PUPA, Miss Milkie, Bagno Crema al Latte (kremowe mleczko do kąpieli)

PUPA, Miss Milkie, Bagno Crema al Latte (kremowe mleczko do kąpieli)

Produkt o delikatnej i jedwabistej konsystencji zawierający odżywcze i nawilżające składniki mleka: proteiny i laktozę. Występuje w czterech kuszących zapachach: słodki migdał, cukier kandyzowany, wanilia i biała czeklolada.

krótko i na temat

To co mnie najbardziej w nim ujęło to poczucie jakbym się cała kąpała w mleku (niczym Kleopatra), bardzo delikatne, pięknie pachnie, kąpiel w tym mleczku jest za każdym razem wyjątkowa.

Używam tego produktu od: 6 lat (z przerwami)

mój ulubiony

Dostałam w prezencie od chłopaka i od razu mnie urzekł zapachem- słodki migdał ( aż ma się ochotę zjeść ;) i wyglądem (buteleczka przypomina bańkę na mleko; ładne, stonowane kolory). Podczas kąpieli zniewala konsystencją- gęsta, mleczna, świetnie się pieni. Oprócz tego jest bardzo wydajny! Mam go już 2 lata, używam od czasu do czasu i została jeszcze 1/3 buteleczki (250ml).
To mój ulubiony specyfik do kąpieli.

Nie wiem czy kupię, bo cena jest zdecydowanie za wysoka jak na mleczko do kąpieli.

Ilość zużytych opakowań: wciaż 1

dziwna ta wanilia

Zaczęłam od niego swoją przygodę z serią Miss Milkie i tylko ze względu na zaufanie do wizażowych recenzji postanowiłam jej jeszcze nie zakańczać. Bo seria ta obiecywała przede wszystkim doznania zapachowe, a to mleczko do kąpieli, niestety, nie zniewala zapachem. Na upartego pachnie wanilią, ale w jakiejś dziwnie kredowej wersji. Zapach jest bardzo delikatny, w zasadzie nie osiada na skórze i żeby go poczuć trzeba włożyć nos do butelki. Ani nie wysusza, ani nie nawilża. Piana jest porządna, gęsta, obfita i bardzo trwała. Oczywiście pod warunkiem, że hojnie wlejemy mleczko do wanny. A o taką hojność trudno skoro płyn ma taką cenę, jaką ma. Mała butelka starcza na ok. 4 kąpiele.