórka z dużym minusem

Przede wszystkim skuteczniej(ale nie całkowicie:( ) chroni przed poceniem niż jego odpowiednik z oriflame`u. Jest wydajny i ma niezły zapach(jak na tego typu produkt). Jego duzym minusem jest silne wysuszenie skóry(bez dobrego nawilżacza zaczyna się łuszczyć).

spełnia obietnice

Używałam go podczas wysokich temperatur i sprawdzał sie dobrze. Uzywam teraz, gdy stopy męczą się w skarpetach i cięższych butach i tez jest spoko:)Krem ma leistą konsystencje ale dzięki temu niewiele go potrzeba by nakremować całe stopy, więc jest wydajny.Stopy sa świeże i suchutkie nawet przez 24 godziny!!! Sprawdziłam na koncercie Stinga ( byłam w trasie od 7 rano do 6 następnego dnia) a nózki były suchutkie pomimo tego,że przeszłam dużo kilometrów:)Zapach typowy dla kremów do stóp, taki mentolowy, da się wytrzymać:)

skuteczny

Na wstępie chcę zaznaczyć że jest to pierwszy tego typu kosmetyk jakiego używałam-nie mam więc porównania z innymi. Jak dla mnie spiuje się nieźle-rzeczywiście utrzymuje moje stopy w suchości. Jedyna mała wada to fakt iz moje stopy troche się ślizgają w klapkach po jego uzyciu. Ma chyba za rzadką konsystencję. Zapach charakterystyczny dla serii. Ogólnie- spełnia obietnice producenta...