Familijny balsam do opalania wodoodporny dla dorosłych i dla dzieci

Familijny balsam do opalania wodoodporny dla dorosłych i dla dzieci

Zabezpiecza przed promieniami UVA i UVB. Chroni przed oparzeniami słonecznymi i przed wysuszeniem; nawilża, łagodzi podrażnienia. Zawiera d-pantenol.
Występuje w dwóch wersjach: SPF15 i SPF F30.

Cena: ok. 30 zł za SPF 30 i ok. 23 zł za SPF 15 / 250ml

ok

Normalny. Zapach nie przeszkadza, rozsmarowywalność i wchłanialność dobra, skuteczności niestety ocenić nie umiem, bo mieszałam z tymi filtrami i mieszałam. Opakowanie w porządku, wolę takie od wszelkich zatykańców, mimo że zawsze wydobywa się z niego jeszcze odrobinka po zamknięciu. Można kupić.

Używam tego produktu od: nie wiem

Świetny!

Świetnie się rozsmarowuje i pięknie pachnie. Jest dosyć wydajny. Dobrze chroni przed poparzeniami słonecznymi i nie powoduje podrażnień. Rzeczywiście jest wodoodporny. Mimo wysokiego faktora (30) skóra jest pięknie opalona oczywiście na brązowe, bez żadnych zaczerwienień. Nie brudzi kostiumu kąpielowego, gdyż nie jest nadmiernie tłusty. Skóra jest po nim nawilżona i nie klei się-szybko się wchłania sprawiając, że ciało jest rozświetlone i pachnące.

Używam tego produktu od:2 sezonów

Zdal egzamin

Wlasnie wrocilam wraz z rodzina i znajomymi z urlopu. Wraz z mezem uzywalam 15, dziecko smarowalismy czyms innym. Jako jedyni nie nabawilismy sie zadnych niespodzianek, mimo, ze mamy bardzo jasna karnacje.

Używam tego produktu od: w czasie parodniowego urlopu
Ilość zużytych opakowań: polowa 1

Eris film 2

sredniak

uzywam go juz drugie z kolei wakacje. Jest w miarę tani i wydajny. Ma fajną konsystencje, latwo się rozsmarowuje, a co wazne nawilza skóre. Jednak pomimo tych plusow ma jedna zasadnicza wade. Nie chroni tak jak producent zapewnia. Ja staram sie nie opalac w wakacje,bo mam totalny zakaz od lekarza. Dlatego grzecznie leze na plazy pod parasolka, posmarowana Daxem 30... i co??? wracam zawsze z wakacji bardziej opalona od moich znajomych. Zaznaczam, ze mam taki typ skory, ze blyskawicznie sie opalam, ale wlasnie po to smaruje sie filtrem 30 zeby sie nie opalic. Takze moim zdaniem nie spelnia swojego zadania. Wydaje mi się, ze ochrona wcale nie jest 30, moze bardziej 15.

fajny

Balsam całkiem dobry, pozwala złapać delikatną opaleniznę, nawilża, fajnie pachnie, ma dobrą konsystencję, jest wydajny, tylko ta jego wodoodporność to wydaje się być dosyć słaba, zakrętka też bardzo fajna, a cena taka sobie.

Używam tego produktu od:dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

taki sobie

Balsam nie zabezpiecza dobrze skóry przed słońcem, mimo iż posiada faktor 30. Skóra i tak staje się zaczerwieniona. Opalenizna nie utrzymuje się długo. Skóra łuszczy się i pojawiają się jasne plamy. Uważam, że za taką cenę nie powinno to mieć miejsca. Jedynym plusem jest zakrętka.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

fajny!

Używałam go i w Polsce, i we Włoszech. I tu i tam spisał się świetnie. :D
Balsam nawilża skórę, zostawia na niej ładny połysk, a przede wsystkim chroni! Można się opalić stosując go (ja miałam SPF 15) na ładny herbatnikowy odcień, ewentualnie jasny brązik. :) Po posmarowaniu się tym balsamem, moja skóra ani razu nie była zaczerwieniona pod wpływem słońca.
Balsam jest dość wydajny i to też jest plus. Zakrętka też jest pomysłowa. :)