Cera naczynkowa, Maseczka na twarz, szyję i dekolt obkurczająco-uszczelniająca naczynia krwionośne

Maseczka do każdego rodzaju skóry naczynkowej skłonnej do rumienia i zaczerwień, bez ograniczenia wieku. Fito-capillaries Complex zapewnia poprawdę kondycji skóry, zwiększa jej odporność na zmęczenie i stres, zmniejsza widoczność naczynek. Fito-capillaries Complex to kompozycja aktywnych składników roślinnych, bogata w taniny, flawonidy, rutynę oraz witaminę C. Maseczka wspomaga leczenie cery naczynkowej, skutecznie wzmacnia naczynia krwionośne i zapobiega powstawaniu "pajączków". Produkt jest dobrze tolerowany przez skórę wrażliwą.

ani nie pomoże , ani nie zaszkodzi

Miłąm problem z naczynkami i naczyniakami na twarzy. Kupując ten produkt liczyłam na coś więcej. Może efektów nie było widać ze względu stosowania tylko jako maski 2x w tygodniu. Ale w końcu takie jest przeznaczenie maseczki. Patrząc na wypowiedzi innych koleżanek , dla mnie ten kosmetyk jest obojetny. Daję 2 gwiazdy , gdyż całkiem go nie skreslam. Możliwe , że jeszcze kiedyś do niego wrócę. Za chęci 2 gwiazdki.

Zmniejsza widocznosc naczynek!

Nie spodziewalam sie niczego wielkiego po tej maseczke , myslalam - pewnie dobrze nawilzy moje naczynkowe policzki ani snilo mi sie marzyc ze moglaby rozjasnic dawno juz powstale naczynka! a tak wlasnie sie stalo! mam ja w domu od roku i uzywalam jej raz w tygodniu czasem rzadziej wtedy nie widzialam zadnych efektow poza nawilzeniem , zabraklo mi poprostu kremu i zaczelam ja stosowac codziennie jako krem na noc tak z dwa tygodnie to trwalo wcale sie nie przygladalam naczynka a wlasnie po tych 2 tygodniach policzka nie do poznania!! naprawde pajaczki zniknely!!! maseczka swietnie nawilza i nie obciaza zbytnio polecam stosowanie jej na noc rano skora jest wtedy gladziutka , ladniutka! Bardzo polecam ta maseczke! Używam tego produktu od: ok rokuIlość zużytych opakowań: 1 tubka

edit: niestety maseczka zaczela mnie zapychac musialam zmienic na inny produkt.Z zostaja 4 gwiazdki za "usowanie "pajaczkow lecz niestety nie jest to juz moj ideal :( Oczywiscie bede powracac do tego produktu napewno zima...

Nie dla mnie

Kupiłam ten produkt w celu wzmocnienia moich naczynek. Efekt: w bardzo niewielkim stopniu rozjaśnione naczynka.

Plusy:
-wydajność,

Minusy:
-zapycha pory (nie nadaje się do cery tłustej z rozszerzonymi porami),
-nieprzyjemny zapach,
-lekko podrażnia.

pierwsza depilacja bikini

Niezbędnik

Kupiłam tę maseczkę, gdy moja buzia była podrażniona i zaczerwieniona. Mam nieduże problemy z naczynkami, być może dlatego ta maseczka tak mi pomogła. Stosowałam ją niemal codziennie jako krem, potem dwa razy w tygodniu jako maseczkę. Jest niesamowicie wydajna - używam jej często, a po dwóch miesiącach jeszcze trochę jej zostało.
O ile krem z tej serii mnie zawiódł to maseczka jest świetna - zredukowała rumień, ukoiła buzię, naczynka zbladły. Nie wiem jednak jak ten produkt pomoże osobie, która ma duże problemy w tej sferze. Ja stosuję ją raczej prewencyjnie - i w tej roli jest świetna.

Ilość zużytych opakowań: Kończę pierwsze

lubię

Bardzo fajna maseczka, nawilża, uspokaja moją skórę. Nakładam ją wieczorem, bardzo fajnie wygląda moja twarz po niej. Zapach nie każdemu musi się podobać, ja go nawet lubię. Dla tych którzy wiedzą,że kosmetyki tego typu używa się po to,żeby uszczelnić naczynka a nie je zlikwidować.Polecam

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 3

nie działa

Ta maseczka nie przyniosła mojej cerze zadnej poprawy. Jak dla mnie jest za ciężka, jeśli ją pozostawie na twarzy dłużej i resztę, która się nie wchłonie, wsmaruję to cała buzia świeci się na odległość, jeśli ją zmyję to moja skóra jest bardzo wysuszona. Jeśli pozostawię maseczkę na noc, to rano nie moge doczyścic twarzy, bo maseczka ślizga sie po niej.

Używam tego produktu od:2 m-cy

skuteczna maseczka

Maseczka o przyjemnej konsystencji, po kilku tygodniach regularnego stosowania zauważyłam wyraźną poprawę tj. zmiejszenie zaczerwienienia i nieco obkurczone naczyńka krwionośne.
zalety:
- nie podrażnia,
- przy regularnym stosowaniu znaczne "uspokojenie" skóry,
- łagodzi podrażnienia spowodowane warunkami atmosferycznymi,
- przyjemna konsystencja, miły zapach,
- cena. Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań:nie pamiętam

pomaga

Dla mnie ta maseczka to podstawa pielęgnacji!! Nakładam ją co wieczór na krem i pozwalam działać. Świetnie gasi mój rumień. Po stosowaniu jej przez pół roku uważam że wiele zdziałała. Rumień jest duuużo mniejszy i jaśniejszy. Rano właściwie widać tylko naczynka. Jest bardzo wydajna ma lekką konsystencję, mocno nawilża i nie zapycha, bardzo delikatny zapach. Nie widzę w niej żadnych minusów i gorąco polecam!!

Używam tego produktu od:pół roku

Bardzo skuteczna

Maseczka bardzo wspomaga leczenie cery naczynkowej.Używam jej trzy razy w tygodniu.Oprócz niej kremy do cery naczynkowej ,ale innej firmy,które kupiłam wcześniej.Przyspieszyła leczenie naczynek.Twarz jednolita,gładka ,nawilżona,pajączki ledwo widoczne,małe czerwone kropki.Zkażdym zastosowaniem jest coraz lepiej.Jestem bardzo zadowolona.W przyszłości mam zamiar stosowac ją profilaktycznie.Polecam gorąco:-)

Używam tego produktu od:3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

BDB

Zalety:
-baaaaardzo wydajna (używam na policzki i nos od 9mcy , 2 razy w tygodniu i została mi jeszcze 1/3 opakowania)
-szybko się wchłania
-koi cere i po dłuższym używaniu widać zmniejszenie zaczerwienienia skóry
-przystępna cena

Wady:
trochę chemiczny zapach
pozostawia lekki film ale i tak używam jej na noc, wiec mi to nie przeszkadza

Efekt może nie spektakularby,ale jest. Używałam na początku z kremem z tej serii do cery suchej, teraz z kasztanową bielendą

Używam tego produktu od:9mcy
Ilość zużytych opakowań:2/3 jednego

średnia

Dla mnie maseczka jest jak dla mnie bez rewelacji. Może jakieś ogólne działanie odżywcze ma, ale na naczynka mi nie pomogła. Napewno już więcej w nią nie "zainwestuję"

Używam tego produktu od:miałam ją ok.2 lata temu

TAKA SOBIE

niestey maseczka zamiast uspokajac moją i tak podraznioną, zaogniona naczynkową cerę, jeszcze dodatkowo podrażnia. Po nałozeniu dosłownie po 2-3 minutach zaczyna się pieczenie twarzy zamiast kojenia. Nie dla mnie

Ilość zużytych opakowań: męczę 1