Clairol, Herbal Essences, Szampon

Clairol, Herbal Essences, Szampon

Prześliczny, wyraźny zapach to to, co te szampony wyróżnia. Unikalna formuła zawierająca wyjątkową mieszankę naturalnych składników, zawartych w roślinach z dodatkiem czystej, górskiej źródlanej wody. Szampon zapewnia właściwy poziom nawilżenia, aby Twoje włosy codziennie stawały się piękniejsze, gładsze i bardziej błyszczące.
Dostępny w trzech wariantach: do włosów farbowanych (owoc dzikiej róży, jojoba, witamina E), zwiększający objętość (chryzantema, kwiat pomarańczy, kminek) i nawilżający (rumianek, aloes, kwiat pasiflory).

Cena: ok. 7zł/ 200ml

Rewelwcyjne

Oceniam zielony - nawilżający i różowy z różą .
Włosy są błyszczące, dobrze się rozczesują, co nie jest łatwe, gdy ma się tak jak ja, farbowane włosy.
Używałam wielu szamponów, dlatego mam porównanie i oceniam ten szampon jako bardzo dobry,do zielonego zamierzam wrócić, szkoda, że w Polsce nie ma już tego szamponu w drogeriach, ale można go zakupić internetowo.

uwielbiam go!

Dlaczego w zapomnianych kosmetykach? Produkt jest na półkach sklepowych!

Mam czerwoną wersję z różą. Uwielbiam zapach tego szamponu i efekt jaki uzyskuję po umyciu nim włosów! Są takie mięciutkie, jedwabiste.
Lubię jego żelową, gęstą konsystencję, jest wydajny.

zdecydowane mój faworyt!

Mam wersje rumiankowa nawilzajaca i jest genialna.
świetne efekty myjace, pieknie pachnie. Wlosy sa miekkie i lsniace. Co najwazniejsze jest bez parabenow. Uwielbiam go. Stosuje razem z odzywka.
rewelacja polecam kazdemu.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: ponad 2

Studio fryzur włosy upięte jak Heidi Klum

doskonały!

Szampon po 15 latach dostrzegłam przypadkiem w sklepie Kiwi w Norwegii. Jaka była moja radość, że ZNOWU mogę go mieć. Chodzi o starą wersję nawilżającą z rumiankiem i aloesem, w kolorze zielonym. Późniejsze wersje nie przypadły mi już do gustu i nie żałuję, że ich nie ma.

Zapach wspaniały, nie dość że przypomina mi moje studenckie czasy beztroski, to nadal ogromnie mi się podoba!
Moje włosy go lubią, błyszczą się, mniej się przetłuszczają, w dodatku pięknie pachną.

Po powrocie do Polski znalazłam szampon w tylko jednym sklepie internetowym i od razu zrobiłam zapas.
Herbal Essences ma we mnie wiernego klienta (i to przez tyle lat), a jednak traktuje po macoszemu, bo szamponu nie ma w Polsce.

Używam tego produktu od: ponownie po 15 latach
Ilość zużytych opakowań: 3 X 400 ml obecnie, a przedtem niezliczona ilość

Bardzo dobre.

Używam różowego i żółtego. Oba się sprawdzają. Ładnie myją, mają cudowną pianę - taką super mięciutką :)
Dobrze oczyszczają, przy czym nie wysuszają włosów. Zapach jest świetny. Szampon jest bardzo wydajny.

Zdziwiona jestem, że szampon mieści się w kategorii zapomnianych kosmetyków, ja odkryłam go stosunkowo niedawno ;) W UK jest dostępny bez problemu.

Używam tego produktu od: około pół roku
Ilość zużytych opakowań: dwa.

wrocily ;-)

od kilku tygodni w UK mozna je kupic za grosze. Nie wiem jak i skad i czemu wrocily,ale uwielbialam je i kupilam kazdy kolor. Niestety nie ma zielonego,ktory najbardziej lubilam.

Po zadnym szamponie nie mam uczucia takiej czystosci. A zapach jest nieziemski.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: ponad 10

kochałam

Dlaczego te cudowne jak dla mnie szamponiki zamienili na takie beznadziejne szampony w okropnych butlach.
Ja szampon uwielbiałam
gęsty
wydajny
piękna stylowa buteleczka
super kondycja włosów po nim
naprawdę był rewelacyjny i chciałabym aby wrócił bo jest mi bardzo żal że zniknął ; ((

Używam tego produktu od: 5-7 lat temu
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Świetna sprawa

Chyba jedyny szampon o tak wspaniałym, zniewalającym zapachu gdzie mycie włosów to czysta przyjemność. Szampon dobrze się pieni, łatwo rozprowadza, idealnie spłukuje. Niestety nie można go już kupić. Włosy po umyciu miały ładny zapach, dobrze się rozczesywały. Na razie szukam czegoś innego ale na swój typ nie trafiłam.

Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań: dużo

rewelacja,jedyny ukochany różowy

Szkoda ze go nie ma już.

Ten różowy to był przez wiele lat moje KWC
Mam włosy przetłuszczające się i rozjaśniane.
Po tym szamponie były piękne, czyste, lekkie, miękkie, nawilżone odpowiednio, i ten zapach, to był ideał, odkąd go przestali produkować z uporem szukam podobnego, ale jak dotąd bez skutku to był ideał...tęsknie za nim okropnie, następne serie sa do niczego niestety...

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań

TĘSKNIE ZA NIM!

Kupiłabym chętnie ale od jakiegoś czasu zmieniło się opakowanie, zawartość i co gorsza, ten ulubiony przez wszystkich zapach i chyba stara linia po prostu umarła...
z nowej linii spróbowałam tylko jeden produkt, ale mnie nie zachwycił
Póki co lepszego nie znalazłam, świetnie się pienił, włosy były miękkie, no i ten zapaszek. Bardzo wydajny i niedrogi. Używam tego produktu od:pierwszy raz chyba był z 10 lat temu
Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

zwieksza objetosc!

Zupelnie zapomnialam o tym szamponie. Uzywalam kiedys bardzo czesto szampony herbal, a szczegolnie ZWIEKSZAJACY OBJETOSC. I musze przyznac, ze to byl najlepszy szampon, jesli chodzi o zwiekszenie objetosci wlosow. Nie spotkalam lepszego, ale ciezko po nim bylo rozczesac wlosy, bo sie troche plątaly za co odejmuje gwiazdke. Po nalozeniu odzywki juz rozczesywanie szlo sprawniej. Aczkolwiek mysle, ze kupie go ponownie, gdyz bylam zachwycona efektem. Do tego cudownie pachnie. Polecam

Używalam tego produktu: kiedys
Ilość zużytych opakowań: kilka

Mój KWC

Wypowiem się tylko na temat różowego szamponu... dla mnie najlepszy szampon jakiego do tej pory używałam. Włosy po nim były zawsze gładkie, lśniące, dobrze się rozczesywał, końcówki były nawilżone, nie rozdwajały się mimo codziennego prostowania i półrocznego zapuszczania wlosów, no i ten zapach:) cudowny:)
Od ponad pół roku stosuje rożne inne szampony, bo tego w sklepach nie mogę dostać i przez ten czas pogorszył się stan moich włosów. Coraz gorzej się rozczesują i mam coraz więcej rozdwojonych końcówek:(

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: dużo