Clear Face, Żel przeciw wypryskom

Clear Face, Żel przeciw wypryskom

Żel przeciw wypryskom należy stosować bezpośrednio na zaognione pryszcze, nie rozsmarowując go na otaczającą pryszcz skórę. Żel jest nieskuteczny w walce przeciw wągrom. Może być stosowany przez osoby, które mają regularny trądzik w postać zaognionych pryszczy, jak również przez tych, u których pryszcze na skórze pojawiają się sporadycznie.

zł / 15 ml

porażka

Dla mnie ten żel to po prostu porażka, kompletnie nie działa ani na ropne krosty ani na małe grudki. Do tego nieprzyjemny zapach i uczucie ściągnięcia. Jeden z gorszych preperatów tego typu, z jakimi miałam do czynienia.
Jeśli ktoś szuka czegoś naprawdę dobrego, polecam preparat La Roche Effaclar A.I. Jeśli naszym problemem są tylko wyskakujące od czasu do czasu krosty (wiadomo że na rozległy trądzik sam nie może), to moim zdaniem potrafi naprawdę zdziałać cuda.

Sredni ;)

Kupiłam go nie w aptece, a w rossmanie. Skusiły mnie jego pozytywne recenzje. Nie był zły. Usuwał niedoskonałości, niestety zajeło mu to ok 2-3 dni.Nie nadawał się pod makijaz bo sie rolowal. Opakowanie mogłoby byc zakończone jak np w zelu punktowym under twenty.Moze wtedy aplikacja bylaby łatwiejsza. Podsumowują, nie jest zly -dziala, ale muglby byc lepszy.

Używam tego produktu przez: miesiąc

zawiódł mnie :P

Kupiłam ten żel skuszona pozytywnymi opiniami na wizażu. Niestety mi w ogóle nie przypasaowł. Ma brzydki zapach, skóra po jego aplikacji się lepi, czasem trzeba się namęczyć, aby wydobyć żel z opakowania, a czasem wypływa go wręcz zbyt dużo. :/ Żel prawie w goóle nie pomaga zlikwidować pryszczy, a zaskórników nie rusza wcale. :P Poza tym cena jest dość wysoka(zwłaszcza, skoro żel w sumie wcale nie działa :P ). Jest za to wydajny i nie wysusza skóry, ale to nie zmienia mojej oceny. :P

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Manicure z chmurkami

skuteczny

wyprobowalam kilka mocno reklamowanych preparatow tego typu i za kazdym razem bylam rozczarowana brakiem rezultatow. w koncu przez przypadek kupilam ten i to byl strzal w dziesiatke. nie wysusza, ani nie podraznia mojej skory, bardzo dobrze radzi sobie ze stanem zapalnym, a wypryski faktycznie szybko znikaja. jedyny minus to opakowanie, kiedy zel sie konczy, bardzo ciezko jest go wyciskac z tubki w odpowiedniej ilosci-albo nie wychodzi wcale, albo sie wrecz wylewa(kiedy za mocno sie scisnie).na pewno kupie go znowu, kiedy skonczy mi sie aktualne opakowanie:)

Używam tego produktu od: okolo roku

skuteczny

Dobry i przede wszystkim skuteczny żel.

Na plus:
+ wydajność
+ skuteczność działania
+ poreczne opakowanie

Minus:
+ ostry zapach, ktory jest troche drazniący

Jeden z lepszych żeli punktowych, jakie miałam

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: pol pierwszego

rewelacja

To mój pierwszy tego typu produkt więc nie mam porównania, jednak sądzę że żel sprawdza się świetnie, szybko radzi sobie z wszystkim co mi od czasu do czasu wyskakuje. Mam też piankę z tej serii którą również polecam - idealne do skóry z problemami. Trzeba tylko uważać z opakowaniem bo czasami wycisnę przez przypadek tego za dużo, i z nadmiarem nie wiem co zrobić :)

Używam tego produktu od: miesiąca?
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

prawie KWC

Świetny produkt. Nie podrażnia, ani nie wysusza. Jak na preparat punktowy radzi sobie ze wszystkim, co ma związek z pryszczami- szybko i skutecznie. Sprawnie goi wszystkie ślady.
Tak uważam, bo mam doświadczenie z punktowcami, jak mało z jakimś innym rodzajem kosmetyku.
Ogólnie ujmując- polecam.

Używam tego produktu od:dwóch miesięcy

to jest to

Ja dałam za niego ok.25 zł,ale to nie zmienia faktu,że wart jest ceny.

Niestety taki już chyba los mnie-kobietki,że regularnie raz w miesiącu pojawia mi się na buźce jakiś intruz,którego lepiej samemu nie ruszać i najlepszą bronią w walce z nim jest wtedy ten żel.Po prostu działa szybko i skutecznie.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:zaczynam drugie

żel kupiłam zupełnie przez przypadek i stwierdzam, że jest dobry, lecz wcale nie lepszy od benzacne, chociaż benzacne bardzo wysusza skórę.
mimo to polecam, bo nie jest drogi [około 15 zł.] a działa.

Używam tego produktu od: około miesiąca.
Ilość zużytych opakowań: jedno.