Miss, Krem pielęgnacyjny do rąk i paznokci odżywczy z kompleksem witamin (różowy) (stara wersja)

Krem przeznaczony do codziennej pielęgnacji rąk i paznokci. szczególnie polecany dla skóry zniszczonej i przesuszonej. Zawarty w nim kompleks witamin A, E, F (NNKT), H, P, B6 oraz prowitamina B5 głęboko odżywiają i regenerują skórę, zapewniając jej witalność i zdrowy wygląd. Alantoina wygładza i łagodzi podrażnienia. Krem posiada lekką konsystencję, dzięki czemu bardzo dobrze się wchłania. Systematyczne stosowanie sprawia, że skóra odzyskuje naturalną miękkość i elastyczność.

pokochałabym go, gdyby nie ta parafina na samym początku

Idealny kremik do codziennego nawilżana. U mnie znajduje się w łazience - "strategicznym punkcie" i używam go po każdym umyciu rąk, jak zaleca producent i jestem bardzo zadowolona z nawilżenia jakie daje. Nie pozostawia tłustego filmu i jest okay. Jedyny minus to parafina na drugim miejscu...

Ilość zużytych opakowań: nie całe opakowanie

Zimą się nie sprawdza

Ten krem kupiłam kiedyś w kiosku, bo nie miałam w pracy pod ręką żadnego kremu. I o ile w lecie był ok, nawet przy moim chorobliwym myciu rąk to teraz jest do bani.
Może również dlatego, że w lecie były jeszcze ręczniki w pracy i po umyciu rąk można je było potraktować łagodnym miękkim ręcznikiem w celu wytarcia a teraz mamy tylko elektryczne suszarki, które robią po prostu wiór z delikatnej skóry.
Smaruję nim dłonie cztery-pięć razy w ciągu ośmiu godzin, grubą warstwą, zwłaszcza na zewnętrznej części dłoni i pozostawiam do wchłonięcia. To jednak niewiele daje, kiedy wracam do domu, czuję że skóra mi po prostu pęka z wysuszenia.
Czekam więc aż się skończy i mówię mu NIGDY WIĘCEJ.

Używam tego produktu od:pięć miesięcy

tak, tak taaak ;)

Świetny, takie odkrycie wśród tańszych kremów ;)

Zalety:

+ przyjemny i delikatny zapach
+ dobrze nawilża
+ dość wydajny
+ łatwo dostępny
+ nieźle się rozprowadza
+ ładne, poręczne i obiece opakowanie
+ systematycznie używany poprawia wygląd dłoni

Wady: narazie nie stwierdziłam ;)

Używam tego produktu od: lipca
Ilość zużytych opakowań: kilka

Konkurs Maturantka 2017

Oł Yeah ;D

Użyłam przypadkiem - leżał na półce w łazience... posmarowałam ręce i jestem oczarowana. Krem cudownie pachnie, fajnie odżywia nie zostawiając tłustej warstwy (co dla mnie ze względu na nakładanie i zdejmowanie soczewek kontaktowych jest bardzo ważne). Co prawda żeby nawilżyć bardzo zniszczone dłonie trzeba nałożyć kilka warstw, jednak przy regularnym stosowaniu nawetn najbardziej skłonne do przesuszania się dłonie pozostaną gładkie przez całą zime :) Gorąco polecam :)

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

3,5

Kupiłam całkiem przypadkiem, ale to nawet udany zakup - kremik jest delikatny, szybko się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy, przyjemnie pachnie. Jakiś wybitnych właściwości odżywczo - nawilżających nie ma, ale dobrze sprawdza się w pracy - zaraz po wsmarowaniu ręce nie kleją się i można spokojnie wracać do klawiaturki;) Używany regularnie sprawia, że ręce są gładkie i miękkie. Poważnych problemów ze skórą dłoni raczej nie rozwiąże, ale w funkcji lekkiego nawilżacza jest ok.
Dodatkowy plus za cenę i wydajność.

Używam tego produktu od:3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Świetny

Jadąc do szkoly zapomniałam o kremie, weszłam do supermarketu i kupiłam krem do rąk (o nieznanej nazwie i firmy i kremu) za 3,70 droższego nie było :D Byłam przekonana, że użyje go tylko jeden raz i odstawie. Modliłam się zeby nie byl to krem typu Garniera różowy po którym mam ręce wilgotne :( Z MISS pierwsze doświadczenie - super zapach :) extra się wchlania i odżywia ! Jak napisali tak się we wszystkim spełnia. Jest wydajny, systematycznie używany wygładza dlonie. Jestem bardzo zadowolona z tego kremu :)

Używam tego produktu od: 2 tygodni?
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 opakowań

super!

Moja mama dostała go kiedyś w drogerii w jakiejś promocji jakoś nie byłam przekonana bo nieznana firma, ale kiedyś go użyłam i byłam pozytywnie zaskoczona ;) Ma super konsystencję, nawilża, po jego nałożeniu mam cały dzień gładkie dłonie i ślicznie pachnie ;) Jest też bardzo tani, naprawdę warto go mieć ;)

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:kto by je zliczył ;)

Dobry krem

Krem jest dobry, wchłania się szybko, nawilża, ładnie pachnie i nie jest drogi.Uważam,że wart uwagi.jeśli rączki są zniszczone bardziej to można 2 razy nałożyć. Polecam.

Wydaje mi sie być lepszy niż krem kamil, który jak dla mnie był zbyt tłusty i za długo się wchłaniał.

Używam tego produktu od:od miesiaca

Polecam:)

Według mnie Barwa robi najlepsze kremy do rąk...miałam kilka razy oliwkowy, algowy i teraz kupiłam ten;) i jest chyba najlepszy z nich...bo bardzo szybko sie wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy, ma świetna gesta konsystecje-przez co jest bardzo wydajny i pieknie pachnie:) Dodam że nia mam wymagajacych dłoni i dla mnie jest poprosty idealny...no i ta cena;) Szczerze polecam!!!

Używam tego produktu od:kilku tygodnu
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Mój ulubiony

Bardzo lubię jego zapach, przyjemny i delikatny. Dobrze nawilża. Średnio wydajny, ale nie ma na co narzekać. Łatwo dostępny, można dostać w większości sklepów. Rozprowadza się całkiem nieźle.

Ilość zużytych opakowań: kilka

Doskonały kremik!

Pielęgnuje i super pachnie.To moje odkrycie wśród tańszych kremów.Stosowałam tez inne z tewj serii,ale ten króluje.Zdecydowanie lepszy od drogich kremów renomowanych firm.Opakowanie poręczne,ładne,kobiece,mieści się w torebce i przydaje w każdej sytuacji!

Używam tego produktu od:lipiec

taki sobie

Taki sobie zwykły krem. Kosztuje niewiele, szybko sie wchłania, przyjemnie pachnie i lekko nawilża. Na tym chyba kończą się jego zalety. Na pewno nie jest to krem odpowiedni do dłoni zniszczonych i przesuszonych, gdyż jest za mało treściwy, nie natłuszcza i nie regeneruje. Może służyć raczej jako krem pielęgnacyjny do dłoni zadbanych.