Vichy, Deodorant Peau Tres Sensible ou Epilee Effacacite 24h - Haute Tolerance (Dezodorant w kulce do skóry wrażliwej lub depilowanej)

Zapewnia 24-godzinną skuteczność działania. Wzbogacony w Proline Cutei - kompleks aminowy pochodzenia roślinnego o właściwościach łagodzących i zapobiegających podrażnieniom. Przywraca uczucie komfortu, nawet po depilacji. Testowany pod kontrolą dermatologiczną.

Jest super

Bardzo dobry produkt ( kupuję w całkiem białym opakowaniu) .
Jak do tej pory najlepszy - przede wszystkim w 100 % skutecznie chroni przed potem przez cały dzień.

Trzeba chwilkę odczekać żeby pachy stały sie suche, ale to trwa super krótko, można w tym czasie umyć ząbki ;D

Bezzapachowy, choć na początku wydaje się odczuwać dość specyficzny zapach, który po wyschnięciu - znika :)

W niektórych aptekach można kupic do 30 złotych i to w regularnej cenie i chociaż jest to cena 3x wyższa od dostępnych w drogeriach - NAPRAWDĘ WARTO ZAINWESTOWAĆ w Vichy.

Minusów - BRAK.

POLECAM w 100%

Używam tego produktu od: 3 opakowanie

bardzo dobry produkt

dezodorant vichy chroni przed poceniem zdecydowanie lepiej od dove, ale lekko wysusza moją skórę, jednak o wiele mniej niż nivea, adidas czy rexona (które są od niego ogólnie o wiele gorsze), vichy nie wywołuje uczuleń, ani problemów z węzłami chłonnymi, ma niedrażniący zapach i wygodne opakowanie, nie wiem czy go ponownie kupię, gdyż jest dosyć drogi

Bardzo dobry

Bardzo się z nim zaprzyjaźniłam, wg mnie na pewno jest lepszy niż większość sklepowych.
Delikatny zapach i zapobiega poceniu.
Jedyne co mnie do niego zraża to cena

Plusy
+długo utrzymuje poczucie świeżości
+przyjemny zapach
+spełnia swoje zadanie

Minus
-cena

Używam tego produktu od: dwa lata

Manicure - geometryczny french

Rewelacja

Zdecydowanie jeden z najlepszych dezodorantów w kulce. Jeden- bo drugim moim faworytem jest....zielona kulka. Posiadam oba produkty i stosuję zamiennie w zależności od danej sytuacji, zaraz po depilacji kulka biała, kilka dni po zielona.
Oba posiadają subtelny zapach, nie natrętny jak inne kulkowce, bardzo wydajny stąd też może przyzwyczajenie do innego produktu może powodować nadmierną aplikację a co za tym idzie- dłuższy okres wysychania. Tego produktu naprawdę nie należy nakładać z "rozmachem" :)
Nie plami odzieży, działa ok 8h- hmmm na pewno nie 48 :)
Reansumując świetny produkt w nieco zawyżonej cenie za co odejmuję pół gwiazdki.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam

znikoma ochrona :/

Po dezodorantach marketowych swędziały mnie pachy, więc postanowiłam nabyć coś do skóry wrażliwej w aptece. Trafiło na Vichy jako najbardziej popularną i dostępną markę apteczną.

Kupiłam w zestawie 2 szt. za niecałe 60 zł nie jestem zadowolona z tego zakupu :(

- uczula. może nie ma barwników i alkoholu oraz zapachu, ale bezzapachowe deo można znaleźć w markecie za 10,00 zł, uczulają sole aluminium i może to należałoby wyeliminować.

- schnie 40 minut. Nie przepadam za kulkami, ale czas schnięcia tego produktu woła o pomstę! 40 minut z podniesionymi pachami to za dużo jak dla mnie. Z kolei jak ubierzemy się wcześniej, wetrzemy dezodorant w bluzkę.

- działanie hmmm poniżej przeciętnej. ochrona 48 godzin? w życiu pięknym. na pewno nie nadaje się na fitness czy inne sporty. raczej przy ograniczonej aktywności zimą, bo latem też sobie nie wyobrażam...

+ nie zostawia śladów na ubraniach czarnych i białych, jak dobrze wyschnie

nie mam do niego cierpliwości i raczej nie wrócę...

ŚWIETNY PRODUKT!

Użyłam go po raz pierwszy przypadkowo będąc u teściowej, ponieważ nie miałam swojego dezodorantu przy sobie. I okazało się, że działał przez cały dzień w przeciwieństwie do innych antyperspirantów. Kupiłam go w promocji w osiedlowej aptece za 29.90, bo regularna cena odstrasza. Przyznam, że jest to najlepszy antyperspirant jaki miałam do tej pory. Ma ładny delikatny zapach, czuję się dzięki niemu świeżo cały dzień. Po prostu działa!

Plusy:

- łagodzi podrażnienia po depilacji
- nie zapycha
- nie piecze
- wydajny
- trwały (działa przez cały dzień)

Minusy:
- cena (ale można upolować promcję)
- zostawia delikatne ślady

Tak, czy inaczej bardzo polecam dla tych, którzy chcą czuć się świeżo przez cały dzień. To najlepszy dezodorant na świecie :)

Ilość zużytych opakowań: połowa opakowania

jest świetny

Ja też trafiłam przypadkiem, też poprzez promocję w Super-Pharm. I już przy nim zostaję.
Jest delikatny, pięknie pachnie, nie podrażnia (a naprawdę trudno o to u mnie!), jest wydajny.

Owszem, drogi jak na zwykły dezodorant, ale zawsze można zapolować na promocję. Ostatnio kupiłam trzy w cenie dwóch, czy coś takiego. Zapas mam. Poza tym za cenę ja już minusów chyba dawać nie będę. Nie zawsze, to prawda, ale jednak zwykle cena idzie w parze z jakością. Więc bez sensu dawać minusy za wysoką cenę. Raczej za podejrzanie zbyt niską.

Ilość zużytych opakowań: 3, właśnie zaczęłam czwarty

The best!

Kupiłam go trochę przypadkiem - na promocji w Super-pharm za 19.99, bo regularna cena odstrasza. Przyznam, że jest to najlepszy antyperspirant jaki miałam do tej pory. Widzę różnicę między nim, a zwykłymi drogeryjnymi kulkami. Ma ładny delikatny zapach, nie zostawia śladów, czuję się dzięki niemu świeżo cały dzień. Po prostu działa!

Plusy:
+forma - wolę antyperspiranty w kulce
+łagodzi podrażnienia po depilacji
+nie piecze
+wydajny

Minusy:
+cena, choć często jest w promocji

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie, 50 ml

niestety :(

Od razu zaznacze ze ta kulka z zieloną nakretka jest moim kwc. Natomiast ta to jakby brat bliźniak tej bialej z LRP czyli podobnie jak tamta :
- nie działa
- nie pachnie
- jest po prostu zbedna :(
Jedynie podoba mi sie jej opakowanie no i tyle niestety. Lepiej juz jest bez niej niz z nią. Nie polecam - szkoda kasy i nerwów. A cena wcale nie jest niska........szkoda tylko ze jakość jest bardzo niska :/

Mój ukochany

Uwielbiam ten produkt jak dla mnie działa i jako jedyny zapewnia mi całkowity komfort. Nie ma też zapachu co dla mnie jest bardzo dużą zaletą bo nie łączy się z zapachem perfum. Najważniejsze jednak że działa. Jednak cena jest dość wysoka wolałabym żeby był tańszy:) ale nie można mieć wszystkiego

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: mnóstwo

Nie spotkałam lepszego.

Potrzebuję dezodorantu, który dobrze łagodzi podrażnioną skórę i ten bardzo dobrze się sprawdza. Dodatkowo jestem uczulona na składnik używany w większości dezodorantów i muszę naprawdę uważać na to, jaki preparat stosuję, tutaj nie mam tego problemu. Nie lubię dezodorantów zapachowych, ponieważ według mnie m. in. kolidują z zapachem perfum, często też przebija przez nie zapach potu, więc jest masakra. Dezodorant sprawdza się w dość ciężkich warunkach, np. z fitnessu wychodzę spocona, ale \'bez zapachu\' ;) Obecnie w sklepach dostępna jest wersja 48h, która rzeczywiście działa przez długi czas. Odejmuję pół gwiazdki, ponieważ cena jest dość wysoka, ja znalazłam jedną aptekę, która sprzedaje go po 30 zł, wiem że w niektórych potrafi kosztować prawie 40; kiedyś uważałam, że jest mało wydajny, ale wydaje mi się, że ta kwestia uległa poprawie wraz z unowocześnieniem produktu. Zdecydowanie polecam!

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: ponad 10

Najlepszy

Najlepszy dezodorant w kulce, jaki kiedykolwiek używałam. Delikatny a jednocześnie skuteczny. Wygodne opakowanie. Cena trochę wysoka, no ale jakość kosztuje.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 2 duże